AA, Ciało Wrażliwe, Herbaciana Róża, Odżywczo - wygładzający krem do stóp do skóry suchej

Krem, dzięki nowoczesnej formule, ma właściwości zmiękczające i nawilżające zrogowaciałą skórę stóp.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Z hypoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników. pH neutralne dla skóry.

Do zadbanych stóp

W kremach do stóp szukam przede wszystkim porządnego nawilżenia, ten takowego nie daje. Przy codziennym stosowaniu utrzyma zadbane stopy w dobrej kondycji, ale z jakimiś otarciami radzi sobie słabo. Bardzo szybko się wchłania, ale jak dla mnie, przy kremach do stóp to nie jest najważniejsze.
Szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwszą tubkę

produkt bardzo słaby

Zacznę od składu: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Ceteareth-12, Sorbitan Monostearate, UREA, Arginine, Acrylates/C10-30 Alkyl, Acrylate, Crosspolymer, Rosa Centifolia Extract, Jasminum Officinale Extract, Bellis Perennis Extract, Zinc Undecylenate, Salicylic Acid, Allantoin, Retinyl, Palmitate, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone, PEG-35 Castor Oil, Xanthan Gum.

Mocznik (urea) bardzo daleko w składzie, co da się zauważyć podczas stosowania, jak i reszta ekstraktów, o których mówi producent.

Krem nie radzi sobie z drobnymi otarciami naskóka..karygodne! Maskuje je tylko na chwilę.
Pół gwiazdki za szybkie wchłanianie się. Krem polecam jedynie do stóp mało wymagających, bez żadnych otarć, nagniotków, spierzchnięć itp. czyli do stóp idelanych dla podtrzymania kondycji i domniemanego odżywienia.

Używam tego produktu od: rok

Żadna rewelacja ...

Szukałam kremu do stóp , w sklepie trafiłam na kuszącą promocję kremu AA. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z tą firmą ale postanowiłam spróbować. Niestety nie zachwyciłam się.

Zapach bardzo delikatny praktycznie niewyczuwalny w opakowaniu trochę czułam go na palcach u rąk po wmasowaniu go w skórę stóp. Konsystencja bardzo przyjemna krem natychmiastowo wchłania się w skórę, odpowiednia gęstość. Pod tym względem zdaje wszystkie egzaminy. Ale ...

Nawilżanie bardzo marne. Aby poczuć jakąkolwiek różnicę musiałabym ten krem wmasowywać co godzinę. Zazwyczaj robię to dwa razy dziennie i wystarcza. Może gdybym miała mniej suchą skórę poradziłby sobie lepiej ale niestety ...

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Jako-taki

Nie mam dużych problemóm ze stopami, ale lubię po umyciu się nałożyć na nie krem w ramach "lepiej zapobiegać niż leczyć". Krem kupiłam bodajże w promocji w SuperPharm za ok. 6zł.

Konsystencja niezbyt leista, krem jest biały i nieprzezroczysty. Zapach jest specyficzny i nie każdemu muże podejść, ale mi akurat przypasował. Nie jest nachalny - wyczuwałam go praktycznie wyłącznie podczas aplikacji.

Działanie, moim zdaniem, przyzwoite. Nawilża, trochę wygładza, wchłania się dość szybko, ale nie zbyt szybko. Nawilżenie utrzymuje się przynajmniej przez jeszcze pół dnia (używam go zazwyczaj rano, wieczorem moje stopy zazwyczaj wyglądają i czują się nieźle).

Ogólnie polecam dla małowymagających. Dla osób, którym stopy faktycznie się przesuszają i pękają może się nie sprawdzić. Ja chętnie kupię ponownie, o ile tylko będzie w promocji - na cenę regularną (chyba ok. 10zł) jest jak dla mnie za mało wydajny.

Używam tego produktu od: połowa grudnia 2012 - połowa stycznia 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno (75ml)

zawiodłam się

Wyrzucone pieniądze w błoto. Plusem może być tylko ładne opakowanie i nic poza tym.

Minusy:
- podobno krem do cery suchej, a w ogole nie nawilża. Skóra taka sama jak i przed użyciem. Jeśli ktos ma dodatkowo problemy z piętami ten krem nie pomoże. Nic nie daje nawet gruba warstwa kremu na noc plus skarpetki. Efektów brak.

