Yves Rocher, Culture Bio, Lotion du Reveil (Tonik na dzień dobry)

Yves Rocher, Culture Bio, Lotion du Reveil (Tonik na dzień dobry)

Aby dobrze rozpocząć dzień, pobudź swoją skórę tonikiem na dobry dzień. Tonik bazujący na wodach roślinnych oczyści i odświeży twarz. Korzyści dla urody: stymuluje, działa tonizująco.
Jego atut: błyskawiczna świeżość dla skóry. Stosuj codziennie rano na twarz przy pomocy wacika.

Skład: Aqua/Water/Eu, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water*, Glycerin, Alcohol, Caprylylicapryl Glucoside, Calendula Officinalis Flower Extract*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene.
*organically grown ingredients.

/bw/

niekoniecznie

niestety w tym przypadku firma YR nie spełniła moich oczekiwań.
plusem tego toniku jest niewątpliwie certyfikat ECOCERT i przyjemny zapach.
żadnych innych niestety nie zauważyłam- zwykły tonik nie robiący nic nadzwyczajnego dla mojej skóry.
na pewno więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1- 200 ml

DOBRY NA UPAŁY

Tonik jest bardzo dobry, osobiście używałem go w lato w gorące dni jak mgiełki do twarzy.

PLUSY:

- dużo naturalnych składników, dlatego lekko szczypie/ mrowi po spryskaniu twarzy ale przechodzi po chwili
- świetnie tonizuje i odświeża,
- ma piękny ziołowy naturalny zapach,
- nie podrażnia (to lekkie mrowienie nie powoduje zaczerwienienia czy podrażnienia, zresztą nakładany wacikiem nie powoduje wspomnianego szczypania),
- lekko ściąga pory
- plus za aplikator z rozpylaczem.

Nie jest to kosmetyczna rewelacja, myślę że lepiej się sprawdza jako tonizująca mgła do twarzy niż jako tonik który ma coś spektakularnego zdziałać. jednak takie uzupełnienie pielęgnacji w ciągu dnia uważam za dobry pomysł.

Używam tego produktu od: używałem kilka miesięcy

najgorszy

Tonik ten przegrał u mnie ze względu na to, że mnie uczulił. Niestety nie jestem w stanie opisać jego jakichkolwiek właściwości, gdyż już po paru godzinach czułam pieczenie na twarzy i musiałam go zmyć. Próbowałam jeszcze 2 razy z aplikacją, ale było tak samo. To dziwne, że kosmetyk tak naturalny wywołuje u mnie taką reakcję.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Takie nic

Tonik jest zupełnie przeciętny. Właściwie twarz po spryskaniu w ogóle na niego nie reaguje, wygląda tak samo, jakbym wodą przemyła. Nic nie tonizuje, a lubie czymś odświeżyć cerę. Zapach mnie osobiscie nie przeszkadza. Jedyny plus to taki, że tonik mi nie zaszkodził. Niestety, nic wiecej nie napiszę, bo nie ma o czym. Jedynie, że atomizer jest porządny i pozwala dużo zaoszczedzić, co się przeklada na wydajność, ale wersja tego toniku na noc jest o niebo lepsza.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

mistrz wydajności

Wszystko to co napisałam przy "nocnej" wersji. Skrótowo: wydajność: plus!, zapach: plus!, opakowanie: plus!, działanie: plus!, skład: plusy i brawa!

Idealny na poranek, lekki, świeży, cuudowny na lato!

rzecz gustu naszej skóry

Do toniku przekonała mnie niska cena w stosunku do ilości produktu jak na standardy YR oraz naturalne składniki. Niestety tonik mnie nie zachywcił a jego ilość jest raczej przekleństwem - nie wiem kiedy go zużyje:) Nie zrobił mi krzywdy, ale nie odczuwam efektów takich jak inne wizażanki, być może nadaje się on do cery wrażlwej, naczynkowej a nie tłustej jaką posiadam ja.
Reasumując- moim zdaniem lepiej wybłagać u kogoś małą "odlewkę" i wypróbować czy podoba się nam "dzieńdobry" w wykonaniu YR.

Używam tego produktu od: od 3 m-cy

Poranne pobudzenie

Kupiłam toniki wraz z kremami na fali zachwytu nad tą serią i muszę przyznac ze jestem zadowolona!

+ obecnośc oczaru wirginijskiego sprawia ze jest idealny dla cery naczynkowej
+ przyjemnie tonizuje
+ cena korzystna(liczne promocje YR + wydajność)
+ ładne estetyczne opakowanie
+ ziolowy"słoneczny" pobudzający zapach
+ naturalny sklad
+ pozostawia lekki film na skórze nie daje to jednak uczucia dyskomfortu
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ wydajny

+/- naturalne składniki mogą uczulać,ale nie muszą(mnie nie uczulily)

Tonik jest przyjemnym uzupelnieniem pielegnacji Culture Bio.Rano przyjemnie pobudza i odświeża. Idealny dla cer bezproblemowych i młodych. Cerze 25+ krzywdy wprawdzie nie wyrządzi, ale cudów tez nie zdziała. Przyjemny tonik o podstawowym działaniu i nieprzeciętnym składzie.
Gwiazdka mniej za tą przeciętnośc.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

średni

Kupiłam go razem z tonikiem "na dobranoc". I musze powiedziec, ze w przeciwieństwie to fioletowej wersji zółta jest duzo gorsza:\\.
Niby ładnie usuwa zanieczyszczenia, tonizuje, nie ściaga cery. Ale ma jeden duzy minus- pozostawia na skórze lepką warstewkę. Powoduje ona duzy dyskomfort. Palce sie mi dosłownie lepią do twarzy, w ogole czuć ta warstwe na skóre co nie jest zbyt przyjemne:\\:\\ Nie kupie ponownie wlaśnie ze wzgledu na ten lepki film :(

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

super

Nie ma takiego produktu firmy Yves Rocher który wzbudziłby we mnie negatywne odczucia (jak na razie)
Zakup toniku oceniam jako udany. Po nocnym demakijażu i tonizaji tonikiem na dobranoc z tej serii, byłam przekonana że tonik na dzień dobry nie będzie miał "z czego" oczyszczać:) Byłam w błędzie:) - Jeśli którakolwiek z was ma problem ze ściąganiem skóry rano po umyciu czy wieczorem po demakijażu z czystym sumieniem mogę polecić wam toniki z tej serii. Skóra jest oczyszczona, odświeżona, ukojona, czysta. Warto zainwestować. Polecam

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej