Garnier, Fructis, Hair Food, Curls Restoring Cocoa Butter Hair Mask (Maska do włosów kręconych)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Maska do włosów kręconych powstała z myślą o pasmach niesfornych i puszących się. Odżywcze właściwości masła kakaowego odpowiednio je dociążają i wydobywają naturalny skręt, dzięki czemu fryzura będzie się pięknie prezentowała, niezależnie od okoliczności. Powstała aż z 97% składników naturalnych, które regenerują i zabezpieczają włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Maski do włosów Hair Food Cocoa Butter możesz używać na różne sposoby, w zależności od swoich potrzeb czy preferencji. Korzystaj z niej jak z regularnej odżywki, intensywnie regenerującej maski czy kuracji bez spłukiwania zabezpieczającej końcówki.

Duże, solidne opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt. W porównaniu do szamponu i odżywki maski jest najwięcej, bo aż 390 ml (szampon i odżywka mają po 350ml). Składniki aktywne są niemalże identyczne jak w szamponie i odżywce tyle, że zamiast oleju sojowego mamy masło shea, które nawilża i odżywia oraz zabezpiecza włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Maska ma gęstą, treściwą konsystencję o lekko beżowym kolorze.
Zdecydowanie jest to kosmetyk wielofunkcyjny, gdyż można ja stosować przed szamponem, jako odżywkę lub jako maskę. Ja zdecydowanie wolę te dwie ostatnie opcje. Dobrze rozprowadza się na włosach i jest bezproblemowa w użyciu. Po umyciu włosy są wygładzone, miękkie i lśniące. Również nie ma tu problemu z rozczesaniem włosów. Świetnie nawilża i odżywia sprawiając, że nawet suche włosy wyglądają na zdrowsze i są sypkie. Dodatkowo nie obciąża włosów.

Uwielbiam te maski !

Ogólnie :

Te maski to mój pewniak w pielęgnacji włosów! A moje włosy dosłownie wsysają wszystko co najlepsze w tym produkcje. Używam przy każdym myciu, najpierw myję skalp, po spłukaniu od połowy długości włosów nakładam maskę i zostawiam na kilka minut w tym czasie myje resztę ciała. Spłukiwanie jak i cała aplikacja jest bezproblemowa, aleee proponuje dokładnie zmyć produkt w przeciwnym razie włosy po wysuszeniu będą obciążone

Tą wersja :

Maskę kupiłam przez przypadek, nie zauważyłam że jest do kręconych włosów. Ale czy robi to jakąś różnicę ? Raczej nie aż tak dużą, choć zauważyłam że po użyciu tej wersji moje włosy były ciut bardziej pofalowane niż normalnie, wydaje mi się że po tym produkcje wydobycie naturalnego skrętu będzie łatwiejsze.

Pielęgnacja :

Ta jak i inne wersje tej maski cudownie nawilżają moje włosy. Po użyciu, włosy są lśniące, okiełznane, nawilżone, odżywione, łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

Ogólna ocena :
Dla mnie to takie 11 / 10, kupie ponownie! Baaa cały czas mam w zapasie.