Mypa, Aloe Vera, Express Leave in Conditioner (Ekspresowa odżywka bez spłukiwania)

Ekspresowa kuracja pielęgnacyjna nadająca włoson połysk i objętość. Odżywka w sprayu, zawiera 40% ekstraktu z aloesu, faktor nawilżający, B3, Pantenol. Do wszystkich rodzajów włosów. Bez spłukiwania, idealna jako dodatek pielęgnacyjny po myciu włosów. Włosy stają się łatwiejsze w układaniu, nie są obciążone.

Sympatyczna

Cena dośc wygórwana, a pojemność standardowa. Za to otrzymujemy bardzo sprawny dozownik i interesujący skład z aloesem wysoko w składzie. Niesty jest i alkohol.

Odżywka calkiem symapatyczna - trochę nawilża i bardzo dobrze sprawdzała się przy rozczesywaniu moich dość długich, lecz cienkich włosów. Dla lepszego efektu spryskiwałam kilkakrotnie grzebień, którym rozczesywałam włosy. Mam tez wrażenie, że nieco dyscyplinowała (wygladzała wlosy), jednakże oczywiście nie można z nią było przesadzać.

Dla mnie okazała się być bardzo wydajna, jak każda odżywka w spreju.

Niestety - uważam, że cena jest nieco zbyt wygórowana, choć przyznaję, że to moja ulubiona odżywka do włosów o świeżym, roślinnym zapachu (ktory nie pozostaje na włosach).

Raczej nie kupię ponownie, ponieważ już testuję podobną, a 3-krotnie tańszą.

Do ideału trochę mu brakuje...

Odżywkę używałam razem z szamponem Mypy. Oczekiwałam od niej, że nawilży trochę włosy i ułatwi rozczesywanie. W sumie odżywka spełniła te oczekiwania, ale...
-Jest mało wydajna, wystarczyła mi na miesiąc (mam długie włosy, co 2 dzień je myję)
-Ma postać płynu, czułam się jakbym spryskiwała włosy normalną wodą
Spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu po tym preparacie. Nie wiem czy jeszcze kupię, na pewno nie jest to mój KWC.