Ruby Rose, Fine EyeLiner Waterproof (Wodoodporny tusz do kresek)

Ruby Rose, Fine EyeLiner Waterproof (Wodoodporny tusz do kresek)

Kosmetyk mieści się w malutkim, czarnym opakowaniu. W roli aplikatora występuje cieniutki pędzelek - z nakładaniem specyfiku radzi sobie świetnie.
Nabiera dokładnie tyle eyelinera, ile trzeba na umalowanie jednej powieki.
Kreska jest odporna na wilgoć i trzyma się znakomicie cały dzień.

Straszny

Najgorszy kosmetyk jaki w życiu miałam

+ cena

- schodziła mi po nim skóra z powieki
- roluje się
- pędzelek jest twardy i nie pozwala na dobrą aplikację

Używam tego produktu od: listopada 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone wylądowało po kilku próbach w koszu

Tragedia

Pędzelek jest tak gruby, kłujący i sztywny, że mam wątpliwości czy zrobienie nim ładnej kreski jest wykonalne.

Sam eyeliner nie jest czarny, a raczej grafitowy. Robi prześwity na powiekach, mimo tego, że nie jest po terminie. Jest wodnisty, jakby pigment zmieszany z wodą. Szara breja. Opakowanie jest niezłe, cena również, ale za taki produkt złamanego grosza bym nie dała. Drapie w powiekę niezależnie od tego jak bardzo delikatnie staram się nim malować. Rujnuje cały makijaż. Wygląda to tak jakbym przejechała po powiece patyczkiem nasączonym jakimś szarawym płynem.

Wysechł i powędrował do kosza.
Nigdy więcej...

Tandeta i...całkowita porażka

Kupiłam ten eyeliner bardzo dawno temu, nawet już go nie mam, ale chyba do końca życia zapamiętam coś tak okropnego. Nie dałabym mu nawet połowy gwiazdki, ale niestety nie można.

Więc po kolei:
OPAKOWANIE: No nie jest najgorsze. Nie jest jakieś super wymyślne, proste, małe opakowanie z długą nakrętką.

PĘDZELEK: pędzelkiem bym tego właściwie nie nazwała, raczej bardziej końcówką od pisaka. Jest bardzo kłujący, sztywny i za gruby by namalować cienką kreskę. Za każdym razem wychodziła gruba krecha i musiałam poprawiać to patyczkiem kosmetycznym...

DZIAŁANIE:...całkowita porażka! Kiedy się go nakłada szybko zasycha i... pęka. To było coś strasznego. A gdy chciałam poprawić to dosłownie odpadał od powieki płatami i kruszył się. Nie wspomnę już, że powieka bardzo mnie piekła :(

CENA: Cena ok, ale za to działanie nawet 1 grosika bym nie dała. Po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. Ten eyeliner również wyrzucony, ale do kosza :)

Miałam do niego kilka podejść.. Ale niestety za każdym razem zawodził,aż w końcu wylądował w śmieciach.

Szczerze z czystym sercem odradzam. Lepiej dołożyć nawet 8-10zł i kupić coś o wiele lepszego.

Używam tego produktu od: kupiłam go już dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć z jednego opakowania

Szczerze odradzam

- fatalny aplikator, nie da się nim narysować precyzyjnie kreski.
- trwałość średnia, jak na eyeliner "wodoodporny" niezadowalająca
co najgorsze:
- podrażnił mi oczy, piekły przez kilka godzin po nałożeniu

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: zero

Pomyłka

Szybko i konkretnie:

:( fatalny aplikator, twardy i kłujący, podrażaniający, na pewno nie do malowania delikatnej skóry powiek

:( nie namaluje się nim cieniutkich kreseczek

:( wodoodporny?! Wcale :)

Cena kusi, ale nie dajcie się, nie da Wam żadnej przyjemności :P

Używam tego produktu od: Kilku kresek
Ilość zużytych opakowań: Całych z tym aplikatorem? To nierealne przecież

Nie polecam

Nie polecam tego eyelinera lepiej dołozyć kilka złotych niż wyrzucić je w "błoto".
Zacznijmy od pędzelka nie byłby on taki zły gdyby nie to że jest twardy i niczym nie przypomina pędzelka prędzej końcówkę od flamastra- tak najłatwiej mi go opisać;)
A teraz co jest w nim najgorsze to konsystencja jak dla mnie wodnista, na pewno nie wodoodporna. Po narysowaniu kreski chciałam ją dopracować i poprawić to eyeliner wysech i jak chciałam poprawic kreske to zaczął się "zwijać " na oku i poprostu tak jakby odklejać małymi płatkami. Jak juz doprowadziłam kreske do ostatecznego wyglądu to po skonczeniu makijaze przeglądam sie w lusterku a kreska jest popękana. Mnie naszczęscie nie uczulił ale żałuje ze pokusiła mnie tak mała cena wiadomo ze cudów nie ma co sie spodziewać jak jest tani ale kupowałam w rossmanie wczesniej tez tani eyeliner i było o niebo lepszy. Podsumowywując ten eyeliner nie jest wart zadych pieniędzy nawet za dzarmo bym go nie chciała lepiej dołozyć kilka złotych i kupić lepszy:)

Ilość zużytych opakowań: nie wykorzystałam w pełni jednego

Nie jest za dobry.

Mój drugi eyeliner, kupiłam go żeby poćwiczyć kreski.
Jedyne co mi się w nim podoba to to, że można narysować kreskę w miarę blisko linii rzęs. Wcale nie jest wodoodporny, ściera się szybko, jeśli np. chcesz poprawić kreskę to ściera się już przez lekkie dotknięcie końcówką pędzelka. Chociaż tego bym pędzelkiem nie nazwała, bo jest strasznie twardy i po prostu ściera naskórek z powieki jeśli mocniej przyciśniesz. Odchodzi płatami, dotknęłam palcem kreski, zeszła od razu w postaci takiego długiego płatka. Szybko wysycha, to może być plus jak i minus. Na dodatek uczula mnie, użyłam go raz, na spróbowanie, potem napuchło mi oko... Jak już pisałam, dla mnie ma tak naprawdę tylko jeden plus. Oddaję go mamie albo siostrze, nie będę ryzykować napuchniętym okiem.

To jakaś pomyłka!

Nie wiem co producent miał na myśli wypuszczając na rynek taki produkt - jednym słowem to jakaś pomyłka. Aplikator, jak już wspomniała jedna z moich poprzedniczek, to raczej wykałaczka, którą można wybić oko, niż pędzelek którym robi się ładną kreskę. To po pierwsze.

Po drugie sam tusz, który powinien być wodoodporny, ale nie za bardzo wiem na czym jego wodoodporność ma polegać. Wystarczy przetrzeć pomalowaną skórę ledwo wilgotnym wacikiem by kreska zeszła niczym strupek (choć jak się zastanowić to fajna sprawa, że nie trzeba szorować oka, tylko makijaż schodzi przy pierwszym dotknięciu;) ). Kreska jest przez to kompletnie nietrwała.

Po trzecie tusz zasycha błyskawicznie - niby to fajnie, ale uniemożliwia zrobienie jakiejkolwiek poprawki, a niestety dołączoną wykałaczką-aplikatorem trudno zrobić jednolitą, czarną kreskę (dla jasności - nie da się poprawić, bo zaschnięta kreska w kontakcie z wilgotnym aplikatorem ściera się - to właśnie ta "wodoodporność" ).

Jedyną zaletą, jeśli w ogóle można o takich mówić w przypadku tego eyelinera, jest niska cena, bo przynajmniej wyrzucenie go do śmieci nie boli za bardzo.

Ilość zużytych opakowań: nie wykorzystałam w pełni pierwszego

może być

Gdy go kupowałam skusiła mnie cena , bo był to mój pierwszy eyeliner , i jak na swoją cenę to jest ok ! Jedyna jego wada to pędzelek , jest strasznie krotki i gruby . Wychodzą wtedy wielkie grube krechy, trzeba sobie pomagać wacikiem . Ale konsystencja jest fajna , dosyć długo się trzyma na powiece i dosyć szybko zasycha

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

strzeżcie się!

Zaopatrzyłam się w ten produkt przy okazji jakiś zakupów kosmetyków i skusiła mnie cena - nie potrafię robic kresek na powiece więc pomyślałam, że za taką cenę moge poćwiczyć eyelinerem.

Wielki błąd że nie przeczytałam wczesniej recenzji - ten produkt nie nadaje sie do niczego! Zamiast pędzelka ta koncówka to raczej WYKAŁACZKA! Prędzej oko wykole niż zrobi kreskę.

Aż boję się kupić kolejny eyeliner...

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Kpina z eyelinera

Kupiłam tego linera do ćwiczeń - zwykle nie używam eyelinerów i nie mam wprawy w robieniu kresek. Uznałam, że ten niedrogi produkt będzie w sam raz. Niestety, nie przeczytałam recenzji.

Pędzelek jest straszny. Przypomina twardą końcówkę flamastra - ciężko tym zrobić jakąkolwiek równą kreskę.

Poza tym sam eyeliner jest paskudnie wodnisty. Nawet po zmianie pędzelka miałam problem z narysowaniem kreski, a gdy mi się to udało to liner szybciutko spływał lub znikał. Kompletna klapa. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno wyrzucone

Nie!!!!!!

Okropny eyeliner. Najgorszy ze wszystkich które miałam. Beznadziejny pedzelek, wogóle nie da się nim ładnie podkreślić oka. Czysta masakra.! Nie polecam, pomimo, że jest tani to szkoda nawet tych 4 zł;/

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero