L`Occitane, Rose 4 Reines Mousse de Roses (Żel do kąpieli i pod prysznic `Róża`)

Esencja róży i różana woda kwiatowa (pozyskiwana w procesie destylacji kwiatów) są niezwykle cenione za swoje ściągające, kojące i odświeżające właściwości. Nasz żel pod prysznic łagodnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją delikatnie perfumowaną.

Cena: 55zł / 250 ml
/s/

piękna, bogata róża

Bardzo lubię prawdziwy zapach róży: nieco cieżki, słodki, dostojny. Wiele róż w kosmetykach jest jednak nijaka albo zbyt kwiatkowa (a nie strikte różana) albo owocowa. Ta róża jest wspaniała. Jest taka królewska - czuję się luksusowo używając jej i to nie ze względu na właściwości czy opakowanie, ale właśnie ze względu na zapach. Żel jest stosunkowo rzadki, pieni się dobrze, choć jest to piana delikatna. Dokładnie myje pozostawiając mgłę cudowanego zapachu. Nie nawilża skóry, nie wysusza jej - jako żel jest więc dość przeciętny. Podoba mi się opakowanie. Cena jest mocno wygórowana. Produkt pewnie będę kupować nadal w miniaturkach, któych miałam już kilka. I będę kupować tylko dla zapachu, nic go nie pobije, chociaż jak wspominałam sam żel jest przeciętny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek po 75 ml

Róża idealna

Uwielbiam ten żel przede wszystkim za zapach. Próbowałam kilku żeli o różanym zapachu i wszystkie pachniały na mojej skórze bardzo mdło. Zapach Rose 4 Reines to wreszcie strzał w dziesiątkę. Wiem, że jest to bardzo subiektywna ocena, bo zapach nie wszystkim musi odpowiadać, ale ja w końcu znalazłam moją idealną różę. Używam żelu pod prysznicem i do odprężającej kąpieli. Dobrze nawilża i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.
A po kąpieli polecam rozświetlający krem do ciała z tej serii.