Cleanic, Kindii, Krem pielęgnacyjny

Cleanic, Kindii, Krem pielęgnacyjny

Krem Cleanic Kindii przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci. Stosowany przed spacerem doskonale chroni wrażliwą skórę bobasa przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego, a używany przy zmianie pieluszki zapobiega odparzeniom. Zawarte w kremie tlenek cynku oraz wyciąg z rumianku pozwalają uniknąć podrażnień oraz złagodzić już istniejące. Krem polecany jest także dzieciom o skórze alergicznej i bardzo wrażliwej. Opakowanie produktu to wygodna tubka, która - w przeciwieństwie do słoiczków - gwarantuje nie tylko wygodę, ale także higienę użycia.

Produkt został przetestowany dermatologicznie, posiada również atest Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Skład: Aqua, Mineral Oil, Glyceryl Oleate, Bees Wax, Glycerine, Cetylstearyl Alcohol, Caprylic/capric Trigliceryde, Decyl Oleate, Isopropyl Myristate, Peg-7 Hydrogenated Castor Oil, Chamomile Extract, Polyglyceryl-3, Diisosterate, Dimethicone Copolyol, Zinc Oxide, D-panthenol, Dmdm Hydantoin, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid

Cena: ok 5zł / 75ml
/s/

Cudowna rzecz :)

Ten krem jest po prostu świetny. Mam cerę zanieczyszczoną z niedoskonałościami a na dodatek ma tendencje do przesuszania się. Wszelkie kremy nawilżające zapychały moją już zanieczyszczoną twarz, co było fatalne w skutkach. Od jakiegoś czasu jestem zainteresowana produktami adresowanymi dla dzieci, gdyż one nie przesuszają mojej skóry oraz nie podrażniają jej. Krem kupiłam zupełnie przypadkowo, nie wiem co by było gdybym go nie dorwała w swoje ręce. Nie dość, że jest niedrogi, miły w użyciu, to jeszcze mnie nie zapycha :D Używam go na noc, to co się nie wchłonęło usuwam przykładając chusteczkę do twarzy. Stopniowo moja cera nabiera jednolitego koloru i widać, że jest wypoczęta, nawilżona bez nowych niedoskonałości :D jestem zakochana w tym cudownym kremiku :):):)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

uniwersalny

Kremu używała moja córka w sezonie jesienno-zimowym i byłam zadowolona z tego jak chronił buzię przed zimnem. Początkowo wydawało mi się, że jest zbyt rzadki i mało treściwy, ale świetnie spełniał swoją rolę. Dobrze spisywał się także jako krem pod pieluszkę. Ślicznie, delikatnie pachniał, nie tak mdło jak niektóre kosmetyki dla dzieci ;) Niestety jest raczej trudno dostępny,więc nie wiem czy ponownie go kupię.

Używam tego produktu od: używałam ubiegłej zimy