Maybelline New York, Instant Anti-age Eraser (Multifunkcyjny korektor)

Maybelline New York, Instant Anti-age Eraser (Multifunkcyjny korektor)

Zobacz oferty

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt
Cena PLN 47.99

Bestsellerowy korektor Maybelline New York Instant Anti-age Eraser wraca z nową, wegańską formułą*! Niezwykle skoncentrowany i zarazem niesamowicie lekki skład został wzbogacony ekstraktem z jagód Goji i kompleksem Haloxylu, zapewniającymi razem efekt 12 godzinnego nawilżenia**. Wystarczy jedno kliknięcie i kryjesz, korygujesz oraz konturujesz!

Ten multifunkcyjny korektor, uwielbiany przez konsumentów na całym świecie, jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Dostępny w aż 10 odcieniach, posłuży nie tylko do konturowania twarzy, ale też doskonale zakryje wszystkie niedoskonałości, zniweluje zasinienia pod oczami i sprawi, że zmarszczki będą mniej widoczne. Lekka konsystencja błyskawicznie się rozprowadza, nie pozostawiając żadnych smug. Zaś wyjątkowy aplikator w postaci gąbeczki pozwala na szybką i łatwą aplikację gdziekolwiek jesteś!

Multifunkcyjny korektor o średnim kryciu i wegańskiej formule* dostępny jest w 10 odcieniach: Ivory (00), Light (01), Nude (02), Fair (03), Honey (04), Brightener (05), Neutralizer (06), Sand (07), Cool Ivory (95) oraz Warm Light (115).

*Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych
**Test instrumentalny

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Jestem na nie.

Chyba za duzo sie spodziewalam po tym korektorze, bo w koncu tyle osob sie nim zachwyca. Oczekiwalam, ze bedzie doskonale kryl, trzymal sie przez caly dzien i wygladal nieskazitelnie.

Czy sprostal moim oczekiwaniom? Nie, zdecydowanie nie!

Korektor jest ciezki, wyglada nieciekawie na skorze, podkresla jej strukture, nie prezentuje sie to generalnie zbyt dobrze, niezaleznie od tego, jakim pudrem sie go utrwali. Nie trzyma sie, troche splywa i wyswieca sie, bo przez swoja ciezko-tlusta formule jest niemal niemozliwy do calkowitego utrwalenia, a sam z siebie wcale nie zastyga, tylko pozostaje plynno-kremowy przez caly dzien. Aplikator rowniez nie zachwyca, bo sama w sobie gabeczka nie jest zbyt higieniczna i po jakims czasie robi sie po prostu lekko obrzydliwa, a po zdjeciu gabeczki zostaje dziobek/rureczka, z ktorej produkt potrafi sie wylewac. Kolory tez nie sa zbyt ladne - te fajniejsze trzeba kupowac w internecie, a i tak oksyduja i wpadaja w pomaranczowe nuty po jakims czasie.

Po Maybelline, bo to generalnie dobra i tania marka, i po wszystkich zachwytach na temat tego produktu spodziewalam sie czegos zupelnie innego, niz moje powyzej opisane doswiadczenia.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2

NIE DO KOŃCA

Plusy (+)
- aplikator: praktyczny, wygodny, dobra jakość
- ładny kolor, wtapia się ( drugi najjaśniejszy 01 )
- nie wysusza skóry
- konsystencja taka nie dokońca zastygająca
- efekt na skórze: skóra nawilżona, wypoczęta

Minusy (-)
- wydajność (aplikator pochłania korektor)
- aplikator: niehigieniczny
- krycie, nie da się zbudować krycia
- cena
- może podkreślać niedoskonałości, pory etc.
- łatwo się ściera z twarzy bo niedokońca zastyga co wpływa ma trwałość produktu

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Nie spełnił moich oczekiwań

Produkt jest hitem wielu osób, wiele osób go poleca, ale czy faktycznie jest taki dobry? Moim zdaniem NIE, produkt ciemnieje po nałożeniu i szybko zastyga, co utrudnia rozprowadzenie produktu po twarzy. Gąbeczka jest niehigieniczna, a sam produkt ciężko jest wydobyć z opakowania. Cena jest w mojej opinii jest zbyt wygórowana, jak na takiej jakości produkt. Fakt jedynie jest taki, że ma w miarę dobre krycie.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2

aplikator to nieporozumienie

Jednym z głównych elementów, które wpłynęły na moje wrażenia z użytkowania korektora Maybelline Instant Anti-Age Eraser, jest jego aplikator. Choć produkt sam w sobie posiada wiele zalet, opakowanie okazało się być dla mnie rozczarowaniem.

Dodatkowo, aplikator typu gąbeczka, mimo że jest praktyczny w użyciu, jest niepraktyczny, brudzi się- jestem na nie.

Formuła aplikatora jest w porządku, jest lekka i dobrze się rozprowadza, szybko wchłaniając się w skórę.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 1

Czy ten viralowy podkład naprawdę jest taki fajny?

Kupiłam go bo słyszałam, że jest świetny... Ma on parę zalet: odcień, jest lekki i nie wysusza, ale ma też wady, czyli: cena i opakowanie które jest bardzo niehigieniczne i strasznie się brudzi. Czy warto? Według mnie sami musicie zadecydować ale weźcie pod uwagę wady i zalety produktu

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 3

Jest dosyć okej

Korektor kupiłam przez to że miał mnóstwo dobrych opinii, że ma fajne krycie i super się sprawdza. Kupiłam go z około 28 złoty w Hebe i miałam wielką nadzieję że to będzie mój ukochany i jedyny korektor. W moim odczuciu korektor ma dość słabe krycie, a jedynym jego plusem jest to że, jest bardzo lekki i nie zapycha. Chcę dać mu drugą szansę, lecz nie wiem czy będzie dobry i czy warto kupować jeszcze raz.

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 2

Korektor

Próbowałam bardzo przekonać się do tego korektora, niestety nie dałam rady. Jak dla mnie jest mega słaby. Miałam kiedyś z kolekcji z Marvelem i był zdecydowanie lepszy niż też w tej podstawowej wersji.
Nie jest mocno kryjący, a sama aplikacja i używanie tej gąbeczki nie jest dla mnie jakieś super.

• Opakowanie: 4

Zaskoczenie

Kupiony na promocji w stacjonarnym Rossmanie, w cenie moich tańszych zamienników (koło 28 złotych). Jednak, mimo tylu pozytywnych opinii, mam mieszane uczucia.

Aplikator wydaje się świetnym rozwiązaniem, ale odkąd używam tego produktu zaczęło mnie wysypać. Nigdy nie miałam problemu z cerą jeśli chodzi o wypryski, a mimo używania produkty tylko kilka razy, zaczęłam mieć dość rozległe wypryski. Nie jestem pewna, czy to sam aplikator, czy formuła.

Z pozytywów, gdy jesteście bladymi wampirami, to coś dla Was. Odcień 00 sprawdził mi się kolorystycznie idealnie. Produkt nie zmienia barwy w ciągu dnia, mimo braku użycia pudru utrzymuje efekt krycia. Idealny do torebki, bo aplikator jest wbudowany w sam produkt, poprawa makijażu to sama przyjemność.

Jednak jeśli chodzi o stacjonarne ceny tego produktu, uważam że są lepsze. Wyrwany na promocji lub zamawiany online, w cenie eveline lub clarise, nie wypada najgorzej.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Po prostu super

Bardzo polubiłam się z nim poprzez lekka formułę i delikatne krycie. Ładnie wygląda pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki ani nie waży się po przypudrowaniu. Jedyny minus jaki zauważyłam to niehigieniczna gąbka na końcu, natomiast po zdjęciu jej korektor działa super.
Nie wysusza skóry pod oczami, co jest bardzo ważne, dla wrażliwej skóry takiej jak moja. Cena tez jest dobra, nie za wysoka.

Delikatny i lekki korektor

Bardzo polubiliśmy sie ze względu na jego formułę i trwałość. Korektor nie tylko maskuje niedoskonałości, ale także pielęgnuje skórę. Zawiera witaminy i ekstrakty roślinne, które nawilżają i odżywiają cerę. Dzięki temu nie muszę się martwić o przesuszenie skóry, co jest dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza w chłodniejsze dni.
POLECAM

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

• Opakowanie: 5

Lekka formuła, super krycie

Używam tego korektora od około 2 tygodni a jestem z niego bardzo zadowolona. Mam straszne cienie pod oczami i bardzo ciężko było mi je zakryć a testowałam już kilka korektorów. Ten poradził sobie świetnie. Do tego nie roluje się, utrzymuję się cały dzień. Nie wysusza delikatnej skóry pod oczami. Cena również nie jest wysoka. Jest bardzo wydajny.

• Opakowanie: 3

Świetne krycie, ale czy higieniczne?

Jestem chyba ostatnią osobą, która testuje ten kultowy korektor Maybelline. Jestem z niego ogólnie zadowolona, jednak aplikator nie do końca wydaje mi się byc higieniczny.

✅️ doskonale kryje

✅️ nie podkreśla suchych skórek

✅️ dobrze maskuje niedoskonałości na twarzy

✅️ przedłuża trwałość cieni do powiek, nie rolują się na powiece, nie ścierają

✅️ wydajny

✅️ cena na promocji ( 27zł)

❌️ odcienie wypadają dosyć ciemne, nawet 01 jest dla mnie lekko za ciemny ( powinnam wybrać 00)

❌️ nie jestem przekonana do aplikatora i wykręcania produktu