VIP Cosmetics, Infinity Body Scrub (Krystaliczny peeling cukrowy do ciała)

VIP Cosmetics, Infinity Body Scrub (Krystaliczny peeling cukrowy do ciała)

Krystaliczny peeling do ciała ma działanie złuszczające i ujędrniające. Wspiera walkę z przebarwieniami oraz cellulitem. Starannie dobrane składniki poprawiają kondycję skóry, dając efekty już po kilku zastosowaniach. Zawarte oleje intensywnie nawilżają i poprawiają wygląd skóry. Kryształki cukru i eksfoliant z łupin orzechów usuwają martwy naskórek oraz pobudzają mikrokrążenie oraz napięcie i elastyczność skóry.

zapachowa
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml

Przyjemnie się go używa

Peeling dostałam jako dodatek do innych zakupów produktów tej marki.

Produkt znajduje się w białym plastikowym opakowaniu z biało - różową grafika. Zamykane jest na nakręcana zakrętkę i zabezpieczone przed pierwszym otwarciem folią.

Pierwsze wrażenie: produkt bardzo ładnie pachnie - tak słodko, przyjemnie. Nie wyczuwam tutaj jakiegoś konkretnego zapachu. Peeling jest koloru różowego, z widocznymi drobinami cukru. Konsystencję ma gęstą, zbita ale nie utrudnia to nabrania produktu na dłoń. Ogólnie mi najłatwiej rozprowadzało się peeling po skórze, kiedy była ona lekko zwilżona wodą. Nie musiałam używać duzej ilości produktu. Używa się go bardzo przyjemnie - drobinki pomagają usunąć martwy naskórek przy czym jest dosyć delikatny, nie podrażnia skóry oraz czuć efekt nawilżający.

Podsumowanie: na pewno kupię jeszcze ten produkt. Skóra po jego użyciu jest gładka, pełna blasku i nawilżona. Peeling spełnia obietnice producenta .