Oriflame, Pure Nature, Organic Aloe Vera & Arnica Extract Soothing Face Wash (Kojący żel do mycia twarzy z organicznymi ekstraktami z aloesu i arniki)

Delikatnie usuwa resztki makijażu i nadmiar sebum, jednocześnie wpływając łagodząco na skórę. Zawiera w 100% naturalne ekstrakty z aloesu i arniki bogate w witaminy i składniki mineralne.

Skład: Aqua, Sodium C12-15 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycol Distearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Laureth-4, Parfum, Propylene Glycol, Citric Acid, Aloe Barbadensis Extract, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Arnica Montana Extract,Ci 15510, Ci 42090

Cena: 24,90(15,90)zł / 150ml
/bw/

bardzo dobry

Produkt ma delikatny zapach, perlisty kolor, fajnie się pieni, myje i odświeża. Posiada też dość gęstą konsystencję. Nie powodował uczucia ściągnięcia skóry. Całkiem przyzwoity produkt.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Mój ci on!

Jest to najlepszy żel do mycia twarzy, jakiego używałam :)
Czasem zdarza mi się go zdradzić z innymi, ale zawsze pokornie do niego wracam ;)

Plusy:
+ zapach :love:
+ cera jest po nim gładka
+ mam wrażenie nawilżonej, zdrowej skóry
+ wydajny

Minusy:
- Mógłby mieć większe opakowanie
- cena
- opakowanie - rzeczywiście niewygodne, ale ja przelewam go do buteleczki z pompką - i wtedy jest ok :)

Używam tego produktu od: dawna

bardzo słaby

Wyjątkowo niewydajny żel, który ładnie pachnie, ale źle oczyszcza twarz. Kiedy po umyciu przecieram twarz tonikiem, płatek jest brudny :(

Nie zgodze się z tym, że nie wysusza skóry, mam naprawdę bardzo odporną cerę, a jednak po umyciu czuję, że skóra jest ściągnieta :(

Poza tym słaby skład moim zdaniem, bo zawiera propylene glycol, PEGi, barwniki, a cenne wyciągi z arniki i aloesu na samym końcu składu, więc tak jakby ich wcale nie było...

Opakowanie bardzo niewygodne, pod koniec trzeba stawiać butelkę na korku, aby cokolwiek wypłynęło, a bez podparcia jest to niemożliwe, bo butelka natychmiast przewraca się.

Ogólnie żel o złym składzie i słabych właściwościach myjących. Moim zdaniem można sobie darować.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - z trudem

Najlepszy żel do mycia twarzy!

Świetny żel do mycia twarzy:

- bardzo dobrze zmywa makijaż (makijaż zawsze zmywam żelem do mycia twarzy, bo moje oczy nie tolerują żadnych mleczek ani płynów do demakijażu
- nie podrażnia mojej wrażliwej cery ani oczu
- obłędnie piękny zapach
- nie wysusza skóry, skora po umyciu jest miła i gładka

Pół gwiazdki odejmuję za niewygodne opakowanie (sztywna buteleczka, cięzko wydobyć żel gdy jest go mało) oraz za pojemnosć 150 ml (wolałabym 200:))

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Wciąz używam pierwszego, ale kończę i kupuję kolejne

niezmiennie od 9 lat

najlepszy żel do mojej przede wszytskim wrażliwej skóry, tłustej a zarazem suchej :/
używam żelu z aloesem od 9 lat. Używałam starej wersji, a teraz używam nową. Jest to najlepszy żel do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. Zawsze do niego wracam i błagam Oriflame, żeby nie wycofali go z oferty jak zrobili z tonikiem z drzewa herbacianego!!!!

Plusy
bardzo wydajny
piekny zapach
dobrze się pieni
dobrze oczyszcza
po myciu skóra jest wyjątkowo delikatna!!!!!!
nie wysusza
nie ściąga
uspokaja
skóra po nim odzyskuje promienny wygląd!

Nie znalazłam takiego drugiego!

Minsy
brak

Ilość zużytych opakowań: niezliczona :D

Bardzo dobry

Mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania i początkowo myślałam, że ten żel będzie dla mnie za delikatny. Nic bardziej mylnego. :)

Stosowałam go razem z gąbeczką, dzięki czemu, lepiej się pienił. Sam żel pieni się nieszczególnie i to chyba jedyna jego wada.

- Jest naprawdę delikatny dla buzi, nie podrażnia jej
- Dobrze oczyszcza skórę
- Ślicznie pachnie
- Jest wydajny
- Pozostawia cudowne uczucie odświeżenia
- Nie wysusza skóry
- Po jakimś czasie trochę poprawił mi się stan cery

Bardzo dobry produkt :)

Spełnia swoje zadanie

Od jakiegoś czasu stał w łazience, ale i na niego przyszła kolej. Po pierwsze i najważniejsze jaki on łagodny! Przed nim kilka razy użyłam oliwkowego żelu ziaja i wyskoczyły mi po nim czerwone, swędzące plamy na buzi. Po tym skóra nawet nie jest ściągnięta, kremu użyć trzeba wiadomo. Dobrze się pieni, delikatnie pachnie, jest wydajny, często w promocji :D Nie ma się czego przyczepić. Z tej serii używałam też kremu i toniku, ale nie szczególnie je polubiłam. Za to ten żel polecam :)

Używam tego produktu od: około roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

B. dobry

+ super wydajny!
+ dobrze się pieni
+ nie zapycha
+ nie wysusza
+ dobrze oczyszcza
+ nie ściąga
+ nie szczypie, gdy dostanie się do oczu
+ zapach (zachwycił mnie)

- trochę nie pasuje mi jego opakowanie, nieraz gdy próbowałam go zakręcić mokrymi rękami zakrętka się wyślizgiwała i latałam za nią po całej łazience :p

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nic specjalnego same minusy

Okropny produky o żelowo-wodnej konsystencji ktory bardzo kiepsko oczyszcza skore :(
nie pieni sie, nie slizga sie po twarzy, nie zmywa no i..nie uczula to jedyny plus.
Dla cer mieszanych odpada.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Bardzo dobry produkt.

Plusy:
+ bardzo dobrze oczyszcza skórę,
+ nie podrażnia,
+ dobrze się pieni (zwłaszcza przy użyciu szczoteczki do mycia twarzy),
+ pozostawia skórę miłą w dotyku,
+wydajny,
+przyjemny zapach,

Minusy:
- niepraktyczne opakowanie.

Po jego użyciu skóra jest lekko napięta, ale po nałożeniu kremu uczucie to mija bezpowrotnie.

Łagodny

Idealny łagodny kosmetyk do mycia twarzy. Mimo, iż mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i potrzebuję ją dobrze oczyszczać, to jednak zawsze mam na półce także coś delikatniejszego żeby nie katować buźki codziennie mocnymi detergentami ;)
Ten żel ma perłową konsystencję i nie pieni się mocno. Właściwie piany nie robi wcale, ale jednak nieźle oczyszcza i radzi sobie nawet z makijażem. Zmywa także tusz do rzęs. Jednocześnie nie wysusza a wręcz mam wrażenie, że nawilża delikatnie cerę, bo nie trzeba po umyciu od razu nakładać kremu. Nie czuję ściągnięcia, które występuje często po innych tego typu specyfikach.
Podoba mi się także jego zapach :love: Bardzo uprzyjemnia stosowanie.
Jako plus mogę dodać jeszcze to, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Nawet stosując go codziennie ubywa go powoli, bo na raz wystarczy odrobina żeby umyć twarz.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Delikatny i skuteczny

Zużyłam już dwie buteleczki tego żelu i jestem zadowolona. Super odświeża skóre, oczyszcza wzorowo. Zmywam nim nawet makijaż oczu, nie szczypie.
Nie pieni się zbyt mocno więc dla "tłustych buzi" może nie być wystarczjący. Dla mnie oczysczanie na 4.
Raczej nie znikają po nim niedoskonałości, ale nie pojawiają sie też nowe. Nie wysusza i nie czuje się efektu ściągniętej skóry.
Dla mieszańców się nada.

Używam tego produktu od:3 miesiące