Manhattan, Ultimate Boosting Waterproof Mascara

Manhattan, Ultimate Boosting Waterproof Mascara

Pojemność 6,5 ml

Dodaje objętości i wydłuża. Ultymatywna objętość, ekstremalnie wodoodporny i intensywny kolor, nowa formuła niewiarygodnie gęstych i długich rzęs. Perfekcyjnie rozdziela włoski, nie skleja ich. Przetestowany oftalmologicznie.

Najlepszy!

Zalety:
+ bardzo dobrze rozdziela rzęsy
+ rzeczywiście jest wodoodporny
+ nie skleja rzęs
+ nie osypuje się
+ dobrze wydłuża rzęsy
+ bardzo dobrze utrzymuje rzęsy podkręcone zalotką
+ nie uczula
+ prosta, bardo poręczna szczoteczka

Wady:
- nie pogrubia spektakularnie rzęs

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (6,5 ml)

najnajnaj

Najlepszy wodoodporny tusz do rzęs z jakim dotychczas miałam do czynienia. Na początku bez szału ale gdy nabierze się wprawy i umiejętnie się go nanosi można wyczarować prawdziwe cuda. Mega wydłużenie, nie skleja (chyba ze naprawdę się przeholuje). Bardzo trwały; nie straszne mu upały, wilgoć itp. Prosta, fajna szczoteczka. Wygodne, estetyczne (matt) opakowanie, niewielka cena. Niestety u mnie nie dostępny, a na allegro ani sztuki;/ Szkoda ...

przeciętny

Ten tusz to nic specjalnego. Był moim pierwszym tuszem na własność. Nie wymagałam wtedy od niego za dużo. Jednak mimo pomalowanych rzęs nic nie było widać. Nie dawał żadnego ładnego efektu.

+niska cena
+fajna szczoteczka
+wydłuża, słabo, ale jednak ;)

-nie powoduje, że wyglądają na gęstsze
- słabo pogrubia
- za mało wydłuża
- nie wart swojej ceny

Używam tego produktu od: dwóch lat

Bardzo delikatny efekt.

Ten tusz używałam dość dawno temu, jednak pamiętam to jak dziś.
Dawał bardzo naturalny, delikatny efekt. Właściwie nie było widać, że ma się na rzęsach tusz. Niestety ja wolę moje rzęsy w bardziej wyrazistej postaci ale tusz sam w sobie nie jest zły.

+delikatnie wydłuża i podkręca
+absolutnie nie skleja rzęs
+lekko przyciemnia rzęsy
+całkiem trwały

- nie pogrubia
- nie ma co oczekiwać od niego spektakularnych efektów

Nie dla fanów scenicznych firanek rzęs a dla tych co lubią makijaż w stylu "no make up" ;)

Produkt nie dla mnie, ale uważam, że warto spróbować. ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu

+ podkręca
+ pogrubia
+ jest wodoodporna

- nie wydłuża

ogólnie podoba mi się.. moja pierwsza wodoodporna .. przetrwała zimę i śnieg ;) prysznic też .. tak na próbę

Używam tego produktu od: grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chyba najlepszy jaki miałam!

Jestem bardzo wybredna co do tuszy. Zawsze mi się nudzą i przestaje ich używać. Jednak ten tusz był pierwszym (i jak narazie ostatnim), który zużyłam do końca! O jego wyborze przesądziło przyjemne w dotyku opakowanie, tak jakby pokryte antypoślizową gumą - coś podobnego mam na tylnej kalpce telefonu. Tusz wytrzymał wszystkie moje "wakacyjne szaleństwa", w tym basen i saunę, i trzymał się na swoim miejscu. Byłam naprawdę zadowolona z jego działania, ponieważ nadawał rzęsom trochę objętości, efekt był zdecydowanie mocniejszy niz w innych tuszach wodoodpornych, które używałam. Odejmuje pół gwiazdki, bo jeszcze szukam tego ideału;)

Genialna

plusy:
\\n*wodoodporny
\\n*dodaje objętosci
\\n*przy podkręceniu zalotką super
\\n*świetne opakowanie
\\nminusy:
\\n*raczej nie znajde :P
\\n
\\nBardzo polecem, to zdecydowanie mój typ a mysle że cena 15,75 to nie jest tak dużo :D

Rozczarowanie.

