M.A.C., 3D Lipgloss (2007)

M.A.C., 3D Lipgloss (2007)

Pojemność 3,97 ml

Limitowana seria jesień 2007. Trójwymiarowy blyszczyk w kilkunatu odcieniach. Nadaje ustom niesamowity polysk. Ma lekka balsamowa konsystencje, zawiera witamine A, C oraz E, ktore pielegnuja usta.

Cena: 12GBP / 3,97g
/bw/

trojwymiarowy efekt :)

MAC in 3D

Posiadam 3 kolory tego blyszczyka :
- Synched up todelikatny bez
- In 3D to moj ulubiony, piekny brzoskwiniowy roz (mam sztuk dwie, jedna uzywam, druga kupilam na zapas;))
- Backlit to zloty
Blyszczyki sa cudowne, zawieraja mieszanke roznokolorowych drobinek, ktore wlasnie sprawiaja ze usta wygladaja naprawde ciekawie, trojwymiarowo ;)

Aplikator w postaci pedzelka jest srednio poreczny, wolalabym zwykly aplikator, ale da sie przezyc ;)

Efekt blyszczyka rewelacyjny, usta pieknie blyszcza i migocza, a te roznokolorowe drobinki swietnie i nietypowo odbijaja swiatlo ;)
Blyszczyki dobrze sie rozprowadzaja, walkuja sie
nie kleja sie, trzymaja na ustach calkiem dlugo. Ladnie pachna owocami ;)

Nie wysuszaja, pielegnuja usta ;)

moje blyszczyki sa juz troche przestarzale, ale nie mam zastrzezen co do wlasciwosci tych blyszczykow.
Poluje na ebay na inne odcienie, niestety ta seria juz jest malo dostepna albo w wygorowanej cenie jak na stara limitowanke ;)

Jestem nimi zachwycona, szczegolnie kolorem in 3D dlatego zakupilam od razu drugi na zapas ;)
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:3 w trakcie plus jedno zapasowe