Eveline Cosmetics, Extra Soft, Odżywczy krem do twarzy i ciała do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Doskonale wchłaniający się krem odżywczy łączy w sobie całe bogactwo formuły szwajcarskiej o właściwościach silnie nawilżających i kojących. Już po pierwszym zastosowaniu przynosi natychmiastowe uczucie komfortu, pozostawiając skórę twarzy i ciała miękką i świeżą.
- nie zawiera kompozycji zapachowej
- 24-godzinne nawilżenie i ochrona
- świeżość, miękkość, ukojenie skóry
- doskonale wchłaniająca się formuła
Długotrwała ochrona i natychmiastowa ulga dla skóry wrażliwej.
Składniki aktywne:
Olej z avocado - odżywia i głęboko regeneruje.
D-panthenol + Alantoina - działają łagodząco i przeciwzapalnie, intensywnie nawilżają.

Od stóp do głów

Znane powiedzenie głosi, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
W przypadku kremu Eveline, znane powiedzenie nie ma racji bytu, bo kosmetyk spełnia swoją rolę i jako balsam do ciała i jako krem do rąk i jako smarowidło do stóp, a w kryzysowych sytuacjach można użyć go do twarzy i tam również się sprawdza.
Po raz pierwszy spotkało mnie aż tak duże zaskoczenie, by mazidło do ciała za 6 złotych nawilżało skórę na długo (a używałam w warunkach, gdy skóra naprawdę była spragniona dużej dawki nawilżenia), spokojnie do kolejnego prysznica. Konsystencja zwarta, na palec trochę trudno się nabiera, ale w kontakcie z ciepłem ciała szybko się topi i rozprowadza bez problemu. Oczywiście, są i drobne wady - parafina w składzie, ale nie obniżam oceny, bo mnie nie zapchała.
Wydajność - do końca opakowania i jeden dzień dłużej. Słoik to co prawda mało higieniczne rozwiązanie, ale dzięki temu nie trzeba się męczyć z rozcinaniem.
W przyszłości powtórzę zakup, by mieć go w plecaku przy sobie.

mój ulubiony

+ genialnie się wchłania, wręcz znika na skórze bez jakiegoś specjalnego rozsmarowywania
+świetnie nawilża
+delikatny
+lekki
+uspokaja skórę
+pięknie pachnie, mimo że nie ma niby kompozycji zapachowej
+bardzo wydajny
+porządne opakowanie
+dobra cena
+zawsze dostępny

na minus mogę uznać tylko to, że podobno ma mieć filtry uva i uvb, ale nie jest nawet napisane jakie wartości tych filtrów, więc tu mały minus, bo nie sądzę, żeby w ogóle chronił przed słońcem.

Ale ogólnie to kocham i nie zamienię na żaden inny :))

Używam tego produktu od: daawna
Ilość zużytych opakowań: 4..może 5

lubię

Całkiem przyjemny kremik.
Tani,wydajny, przyjemna konsystencja,nawilżenie,szybkie wchłanianie.
Stosowałam także czasami do twarzy - buzia delikatna i miekka w dotyku, nie pozostawia tłustego filmu.Nawilżenie także odpowiednie dla mojej skóry.Nie zapycha i w żaden sposób nie szkodzi.

Można wypróbowac.

Używam tego produktu od: 5mc
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry!

Używam go od dłuższego czasu, i póki co, nie zauważyłam wad. Przede wszystkim jest on bardzo wydajny, a cena jest niska. Dobrze nawilża moją skórę, nie zapycha jej i szybko się wchłania dając ukojenie. Nadaje się także pod makijaż! Ponadto ma przyjemną konsystencję i jest bezzapachowy (co jest dużym atutem). Lubię go zarówno w zimę, jak i w lato :)

Bardzo słaby

Kupiłam ten krem bo spodobało mi się, że jest do twarzy i ciała, czyli uniwersalny. W dodatku zachęciło mnie, że jest odżywczy i nawilżający. Jednak niestety taki nie jest. Już od pierwszego użycia wywołał u mnie nie miłe wrażenie. Posmarowałam nim buzie i ręce. Krem wydawał się ok, fajna konsystencja, szybko sie wchłonął i wogóle. Ale za kilka minut czułam jakbym umyła twarz i wogóle nie posmarowała jej kremem. Tak samo było z dłońmi. Nawilżenie było tylko chwilowe, kilkuminutowe. Efekt nawilżenia jakgdyby znikł. Jeszcze nigdy nie miałam tak z żadnym kremem.. Wiele razy dawałam mu szanse, ale za każdym razem było tak samo. Po wielu próbach zrezygnowałam z niego, przestałam go używać... Nie polecam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

Ideał

Szukałam lekkiego, nawilżającego kremu, którego będę mogła używać do twarzy (zwłaszcza w okresie jesień-zima). W końcu wybór padł na ten i to byłą dobra decyzja.

