NYX Professional Makeup, Girls Round Lip Gloss

NYX Professional Makeup, Girls Round Lip Gloss

Pojemność 2,5 ml

Dostepny w 36 soczystych odcieniach. Trwaly, pieknie nablyszcza usta. Blyszczyki nie sa kryjace ale zmieniaja naturalny kolor ust.

Cudowny

Zakupiłam dwa: 13 peach oraz 22 natural. Brzoskwiniowy jest odcieniem ciepłym: koralowo - łososiowym. Natomiast naturalny wpada w chłodny beż z domieszką stonowanego różu. Obydwa kolory szalenie mi się podobają. Super sprawdzają się w makijażu "no make up" . Idealnego do biura, szkoły, na uczelnię czy ważny egzamin ;) .
Sam błyszczyk ma kremową konsystencję, jest pół kryjący, jedna warstwa daje efekt transparentny. Bardzo prosto się go aplikuje. Opakowanie się nie brudzi, produkt nie wypływa na zewnątrz jak to się zdarza przy innych błyszczykach.
Nie wysusza delikatnego naskórka ust, delikatnie je nawilża i optycznie powiększa. Nie wylewa się poza linię warg, nie warzy mimo długiego przebywania na słońcu. Stosunkowo długo utrzymuje się na ustach. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2 kolory

Tani i dobry

Miałam błyszczykiw kolorach: Whipped, Sorbet i Caffe Latte. Wszystkie były cieliste. Za taką cenę warto spróbować. Wybór kolorów jest ogromny. Na pewno jeszcze jakiś kupię.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Polubiłam

Bardzo sympatyczny błyszczyk. Mam odcień 34 - real nude. Wygląda naturalnie, nawilża usta, nie jest klejący, daje ładny połysk i jest dość trwały. Wygodnie się go aplikuje.
Posiada delikatny cukierkowy zapach i równie delikatnie kryje.
Mój ulubieniec ostatniego miesiąca, z pewnością kupię inne kolory.

No cudeńko!

Cudny, kremowy, długotrwały, pięknie pachnący błyszczyk. Mam odcień Pink (przymierzam się do zakupu innych), jego kolor powala, nadaje się na dzień (nałożony palcem), ale i na wieczór (aplikacja tradycyjna). Uwielbiam go za jakość, odcienie, ZAPACH i CENĘ. Polecam zdecydowanie!

Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Nie KWC, ale bardzo przyjemny

Mam kolor 34 Real Nude. Co prawda ja nigdy nie określiłabym go jako "nude", ale i tak uważam, że to bardzo udany odcień. Jest to bezdrobinkowy przybrudzony róż, bardzo podobny do mojego naturalnego koloru ust. Błyszczyk, wbrew temu, co jest napisane w opisie, jest mocno kryjący.

Plusy:
> trafiony kolor
> kremowa konsystencja, bardzo przyjemna na ustach
> trwałość - cięzko mi powiedzieć, jak długo dokładnie się trzyma, ale picie mu niestraszne
> mocne krycie
> bez drobinek
> świetnie przylega do ust, nie rozmazuje się
> bardzo ładny połysk
> efekt optycznego wygładzenia ust

Minusy:
> dostępność
> pojemność opakowania - tylko 2,5ml

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo porz ądny jak za taką cenę

Zalety:
- bardzo duży wybór kolorów
- bardzo ładnie wygląda na ustach
- wygodny pędzelek
- niska cena ( ok. 1,75$)
- pojemność 2,5 ml
- nie klei się

Wady:
- niedostępny w Polsce :(

Bardzo dobre

Posiadam kilka sztuk tych błyszczyków i bardzo je lubie.
Nie będe się rozwodzić bo nie ma nad czym, są "całe" super.
Są bardzo wydajne, kremowe, nie sklejają ust, mają piękne kolory, nie podkreślają suchych ust, nie wysuszają, mają przyjemny zapach i miłą cenę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

