L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Ultime, Maska wygładzająca

L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Ultime, Maska wygładzająca

Rewelacyjnie wygładza włosy, dodaje im blasku i sprawia, że trzymają się prosto cały długi dzień.
W 100% spełnia obietnice producenta. Dobrze działa zarówno z szamponem z tej samej linii, jak i innymi łagodnymi kosmetykami do mycia włosów.
Seria LISS ULTIME to najnowsza generacja produktów do pielęgnacji włosów. Hydra Liss System to czynniki wygładzające strukturę włosa i zapobiegające jego wysuszeniu. Włosy są nawilżone i wygładzone. Cera Liss System to ceramidy wzmacniające wnętrze włosa. Kompleks amino-essence nadaje włosom miękkość, elastyczność i zdrowy połysk. Włosy są wygładzone, elastyczne i łatwe w rozczesywaniu.

/bw/

wielkie nieporozumienie

nie pamiętam kiedy byłam aż tak zawiedziona maseczką do włosów.

poza wydajnością i przyjemnym zapachem nie ma do zaoferowania zupełnie nic. aha, dodatkowo okazało się, że nie uczula i nie podrażnia skóry głowy.

używałam jej zarówno z szamponem z tej samej serii jak i z innymi, zupełnie przypadkowymi - za każdym razem efekt był taki sam.

włosy po użyciu są ciężkie, matowe, jakby oblepione kosmetykiem, po wysuszeniu efekt nie znika, jest nawet gorzej - ja zobaczyłam w lustrze bezkształtny, sztywny hełm. poza tym, włosy zaczęły mi się przetłuszczać, z czym wcześniej problemu nie miałam.

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie [3 aplikacje]
Ilość zużytych opakowań: może 1/5

Słabiutko!

Zużyłam próbkę 75ml, nie kupiłabym jej w pełnowymiarowej wersji. Spodziewałam się czegoś więcej po tej masce. Ale przejdźmy do konkretów:

Zalety:
+trochę wygładza
+przyjemny zapach
+nie spływa z włosów
+jest wydajna

Wady:
-strasznie przesusza włosy, zrobiła mi sianko z włosów
-obciąża włosy
-cena (chociaż ja korzystałam z próbki)

Podsumowując: nie polecam tej maski, jest wiele tańszych masek o lepszym działaniu

Ilość zużytych opakowań: próbka 75ml

Idealna do włosów puszących się i prostowanych.

Stosowałam wiele maseczek zarówno firmy Loreal Professionel jak i innych renomowanych firm i muszę stwierdzic, iż jest to najlepsza maseczka jakiej używałam. Jedynym minusem jest to, że szybko przetłuszcza włosy i lekko oklapniete na drugi dzień. Polecam w 100 %.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe opakowania

Super!

Bardzo dobra maseczka!!!!
Mam dlugie,geste wlosy,niestety z natury sianowate,falowane-ni pies ni wydra :)
Maseczke najczesciej nakladam na krotko,traktuje ja raczej jak odzywke i naprawde swietnie sie sprawdza!
Uwazam,ze bardzo wazne sa dwie sprawy:
wmasowanie maseczki w WILGOTNE (nie w mokre,ociekajace woda!!!) wlosy,
oraz przed splukaniem maski nalezy rozczesac wlosy.
I tyle.
Wysuszyc,wyprostowac.
Efekt murowany!
POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

nie wiem już co o niej myśleć

Początkowo byłam bardzo zadowolona z tej maski. Tak się złożyło, że używałam jej z szamponem Garniera z oliwką i cytryną i byłam bardzo zadowolona z rezultatów. Ale ostatnio użyłam szmponu Liss Ultime i o dziwo nie byłam już zadowolona z efektu (czyli większość dobroczynnego działania zawdzięczam szamponowi Garnier). Włosy były wprawdzie wygładzone i błyszczące, ale jednak przesuszone, a szczególnie skóra głowy. Czyli w duecie szampon+maska Liss Ultime nie polecam. Tylko czy jest sens kupować tak drogą maskę, jeśli szmpon (nie mogę powiedzieć, że zwykły drogeryjny, bo sprowadzany z Niemiec, ale jednak tylko szampon) nawilża włosy lepiej?
Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

A ja wręcz przeciwnie jestem zadowolona! Po pierwsze. Włosy po maseczce na początku były normalne, bo wiadomo, że efekty zawsze są potem. Po trzecim nałożeniu maseczki, włosy nie są sianowate, puszące, niezdyscyplinowane. Przez codzienne prostowanie moich loczków zrobiły się grube fale, a ta maska świetnie sobie z nimi poradziła! są teraz gładkie, błyszczące i lepiej się je prostuję. Cena może nie jest przystępna, ale uważam że warto.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:jeszcze przy 1-wszym :)

szkoda pieniędzy

Byłam bardzo zawiedziona tą maską. Za taka cenę zero obiecanych efektów... Nawet mój fryzjer przyznał po jakimś czasie, że to się im po prostu nie udało. Szczerze mówiąc profesjonalny Loreal to produkty niezbyt dobrej jakości. Ujmują opakowaniami, zapachem, konsystencją,ale to wszystko. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:zużyłam 1 i więcej nie kupię