Malwa, Tibetan Energy, Face Care, Maseczka do twarzy głęboko nawilżająca

Malwa, Tibetan Energy, Face Care, Maseczka do twarzy głęboko nawilżająca

Maseczka wyraźnie poprawia nawilżenie i jędrność skóry, reguluje jej natłuszczenie. Zawiera odżywczy olej awokado oraz aloes, ekstrakt z nagietka i sorbitol, które doskonale nawilżają i łagodzą podrażnienia. Glinka biała działa oczyszczająco, przeciwzapalnie i kojąco. Ekstrakt z tybetańskiej rośliny Goji rewitalizuje oraz zapobiega starzeniu się skóry, która jest narażona na szkodliwe działanie wolnych rodników. Systematycznie stosowana wygładza naskórek, odświeża skórę i poprawia jej ogólny wygląd. Polecana dla cery suchej oraz mieszanej z przewagą suchej.

Dziwna

Koszt maski ok 2 zł za 2 saszetki. Konsystencja dość wodnista i kolor morski dość mnie zaskoczyły. Z początku miałam wrażenie, że maska spływa mi z twarzy jednak po chwili zaczęła się wchłaniać w skórę. Zapach śmieszny nie jest bardzo drażniący. Skóra po jej zastosowaniu jest słabo nawilżona.

Matująco - nawilżająca a nie głęboko nawilżająca!

Moja cera na twarzy jest mieszana, wrażliwa, alergiczna. Czoło nos i broda są tłuste z powodu ŁZS, tymczasem policzki są suche, wrażliwe, z rumieniem. Maseczka z Malwy jest idealna dla mojej cery.

Ma przyjemny błękitny kolor. Konsystencja jest lekko masełkowa. Wygodnie się wyciska, nie ścieka po twarzy. Nie trzeba dużo nakładać by pokryć twarz - jedna saszetka starcza wtedy na 4 - 5 użyć, a nie 2. Ładny, morski zapach.
Nawilża, odżywia, regeneruje suche tereny. Wchłania się bez problemu. Tymczasem czoło - nawilża, a nawet matuje (!), czoło się po niej nie błyszczy.

Cena śmieszna. Jednak producentowi zalecam - za co odejmuję pół gwiazdki - zmianę nazwy na nawilżająco - matująca. Nazwa głębokie nawilżenie jest błędna. Bo maseczka nie nada się do suchej, skóry. Będzie po prostu za mało odżywcza.

Dla mieszanej cery - polecam. Dla suchej - nie. Dla tłustej - tak, jak najbardziej tak!

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - obie połówki saszetki zużyte

o! miłe zaskoczenie

Maseczka zaskoczyła mnie pozytywnie. Kupiłam ją przypadkiem, zachęcona "głębokim nawilżaniem". I cóż, naprawdę niezła, tania maseczka. Mam bardzo suchą cerę, z tendecją do skórek:/

+ wygładza i odżywia cerę
+ rozjaśnia buzie
+ faktycznie zmniejsza wypryski i wągry jakoś tak mniej widoczne
+ bardzo wydajna
+ tania (1,85zl)

- przy zmywaniu tworzy się oleista konstystencja, przez co wydłuża się czas zmycia.

Ogółem polecam, na pewno jescze ją kupię

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

?!

Jedna z najbardziej dziwacznych maseczek, jakie spotkałam. Jej zalety to wydajność oraz naprawdę nieduża cena. Nie jest to jednak maseczka nawilżająca, rzekłabym, że raczej wysusza skórę. Dlaczego więc dwie gwiazdki? Gdyż wygładziła cerę i zmniejszyła wypryski. Kto wie....może jeszcze ją kupię dla tego oczyszczającego efektu? ;)

Używam tego produktu od: dwa dni