Dada, Extra Care, Chusteczki nawilżane bambusowe

Dada, Extra Care, Chusteczki nawilżane bambusowe

Pojemność 60 szt

Bambusowe chusteczki nawilżane Dada Extra Care z 100% biodegradowalnej włókniny bambusowej przeznaczone są do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt.

Zostały stworzone w trosce o codzienną, łagodną pielęgnację skóry dzieci i niemowląt. Wyjątkowo miękkie, delikatne i jednocześnie wytrzymałe, z dodatkiem witaminy E i ekstraktu z bambusa.

Nie drażniąc skóry pomagają usuwać wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając uczucie świeżości i przyjemny zapach.

Miłe zaskoczenie

Ktoś mógłby powiedzieć po co rozpisywać się na temat chusteczek nawilżanych, skoro ich g(ł)ówną funkcję wszyscy dobrze znają. Niby tak, ale wbrew pozorom ciężko spotkać naprawdę dobre chusteczki, które będą dobrze spełniać swoją rolę. Chusteczek z całej serii Dada Extra Care używam od dłuższego czasu i uważałam, że są w porządku. Jednak ostatnio w Biedronce zauważyłam, że do serii dołączyły Bambusowe chusteczki. Postanowilam wypróbować i choć miałam pewne obawy to nie zawiodłam się! Bardzo przypadły mi do gustu i chętnie będę po nie sięgać. Przede wszystkim są bardzo solidnie nawilżone i naprawdę na tyle mokre, że nie ma problemu, aby wszystko nimi dokładnie wytrzeć. Co za tym idzie są wydajne i mniej się ich używa za każdym razem. Nie podrażniają i nie uczulają delikatnej skóry moich dzieci a to najważniejsze. Są mocne, nie rozrywają się i nie rozciągają. Co istotne różnią się one od innych chusteczek z tej serii bo są perfumowane. Dla mnie pachną pięknie i mi ten zapach bardzo się podoba. Jest miły i nie drażniący.
Opakowanie jest w 100% do recyklingu a to miłe :-) nie rozrywa się, nie dziurawi. Plastik przy otwarciu jest wygodny w użytkowaniu, bo dobrze i gładko się wyciąga chusteczki. Polecam bo u mnie sprawdziły się w 100%.

1997