Plusy:

-konsystencja (nie leje się, nie jest zbyt gęsty, super się go rozprowadza)
-wydajność (opakowanie 200 ml wystarcza na bardzo długo, prawie nie widać żeby krem się zużywał)
-nawilża
-szybko się wchłania (idealny pod podkład)
-po tygodniu stosowania moja mordka zrobiła się miękka, gładka, bez suchych placków
-przestałam odczuwać nieprzyjemne napięcie skóry (jakby miała popękać)

Minusem dla mnie jest opakowanie-mam długie paznokcie i wolę opakowania w tubkach, z których nie muszę wydłubywać kremu, ale to moja subiektywna opinia i krem kupiłam świadomie. Poza tym opakowanie jest trwałe i estetyczne i można wydobyć całą zawartość kremu więc nie odejmuję za to gwiazdki.

Polecam serdecznie wszystkim przesuszonym Mordkom! :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (200ml)

Świetny!!

Krem jest genialny.
Intensywnie nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Jest bardzo wydajny, i delikatnie pachnie.
Poręczne opakowanie, a przede wszystkim cena!!
Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Jest wydajny. Super nawilża skórę i szybko się wchłania. Ma bardzo fajną konsystencje. Cena bardzo atrakcyjna. Wygodne opakowanie. Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

Nic specjalnego

Konsystencja bardzo dziwna, trudno nabrac chociaz troche produktu do użycia, nie nadaje się na dzień ponieważ zostawia na twarzy tłusty film, u mnie po jego użyciu wyskoczyły niemiłe rzeczy :( Jedna gwiazdka za cenę i pół za opakowanie ;)

Dla całej rodziny.

Używam go, gdy wracam do domu, bo nie chce mi się zabierać ze sobą wszystkich kosmetyków.

+ cudna konsystencja, uwielbiam ją
+ bez zapachu, też plusik
+ naprawdę nawilża i koi podrażnienia (używałam na nogi)
+ kilka razy nałożyłam cienką warstwę kremu na twarz, mam cerę problemową, ale jej stan się poprawia i on jej w tym nie przeszkodził
+ bardzo wydajny, używają go też rodzice i nadal jest go bardzo dużo w opakowaniu
+ cena, mama kupiła w jakimś sklepiku chemicznym za 6zł

- ten skład właśnie, nie bardzo mi się podoba

Używam tego produktu od: kilku tygodni, lecz sporadycznie

Producent robi w przysłowiowego konia!

Po pierwsze i najważniejsze-producent nabija nas w butelkę, a tego chyba nikt nie lubi. Mianowicie chodzi o zawartość parafiny. Eveline informuje, że krem jej nie zawiera. Okej, super. Szkoda tylko, że znajduje się już na drugim miejscu w składzie (olej mineralny=ciekła parafina). Oj, nieładnie, nieładnie tak okłamywać konsumenta. Za to właśnie potężny minus.

Poza tym krem ma świetną konsystencję, trochę jakby musowatą, ale jednak zbitą. Bajecznie się rozprowadza.
Nawilżenie? 24h? Owszem nawilża, ale raczej powierzchownie i na pewno nie 24h :). Po paru godzinach kolejna aplikacja jest niezbędna. Krem do twarzy? Seriously? Potwornie mnie zapchał, mimo że nie mam jakieś ogromnej skłonności do zapychania. Wchłania się w normie, jednak pozostawia film.

Do łydek czy rąk może i się nada, ale w tej cenie znajdziemy lepszy krem do rąk, a jeśli dołożymy parę złotych to będziemy mieć przyzwoity balsam, chociażby z Eveline-balsamy z pompką są świetne!

Reasumując, przez oszustwo producenta odechciało mi się go stosować. Chcesz używać do ciała-OK, do twarzy-absolutnie nie.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Szału nie ma, ale przecież zawsze mogło być gorzej.

Zalety:

+przyjemnie nawilża
+olej z awokado wysoko w składzie
+nie zostawia tłustego filmu
+wydajny
+wygodne i trwałe opakowanie
+przystępna cena
+nie podrażnia, nie uczula

Neutralnie:
=szczerze mówiąc to trudno uwierzyć mi w te filtry UVA i UVB o.O Ale ja się na składzie aż tak nie znam.

Wady:
-nawilżanie jest bardzo delikatne, szybko mija (24-godzinne nawilżenie to jakaś bajka...)
-trochę dziwna konsystencja
-raczej nie zadziała na skórę bardzo suchą i podrażnioną
-nie odważyłabym się stosować regularnie na twarz
-cała sterta parabenów i olej mineralny w składzie

Ogółem: dość przeciętny krem, który oddałam siostrze a następnego na pewno nie kupię. Ideałem nie jest. W sumie to nie wiem komu mogłabym polecić. Pewnie nikomu. Nie zachwycił, nie powalił. W sumie gdyby nie zdjęcia to pewnie nawet nie pamiętałabym zbytnio, że go miałam. Ja dobrego nawilżenia szukam dalej i Wam też radzę ;)

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, oddane w dobrej wierze siostrze