- długo się wchłania, rozmazuje się na skórze, trzeba długo go wcierać

- zapach: dziwny, moja mama mówi, że pachnie jak kiedyś najtańsze kosmetyki

Używam tego produktu od: paru mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

zdecydowanie jeden z gorszych.

Nie wiem dlaczego, ale moja poprzednia recenzja została usunięta. Napiszę więc jeszcze raz, gdyż ten krem naprawdę nie zasługuje na uwagę.

W ogóle zauważyłam, że jeżeli chodzi o kremy do stóp, to naprawdę nie ma w czym wybierać. Szukałam czegoś, co odżywi moje stopy (mając na uwadze szczególnie moje suche pięty), a przy okazji zapewni fajne wrażenia zapachowe. Chciałam wersję malinową, ale akurat nie było, bardzo żałuję, że z lenistwa wrzuciłam do koszyka różę.

+ ładne opakowanie
+ standardowa cena, chociaż żałuję każdej wydanej złotówki, bo produkt po prostu nie działa.

ZAPACH
Ok, niby róża, ale jak dla mnie dość mydlana i chemiczna. Da się jednak przeżyć, gdyż zapach nie jest intensywny, szybko znika.

KONSYSTENCJA
Krem jest dość rzadki, spodziewałam się jednak czegoś gęstszego. Łatwo go rozsmarować, jednak wcale szybko się nie wchłania - należy wykonać króciutki masaż (tak minutka na każdą stopę) i nie ma po nim śladu. Z jednej strony to dobrze jak ktoś np. szuka kremu do stóp na rano, bo krem nie zostawia żadnej powłoczki. Z drugiej strony - jak coś, co znika bez śladu, ma odżywić suchą skórę?

DZIAŁANIE
Nakładam na wieczór grubą warstwę kremu, którą dokładnie wsmarowuję. Następnie nakładam skarpetki i kładę się spać. Inne kremy (Neutrogena czy krem z Oriflame, nawet krem do rąk Ziaja Kozie Mleko) po kilku dniach takiej kuracji dają mi stopy jak z reklamy, a skóra na piętach jest nawilżona i elastyczna. Ten krem natomiast NIC nie robi, wręcz powiedziałabym, że dodatkowo wysusza, bo po takiej nocnej kuracji pięty są wręcz szorstkie. Ech. Dla mnie to jest spory zawód, myślałam, że zobaczę chociażby minimalną zmianę na plus.

Krem jest też mało wydajny. Przy codziennym używaniu można go spokojnie zużyć w 2 lub 3 tygodnie.

Osobiście nie polecam - co z tego, że krem przyjemnie się stosuje, skoro efektów brak. W mojej opinii szkoda czasu i pieniędzy.

Używam tego produktu od: kupiłam 1.5 miesiąca temu

tylko zapach

Od lat borykam się z suchą skórą stóp i namiętnie testuję wszelkie nowości. Po tym kremie oczekiwałam sporo, AA jest raczej firmą, na której można polegać. Jednak w przypadku tego kremu jestem zawiedziona. Na samym początku urzekł mnie jego zapach, piękny, niebanalny. Krem nie jest specjalnie gęsty, łatwo go rozprowadzić. Dość szybko się wchłania - jak dla mnie za szybko ponieważ po pewnym czasie stopy znów są suche. W tym tkwi problem ponieważ ten krem jedynie poprawnie nawilża ale nie pomaga w walce z przesuszeniem czy stwardniałą skórą. Po zużyciu tubki stan moich stóp nie zmienił się. Nie odnotowałam ani zmiękczenia ani sporej dawki nawilżenia. Gdyby ten krem nazywał się produktem do skóry normalnej - wszystko byłoby ok, Ale dla skóry suchej to zdecydowanie za mało. Plus za zapach i ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zdecydowanie polecam :)

Przez ostatnich parę tygodni borykałam się z suchą skórą na stopach i stwardniałą skórą na piętach. Poprzedni krem, który kupiłam, jedynie pogorszył sprawę. Pewnego dnia, po użyciu karki, skóra na piętach była naprawdę sucha. Użyłam tego kremu i... odczułam natychmiastową poprawę. Dzięki niemu pozbyłam się problemów i mam gładkie i odżywione stopy. Krem ten naprawdę świetnie wygładza i odżywia. Nie najgorzej nawilża, acz mógłby nieco lepiej. Jest niestety mało wydajny i stosunkowo drogi. Nie wiem, czy go jeszcze kupię, lecz na pewno sięgnę po inne z tej serii. Używam tego produktu od: Trzy tygodnie