Ulubieniec

W zasadzie nie używam błyszczyków, bo zwykle mam z nimi problem- ważą mi się na ustach :( Tylko Clinique to tej pory tego nie robił i własnie NYX. Mam 2 odcienie tego błyszczyka Real Nude, który na moich czerwonych ustach wygląda NUDE oraz Sorbet- delikatny róż z drobinkami. Sorbet mi nie podpasował, ale Real Nude jest boski.

ulubieniec

Bardzo lubię ten błyszczyk! Kolor Natural spodoba się chłodnym typom urody, pasuje do każdego makijażu. Nie kryje mocno, ale tą cechę oczekuję od szminki, nie błyszczyka. Dla mnie wydajny, ale jestem skąpa w porcjonowaniu kosmetyków i nie poprawiam ust co pół godziny. Zapach dziwaczny - faktycznie może się nie podobać, mnie nie przeszkadza.

Firma Nyx nie testuje na zwierzętach - dla mnie ogromny plus.

Cudowny

Nie zgadzam się z opinią, że błyszczyk nie jest kryjący. Wręcz przeciwnie- kryje świetnie. Ma cudowny zapach, nadaje połysk, nie wylewa się poza kontur, jest trwały.
Jedynym minusem jest jego ilość (tylko 2,5ml).

Szkoda zachodu

Aż trudno mi uwierzyć, że recenzuję ten sam błyszczyk, co moja poprzedniczka. Moje odczucia są zupełnie inne. Błyszczyk jest mocno kryjący, bardzo wodnisty, łatwo się rozmazuje, rozlewa poza kontur ust, zbiera się w załamaniach. Opakowanie źle wykonane, ponieważ przy wyciąganiu aplikatora nabiera się ogromna ilość błyszczyka. Poza tym opakowanie "oszukane", ponieważ stawiając NYXa koło błyszczyka Bourjois zdają się wyglądać tak samo. Tylko, że Bourjois ma 7,5 ml, a NYX 2,5 ! Zapach błyszczyka mi nie odpowiada, jest taki chemiczny, kwaśny. Szkoda pieniążków na ten produkt, jest zdecydowanie niskopółkowy i do tego ciężko dostępny. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, odcień 21 frosted plum

cudo!

Posiadam 7 kolorow tego blyszczyka ;)
Uwazam ze sa wysmienite i mam w planach dokupic jeszcze kilka.
Blyszczyki sa rewelacyjne, sa kolorowe, ladnie pachna, nie sa kryjace ale lekko zmieniaja kolor ust, nawilzaja wspaniale!
Aplikator poreczny, blyszczyk gesty, trzyma sie ust i nie wylewa poza ich kontur.
Blyszczyki nadaja przepiekny polysk!!! Mozna sie zakochac!!!! ;)

Appricot to piekny brzoskwiniowy kolor, wpadajacy w pomarancze, zawiera migoczace drobinki
Strwaberry to piekny truskawkowo-rozowy, zawiera migoczace drobinki
Peach to piekny brzoskwiniowy wpadajacy w roz, zawiera migoczace drobinki
Pinky Natual to roz, podbija naturalny kolor ust, bezdrobinkowy
Mauve to rozowo-fioletowy bezdrobinkowy
Whipped to jasny blady roz, usta wychodza blade
Sorbet to rowniez jasny blady roz

Z dwoch ostatnich jestem najmniej zadowolona, ale tylko dlatego ze kolor jest niezbyt trafiony ;)

Na forum na watku Swatche Kosmetykow NYX, post 33 wkleilam jak wygladaja te blyszczyki.

Niestety blyszczyki sa trudno dostepne, jedynie droga wysylkowa.
Ja zamawiam swoje na ebay ;) kosztuje mnie to grosze

Polecam, polecam polecam! KWC bez dwoch zdan! ;) jestem od nich uzalezniona!
Używam tego produktu od:pazdziernik 2009
Ilość zużytych opakowań:7 w trakcie