Sephora, Collection, Cleansing & Soothing Micellar Gel (Żel micelarny do demakijażu)

Skomponowany w 91% z naturalnych składników, żel micelarny do demakijażu Sephora Collection bez substancji zapachowych delikatnie i skutecznie usuwa makijaż zarówno oczu oczu, jak i twarzy. Jego świeża, topiąca się na skórze konsystencja usuwa makijaż za jednym pociągnięciem, zapewniając skórze oczyszczenie, komfort i większą elastyczność.

Świeży, rozpływający się na skórze żel micelarny do demakijażu z wodą kwiatową z bławatka

Micelarny żel do demakijażu na bazie wody kwiatowej z bławatka świetnie się sprawdzi do łagodnego usuwania makijażu z oczu i twarzy. Jego świeża i rozpływająca się konsystencja zapewnia uczucie miękkości i natychmiastowego komfortu i czystą skórę. Już od pierwszego użycia skóra jest dobrze nawilżona, ukojona i bardziej elastyczna.

Żel micelarny do demakijażu SEPHORA COLLECTION zawiera 91% składników pochodzenia naturalnego. Stawiamy na skuteczność formulacji i sprawdzone składniki, dlatego nasz żel micelarny do demakijażu nie zawiera substancji zapachowych.
Formuła delikatnie usuwa makijaż z każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej. Nadaje się do delikatnych partii twarzy (oczy, usta).

Bez szału

Żel jest bardzo delikatny, bezzapachowy. Ma wygodne opakowanie z pompką. Dobrze domywa makijaż oczu, jednak z twarzą miałam większy problem. Żeby dokładnie domyć skórę twarzy mocniej pocieraż skórę oraz zużyć więcej produktu niż zazwyczaj. Nie wysusza, nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry i nawilża.

Delikatny a zarazem bardzo skuteczny żel do demakijażu marki Sephora....

Żel zakupiłąm w perfumerii Sephora.
Posiada on aż z 95% naturalnych składników, w składzie znajdziemy również wodę z kwiatów bławatka która koi skórę.
Zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu z miękkiego plastiku przez co możemy śledzić zużycie kosmetyku.
Jego pojemność to 400 ml produktu, przy odziennym stosowaniu starczył mi na ponad 2 miesiące .
Dołączona została wygodna pomka, która dobrze dozuje produkt.
Żel jest bardzo gęsty i bezbarwny, posiada delikatny nie drażniący zapach.
Zazwyczaj nakładam go na płatek kosmetyczny, którym następnie przecieram twarz w celu demakijażu, aplikację powtarzam do momentu aż na płatkach nie ma pozostałości po makijażu.
Jego działanie jak dla mnie jest świetne, żel radzi sobie błyskawicznie z każdym makijażem, czy to oka, czy twarzy, choć problem pojawia się przy wodoodpornych tuszach, tu zdecydowanie lepiej wypada płyn dwufazowy
Żel jest naprawdę delikatny, idealnie nadaje się do wrażliwej cery.
Moja skóra po jego użyciu nie jest ani nadmiernie lepka, ani wysuszona czy ściągnięta.
Jest to kosmetyk, który nie wymaga konieczności spłukiwania.
Jestem zadowolona z jego efektów, na pewno sięgnę po niego ponownie.