Isana, Mein Pflege Moment Bodylotion mit Sheabutter (Balsam do ciała z masłem shea)

Intensywnie nawilża skórę i działa regenerująco. Bogata i odżywcza formuła z masłem shea pomaga zachować naturalną równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysuszeniem przez długi czas. Delikatnie roztapiająca się konsystencja i zmysłowo ciepły zapach tworzą chwile dobrego samopoczucia dla ciała i duszy. Dla błyskawicznie wypielęgnowanej i elastycznej skóry.

-pielęgnacja z masłem shea
dla zauważalnie nawilżonej skóry
-przebadany dermatologiczne
-pH neutralne dla skóry
-receptura jest w 100% bez mikroplastików
-wegański

nawilżające
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
>250ml
balsamy

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cocos Nucifera Water, Butyrospermum Parkii Butter, Parfum, Myristyl Myristate, Isododecan, Guma ksantanowa, Fenoksyetanol, Alkohol benzylowy, Benzoesan sodu, Wodorotlenek sodu,

Cudny zapach

Już nieraz pisałam, że uwielbiam markę Isana. Balsam ma cudny zapach. Opakowanie to standardowa plastikowa butelka z zamknięciem na klik. Konsystencja jest dość rzadka. Balsam szybko się wchłania pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną. I ten efekt utrzymuje się całkiem długo. Ogólnie rzecz ujmując zapach, działanie i cena zachęca do kolejnego zakupu.

CUUUUDO !

Uwielbiam kosmetyki ISANY ! nie dość że pięknie pachą to jeszcze dodają miękkości skórze i lekko nawilżają. Nigdy nie miała problemu z tą marką, u mnie super się sprawdza , a do tego jest tania ! ale wydajna !