Apart, Natural, Sól do kąpieli `Odmładzanie`

Apart, Natural, Sól do kąpieli `Odmładzanie`

Sól do kąpieli Apart jest bogatym źródłem "biopierwiastków życia", tzn. mikroelementów niezbędnych do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Zawiera m.in. łatwo przyswajalne: magnez, żelazo, cynk, miedź, wapń, potas. Sól kopalniana jest znana z tego, że korzystnie wpływa szczególnie na stawy i skórę.
Wiśnia to bogate źródło mikroelementów: potasu, manganu, jodu, wit: A, B, C, dzięki czemu ma właściwości antyutleniające oraz odżywcze. Ekstrakt z tybetańskiego „superowocu” goji rewitalizuje oraz zapobiega starzeniu się skóry, która jest narażona na szkodliwe działanie wolnych rodników. Jagody Goji odżywiają i regenerują naskórek, gdyż zawierają proteiny, aminokwasy, minerały oraz witaminy: B1, B2, B6, C, E.

Cena: 7,50zł / 700g
/bw/

Świetna

Bardzo lubię sole do kąpieli, acz kupuję je głównie dla relaksu w kąpieli *nie za bardzo wierzę w właściwości pielęgnujące tych specyfików. Ta sól ujęła mnie prześlicznym, słodkim, acz delikatnym zapachem. Zabarwia wodę na delikatny różowy kolor oraz zmiękcza ją. Poza tym dobrze rozpuszcza się w wodzie (chyba najlepiej, ze wszystkich soli, jakie miałam) oraz nadaje się również do stóp. Jest bardzo wydajna, starczyła mi na prawie miesiąc.

Używam tego produktu od: Miesiąc