Zalety ;
- Dobrze rozdziela rzęsy.
- Intensywny kolor, nie blaknie z czasem.
- Nie kruszy się.
- Nie uczula.
- Nie podrażnia.
- Łatwo go zmyć.
- Cena nie jest wygórowana.
- Bez grudek.

Wady ;
- Nie dodaje objętości.
- Ekstremalnie wodoodporny? Mały deszczyk go nie zmyje ale wystarczy odrobina potu czy łez i powoli zaczyna się osadzać dookoła oczu.
- Napisy ścierają się z opakowania.
- Długo schnie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Ja chętnie podziękuję za niego

Kupiłam go, bo potrzebowałam na szybko jakiegoś wodoodpornego tuszu, a z kasą akurat było kiepsko.
Dla mnie to porażka. Początki zupełnie nie udane.
Sklejał straszliwie, demakijaż to totalna udręka (przy użyciu płyny dwufazowego Ziaja), konsystencja gęsta. Po jakimś czasie gdy trochę podsechł, można już było ładnie rozdzielić rzęsy, ale bez jakiegoś szczególnego pogrubienia bądź wydłużenia, no i faktycznie trwałość była dość zadowalająca.
Ale więcej na pewno go nie kupię

Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

Kiepski

Zaciekawił mnie bo był niedrogi i miał szczoteczkę której wcześniej jeszcze nie miałam okazji używać ale bardzo żałuję że go kupiłam.

W ogóle nie podkręca, nie wydłuża i nie pogrubia. Jedynie w miarę ładnie rozdziela, nie skleja. Długo schnie... Baaaardzo marny ten tusz. Kupowałam dużo tańsze i o wiele lepsze tusze.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie)

masakra a nie mascara

skusiłam się na kupno, ponieważ miał być wyjątkowo trwały i odporny na wodę. szukałam też wodoodpornego tuszu wydłużającego, a ten miał zarówno wydłużać, jak i perfekcyjnie rozczesywać rzęsy i ich nie sklejać... BZDURA!

- gęstość niemalże budyniu (!)
- strasznie skleja rzęsy - co prawda nie robi grudek, ale pozostawia takie "stożki" ze sklejonych rzęs
- strasznie długo schnie (chyba ze względu na swoją gęstość)
- szczoteczka ma krótkie włókna i ciężko nią dobrze operować, a już zdecydowanie NIE "perfekcyjnie rozczesuje" jak zapewnia producent
- jak na tusz który miał być wodoodporny i wyjątkowo trwały, już po kilku godzinach wyglądam jak panda

Podsumowując jedno wielkie NIE, nawet za taką cenę... zdarzyło mi się kupić tańszy tusz, a o wiele lepszy niż ten - NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone opakowanie

B. dobry, najlepszy z wodoodpornych

Na początku nie przypadł mi do gustu ale jak nauczyłam się operować jego dość minimalistyczną szczoteczką to wszystko było super!
Gdy jest świeży daje piękny efekt podkreślonych, dobrze rozdzielonych rzęs. Serio!
ALE... po paru miesiącach jak już ktoś wspomniał tworzy brzydkie grudy i moim zdaniem skleja bo po prostu jest gęsty. Może gdyby nie był wodoodporny to dłużej pozostawałby w pożądanej konsystencji? Trudno powiedzieć...
Cóż, człowiek chce być konsekwentny i zużyć do końca a tu trzeba się męczyć i zmuszać żeby opróżnić opakowanie.
Polecam z tego względu, że:

+faktycznie wodoodporny
+nie kruszy się
+utrwala rzęsy podkręcone zalotką \\\'na amen\\\'!
+przy odrobinie wprawy szczoteczką można ładnie porozdzielać wszystkie rzęsy
+cena

Skończyłam już drugie opakowanie tego tuszu.
Teraz mogę stwierdzić, że moje pierwsze opakowanie musiało być wcześniej otwierane i temu szybciej straciło ważność. Dlatego te grudy... Natomiast moje drugie opakowanie nie było wcześniej otwierane i było zdatne do użytku bez grudek do ostatniego dnia kiedy próbowałam jeszcze coś wydobyć ze środka.
Za tę cenę - rewelacja ! Na pewno jeszcze kupię ten tusz nie raz. Na wielu tuszach wodoodpornych się przejechałam ale nie muszę już chyba szukać :)

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku