Bielenda Professional, Ideal Skin, Kojąca maseczka z glinką

Bielenda Professional, Ideal Skin, Kojąca maseczka z glinką

Składniki aktywne:
- glinka różowa - uspokaja i koi skórę wrażliwą i zmęczoną. Poprawia mikrokrążenie, oczyszcza, łagodnie ściąga pory, odświeża i wygładza cerę.
- Ekstrakty z kasztana i Centelia Asiatica - wzmacniają naczynka, ujędrniają i wygładzają skórę.
- Ekstrakty z limonki, lukrecji i lilii wodnej - łagodzą podrażnienia, wzmacniają naczynka krwionośne, tonizują skórę, doskonale wyrównują jej koloryt, odprężają i relaksują.
- Koncentrat wody morskiej - bogaty w mikro- i makroelementy, rewitalizuje, odżywia i energizuje skórę.
- Kompleks kojąco-chłodzący - przywraca równowagę skóry podrażnionej, łagodzi podrażnienia.
Efekty:
- uspokaja i koi skórę naczyniową,
- redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka,
- wzmacnia i ujędrnia naskórek,
- optymalnie nawilża i dotlenia skórę,
- działa odprężająco i relaksująco,
- oczyszcza skórę z toksyn (detoks) i innych zanieczyszczeń.

Skład: Aqua, Kaolin, Glycerin, CI 77891 (Titanium Dioxide), Clyceryl Polyacrylate, POloxamer 184, Propylene Glycol, Citrus Aurantlifolia (Lime) Fruit Extract, Polyacrylamide /C13-14 Isoparaffin/ Laureth-7, Sodium Lactate, Pink Clay, POlysorbate 20, Magnesium Aluminum Silicate, Cellulose Gum, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut), Seed Extract, Centelia Asiatica (Gotu Cola)Leaf Extract, Glycyrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Phalaenopsis Amabilis Extract, Panthenol, Allantoin, Malpighia Punicifolia (Acerola)Fruit Extract, menthyl Lactate, Maris Sal (Sea salt), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isoburylparaben, DMDM Hydratoin, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, CI 77007 (Ultramarines).

/s/

Dobra :)

Produkt oceniam na czwórkę.
PLUSY ZA:
+ przyjemne odświeżenie twarzy po jej nałożeniu,
+ daje wrażenie delikatnej skóry,
+ bardzo wydajna.

MINUSY ZA:
- cena
- nie przyniosła mi ulgi w walce z trądzikiem i z przebarwieniami.

Bardzo dobra

Lubię wszelkie glinki. Wierzę w ich naturalną siłę oczyszczania, niemniej efekty, jakie dają nie są ani spektakularne, ani szczególnie długotrwałe. Tylko przy systematycznym używaniu widać ich działanie. Ja, niestety, do systematycznych ani szczególnie cierpliwych osób nie należę. Przygotowywanie porcji kosmetyku dobre jest raz na jakiś czas, regularne rozrabianie suchych glinek przekracza moje możliwości. Stąd bardzo lubię kosmetyki "gotowce". Bardzo dobrą glinkę zieloną w takiej formie miał w swojej ofercie L\'Orient, natomiast specyfik Bielendy również jest doskonały. Glinka jest łagodniejsza od zielonej, przy nakładaniu na twarz chłodzi, cera faktycznie się uspokaja. Właściwości oczyszczających nie zauważyłam, ale też nie używałam tego kosmetyku regularnie. Lekko rozjaśnia i ściąga pory (ten efekt jest niestety bardzo krótkotrwały). W przeciwieństwie do glinki zielonej tej używałam też przed wyjściami, po zmyciu preparatu twarz była rozjaśniona, bez podrażnień czy zaczerwień. Nie jestem znawcą składów, ale trochę przeraża mnie długa lista INCI Bielendy. Jeśli nie znajdę nic lepszego o podobnym działaniu, to pewnie wrócę do tego produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Extra!

Kupiłam ten produkt z myślą o odświeżeniu skóry twarzy.Maska jest produktem profesionalnym.Po nałożeniu z początku chłodzi twarz.Według mnie mnie spełnia obietnice producenta.Po zmyciu twarz jest odświeżona i zrelaksowana.Polecam!

Używam tego produktu od: 7-8miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1duże

Idalna

Plusy:
+ przyjemnie odświeża
+ natychmiastowe efekty wygładzenia
+ delikatnie chłodzi po nałożeniu
+ bardzo wydajna
+ o niebo lepsza od maseczek dostępnych w drogeriach
+ biorąc pod uwagę gramaturę opakowania jest tania
+ cera po jej użyciu jest delikatniejsza, daję błyskawiczne efekty

Minusy- brak

POLECAM. Nie lubię produktów Bielendy dostępnych w sklepach, uważam je za słabe, więc i do tego produktu podchodziłam sceptycznie. Seria profesjonalna znacznie różni się od tej ogólnodostępnej. Lubię produkty po użyciu których od razu widać efekty i ta maseczka spełnia moje oczekiwania w 100%. WARTO

Wszechstronna

Lubię ten produkt ze względu na efekty jakie daje. Zgodnie z obietnicami producenta koi podrażnienia i przyjemnie chłodzi. Maseczka delikatnie ściąga pory, wygładza i odrobinę matuje skórę. Wyraźnie poprawia wygląd cery. Jednym słowem - wszechstronna!
Maska ma bardzo gęstą konsystencję (jak to glinka) i dość intensywny, lekko mentolowy zapach. Bardzo wydajna!

Używam tego produktu od: ok. 3 mc

Super!

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod recenzją Shpilcia :)Maseczka jest świetna - miła dla oka i nozdrzy, wydajna, zasycha jak biała glinka. Koi, łagodzi, rozświetla i rozjaśnia cerę. Znakomicie nawilża i odświeża szarą, zmęczoną skórę i dodaje jej blasku. Bardzo poprawia stan mojej przesuszonej cery palacza ;)Nałożona na twrz daje efekt chłodzenia, coś jak balsamy antycellulitowe z mentolem - super sprawa w upały. Stosuje ją na całą twarz. Jest bardzo wydajna, ale jak mi się skończy, to na pewno kupię koleją tubkę. Jest warta swojej ceny (kupuje na Allegro za 34 zł). Wg mnie zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek. Polecam!Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Idealna

Potrzebowałam maseczki, która złagodzi zaczerwienienie i podrażnienie skóry, rumień, a jednocześnie ładnie ja oczyści. Ta maseczka to ideał. Cena wydaje się duża, ale naprawdę warto ponieważ maska jest bardzo wydajna. Ma wygodne opakowanie - tubkę. Konsystencja odpowiednia - jak gęsta pasta. Dobrze się rozprowadza. Jest niebieska, ma delikatny zapach. Po nałożeniu na twarz przyjemnie chłodzi. Po zmyciu cera jest wyraźnie uspokojona, oczyszczona, lekko rozjaśniona, do tego nawilżona. Używałam ją przeważnie na policzka, aby złagodzić rumień, na cała twarz też dawała super efekt. Maseczka ta jest jedną z moich ulubionych i szykuję się do kupna kolejnej tubki. Ja kupuję ją w hurtowniach dla kosmetyczek i fryzjerek, tam kosztuje średnio właśnie 34 zł. Dostępna również na allegro.

Używam tego produktu od:roku