Bourjois, Healthy Mix Tinted Beautifier (Nawilżający krem tonujący do twarzy)

Bourjois, Healthy Mix Tinted Beautifier (Nawilżający krem tonujący do twarzy)

Tinted Beautifier Healthy Mix to nawilżający krem tonujący zapewniający krycie od delikatnego po średnie. Błyskawicznie nadaje cerze zdrowy, promienny blask i poprawia ogólny wygląd skóry w zaledwie 2 tygodnie.

Wzbogacona kompleksem witamin C i E, lekka i oddychająca formuła zapewnia komfort dla skóry i uczucie nawilżenia przez 24h. Idealnie łączy się ze skórą i nie zatyka porów. Tinted Beautifier rozświetla cerę, wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości i pomaga niwelować oznaki zmęczenia.

Formuła bez olejów mineralnych to uczta dla skóry. Prosty skład kosmetyku idzie w parze z opakowaniem wyprodukowanym z materiałów z recyklingu.

Dla idealnej skóry będzie ok.

Zaletą kremu Healthy Mix Tinted Beautifier jest jego delikatność, a wadą słaba trwałość.
Na pewno nie stosowałabym go zamiast kremu we właściwej pielęgnacji.
Owszem, daje poczucie nawilżenia skóry. Jednak nie wiadomo, jakby taka opcja , smarowanie się samym podkładem, wypadła w przyszłości.
Mam skórę dojrzałą, ze zmarszczkami mimicznymi - krem w nie wnika, aczkolwiek po paru minutach się wchłania.
Bardzo nabłyszcza skórę... Niby, to efekt rozświetlenia, ale aż za bardzo - musiałam się przypudrować.
Słabo kryje.
Wydaje mi się, że będzie idealny dla młodej skóry bez skaz:)
Co do koloru, to na ręce wydaje się intensywny, jednak po rozsmarowaniu, ładnie dopasowuje się do cery.

W ciągu 2 tygodni nie poprawił wyglądu mojej skóry, tak jak obiecuje producent.

Idealny na wiosnę i lato

To naprawdę bardzo dobry produkt. Jest to nawilżający krem tonujący, który daje wykończenie bardzo naturalne i lekkie a dodatkowo wyrównany koloryt cery.
Krem ma delikatne krycie, które myślę że można spokojnie budować do średniego. Ale sama nie potrzebowałam dokładać dodatkowych warstw produkru. Pierwsza warstwa jest wystarczająca. Wygląda naturalnie ale zakrywa ewentualne niedoskonałości.
Osobiście bardzo, bardzo doceniam naturalną formułę produktu, która dodatkowo jest wzbogacona witaminami C i E oraz olejem kokosowym. Mam poczucie że jaki rodzaj produktów do makijażu dodatkowo dba jakoś minimalnie o cerę. Do duży plus. Skóra mimo że jest w makijażu to czuć że jest to dodatkowe nawilżenie. I to długotrwałe.
Konsystencji kremu jest bardzo lekka, płynna, łatwa w aplikacji. Zostawia efekt rozświetlonej cery. Ma taki naturalny blask. I to wygląda pięknie, świeżo.
Dla mnie to idealny podkład na wiosnę i lato. Jego lekkość nie obciąża skóry, nadaje jej zdrowy wygląd.
Polecam bardzo jeśli lubicie naturalny efekt z dobrym kryciem.

Naturalny wygląda

Produkt dostałam w ramach testu KR - dziękuję! Bo jest to zdecydowanie kosmetyk po który będę wracać :) krem tonizujący wyrównuje koloryt skóry i cudownie nawilża, a co najważniejsze, efekt jest mega naturalny :) wiadomo, że większych zmian nie zakryje, ale do tego używam korektor i jest pięknie :) jedyne co to fajnie by miał filtr UV :) jest bardzo leciutki, więc idealny na wiosnę/ lato... No ale słońce...

Let's see this beauty

Jeśli chodzi o beautifier, stosowałam coś takiego po raz pierwszy i pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że nie potrzeba typowego podkładu na twarzy, by o nią zadbać i jednocześnie wyrównać koloryt skóry.

Przyjemny

Lepsze opakowanie więcej witamin mogło by być spf minimum 50 obecnie było by to miłe widziane w tego typu produktach oraz lepszy zapach, obecnie szuka się produktów lekkich i kryjących o odżywczych składnikach

Genialny podkład, a właściwie to krem z pigmentem

Jestem zachwycona tym produktem! W tak małym i niepozornym opakowaniu mieści się wszystko czego oczekiwałam od podkładu, a nigdy nie mogłam dostać. Nawilża skórę, genialnie niweluje zaczerwienienia, dodaje blasku, skóra wygląda zdrowo. Posiadam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, mam dużo zaczerwienień pozostałych po zaskórnikach i pojedynczych pryszczach. Bardzo dobrze trzyma się przez cały dzień, niby jest to krem a jednak róż czy bronzer także znakomicie wyglądały w ciągu doby. Można budować krycie, najlepszy efekt uzyskałam kiedy najpierw nałożyłam podkład palcami a potem doklepałam zmoczoną gąbeczką. Zdecydowanie polecam wcześniej nałożyć krem nawilżający i krem z filtrem, u mnie nie mogłam zrezygnować z porannej pielęgnacji na rzecz samego podkładu. Polecam bardzo wypróbować produkt Bourjois, jest tego warty.

Nawilża i rozświetla

Krem tonujący jest rzeczywiście kremem, który nawilża i zastępuję nam krem nawet bym powiedziała. Do rzeczy. Krem w tubce o szacie znanej z serii healthy.
Mam najaśniejszy kolor i jestem zadowolona bo moim zdaniem jest w sam raz pomimo że nie jestem specjalnie blada , krem doskonale dopasowuje się kolorem do skóry. Daje efekt zdecydowanego powiadziałabym rozświetlenia, glow i nawilżenia , nawet "mokrej" buzi. Przez pierwsze dwa dni nałożyłam pod niego krem , który z reguły stosuję i niestety nie był to dobry pomysł bo oba krem po przypudrowaniu wyglądały na twarzy po prostu źle. Zachodziłam w głowę co jest ? Czy krem cc nie dogaduje sie z pudrem ..? Próbowałam dwóch różnych a efekt ten sam... brzydko powchodził w pory i wyglądał buzia po prostu źle. Wpadłam na pomysł że nie nałożę pod niego kremu i okazało się to strzałem w dziesiątkę:) Jest na tyle lepki i nawilżający ,że doskonale zastępuje krem i wtedy po przypudrowaniu wygląda jak rasowy podkład. Pachnie ładnie. Kolor wyrównuje. Dużych niedoskonałości nie zakryje ale nie taka jego rola ..Można dołożyć korektora w razie czego.
Daje efekt ładnej wypoczętej buzi..Mojej dojrzałej buzi ze skłonnością do wysuszania. Nie wydaje mi się by nadawał się do tłustych cer.
Mam takie ale do niego,że brakuje mi tu trochę filtra..Bo teraz lato i chętnie byśmy zamieniły te ciężkie podkłady i kremy na coś takiego właśnie jak ten krem cc , który w dodatku ma pielęgnować naszą cerę (niestety w ciągu tych dwóch tygodni nie byłam w stanie tego zauważyć czy stan mojej cery się poprawił -jest nienajgorszy i tyle, ale taki też był) . Choćby najmniejszy filtr słoneczny by sie tu przydał. Inaczej zostaje mi go stosować w momencie jak wiem że będę przebywać w pomieszczeniach albo w mieście w okresie jesienno-zimowym . Niestety w moim wieku 46 lat musze dbać o ochronę cery przed promieniowaniem słonecznym. Trochę więc tu czuje mały zawód i niedosyt ,że długo tego kremiku w tym okresie nie postosuję a szkoda bo efekt tego wart. Dlatego też tę jedną gwiazdkę odejmę.

Must have naturalnego makijażu

Healthy Mix Tinted Beautifier był pierwszym tintem który wypróbowałam i mogę śmiało powiedzieć, że jest absolutnym must have dla każdej maniaczki naturalnego makijażu. Tint jest idealnym rozwiązaniem na letnie miesiące gdy plażujemy i oddajemy się wakacyjnej beztrosce. Cera wygląda po nim na wypoczętą i promienną bez efektu maski. Bardzo delikatnie wyrównuje koloryt, dlatego nadaje się dla cer bezproblemowych, które potrzebują niewiele do wspaniałego efektu. Tin wspaniale nawilża cerę, będzie świetnym rozwiązaniem dla kobiet nawet z delikatnymi zamaszkami. Wystarczy odrobina pudru i róż na policzki i można biec na plażę.

Używa produktu od: próbka

Ładny efekt ale kolory nie te.

Produkt bardzo fajnie sprawdza się na bezproblemowej skórze. Buzia jest nawilżona i rozświetlona. Stosowałam pod spod krem nawilżający, gdyż sam podkład to za mało. Niestety minusem jest wybór kolorów- zbyt mały.brakuje odcieni dla opalonych skór i dużego filtra SPF.

Idealny dla mojej cery !!!

Bardzo ciekawy produkt. Świetnie wyrównuje koloryt skóry dając efekt naturalny.Jest idealnie dopasowany do mojego kolorytu skóry. Mysle po jego przetestowaniu że daje poczucie nawilżenia skóry, który ładnie utrzymyje się w ciagu dnia.

Blask zdrowia i naturalność

Nawilżającego kremu upiększającego Healthy Mix Tinted Beautifier używałam zgodnie z przeznaczeniem bez "zwykłego" kremu lub właśnie na krem -zwłaszcza w sezonie grzewczym. Krem spełnił swoje zadania w obydwu przypadkach. Twarz wygląda naturalnie i zdrowo.
Krem pięknie pachnie a właściwie dobrany kolor gwarantuje nam sukces wymalowany na twarzy;)
Idealny na lato!

Leciutki

Jeżeli lubisz mieć wyrównany koloryt skóry, naturalny glow i bardziej wypoczętą twarz - polecam ten produkt. Krycie ma zerowe, ale to tylko krem tonujący i nie sięgają po niego osoby, które szukają kryjących formuł. Tinted Beautifier na pewno dobrze sprawdzi się w przypadku cery dobrze nawilżonej, na tej odwodnionej może uwidocznić pory lub suche skórki, o czym raz się przekonałam, dlatego pod niego warto nałożyć jeszcze klasyczny krem nawilżający (lub z filtrem). Bourjois to kosmetyk kolorowy, koloryzujący, ma bardzo ładny jasny beżowy odcień (mam ten najjaśniejszy), cera bezsprzecznie wygląda ładniej po jego użyciu. Trwałość bez pudru jest średnia, z pudrem bardzo dobra. Na wiosnę i lato Beautifier będzie idealny!

Ciekawy krem

Konsystencja lekka, fajne delikatne krycie, zapach cudowny trwałość bardzo duża. Polecam wypróbować. Warto kupić go na okres wakacyjny gdzie temperatura na dworze jest wysoka. Nie zapycha i jest bardzo wydajny.