Bell, #My Everyday Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Bell, #My Everyday Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Pojemność 1 szt

Delikatna formuła nawilża i zmiękcza naskórek, dając efekt optycznie wygładzonych i lśniących ust. Komfortowa konsystencja ułatwia aplikację pozostawiając kryjący kolor i aksamitne wykończenie. Sześć naturalnych i kobiecych odcieni uzupełni każdy makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy.

w kredce
nawilżające, kryjące

Pomadka na co dzień

Pomadka ta zamknięta jest w plastikowym sztyfcie i wykręca się z opakowania jak typowa szminka. Ma w moim odczuciu bardzo klasyczny zapach pomadki, taki jeszcze z dawnych lat.

Na ustach rozprowadza się jak masełko, jej kształt jest bardzo praktyczny. Ma typowe dla szminki wykończenie, nazwałabym je nawilżające, bo po prostu zdrowo się błyszczy.

Na pewno nie jest to pomadka długotrwała, ponieważ nie zastyga i z łatwością odbija się na szklance czy zjada przy posiłku, natomiast nie zauważyłam, aby transferowała się na zęby czy wykrwawiała poza obręb warg.

Myślę, że jej nazwa idealnie oddaje jej charakter - jest to pomadka na co dzień, jeśli chcemy szybko nadać naszym ustom koloru bez większych oczekiwań względem trwałości