Yves Rocher, Luminelle Aquarelles Vegetales, Poudre Trois Soleils (Potrójny puder brązujący, lato 2010)

Potrójny puder brązujący z limitowanej serii Aquarelles Vegetales zapewni idealną i naturalną opaleniznę przez całe lato. Puder nadaje się do każdego rodzaju karnacji. Zawiera wyciąg z aloesu.

Skład: Talc, Hydrogenated Polydecene, Zinc Stearate, Methyparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Maltodextrin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Linalool, Limonene

Cena: 49,90zł / 15g
/bw/

dobry, ale nie dla bardzo jasnej karnacji

Puder dostałam jako dodatek do zamówienia YR.
plusy:

+bardzo eleganckie i wygodne opakowanie, na pewno się nie pokruszy jak opakowanie np. oriflame
+trójkolorowa paleta daje więcej możliwości
+bardzo wydajny
+w miarę trwały
+efekt naturalnej opalenizny
+efektowne drobinki ładnie połyskują na twarzy
+skóra wygląda zdrowo
+najciemniejszy odcień można stosować jako róż

minusy:

- bardzo dużo pudru nakłada się na pędzel i nawet po zdmuchnięciu mogą pozostać smugi - zalecam więc dokładne rozprowadzenie go
- ja maluję się przeważnie w samochodzie ;) więc było mi ciężko stosować ten puder w ostrym słońcu, na razie więc musiałam go zamienić na inny

Super

Stosuje go jako kosmetyk do modelowania twarzy

Plusy
+ ładny kolor
+ delikatny efekt opalenizny
+ ładnie stapia się ze skórą
+ nie wygląda "teatralnie"
+ świetny na dzień
+ moim zdaniem lepszy niż kulki avonu czy oriflamu

minusy

jak narazie brak..

Jeśli komuś zależy na typowym bronzerze to nie wiem czy jest to idealny wybór, ale mi chodziło o delikatne wymodelowanie twarzy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

A miało być tak pięknie...

Puder był dodatkiem bądź prezentem w magazynie Vita. W regularnej cenie na pewno bym się na niego nie skusiła i okazuje się, że miałabym rację, bo 40 złotych puder wart nie jest!
+lekko brązuje twarz
+nie pozostawia smug
+nie zapycha porów
+zabawne opakowanie
I to niestety koniec jego zalet.
-bronzer trwa na twarzy o wiele za krótko (około godziny, dwóch)
-nie eksponuje rysów twarzy
-stapia się ze skórą pozostawiając na niej błyszczącą poświatę..
-nie sprawdza się nawet w roli "różu" :(

Reasumując w regularnej cenie nie polecam no chyba, że "dorwiecie" jubileuszową vitę i nabędziecie go w cenie 5,20:)

Używam tego produktu od:tygodnia, codziennie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zobaczymy

Puderek fajny zagladnełam tu po jego zakupie ciekawa co przeczytam i czego sie spodziewac bo nie był to zakup planowany.Był w bardzo dobrej cenie 34,90.Doswiadczenia z pudrami nie mam prawie zadnego bo najwyzej na codzien używam podkładu.Ten kupiłam bo szykuja mi się wesela i wypada jakos sie umalowac.Odcienie bardzo mi spasowały.Na twarzy leży naturlanie nie wyglądam ja pewnien polityk po przedawkowaniu solarium maziajac się nawet najciemniejszym-choc nie ukrywam o tej porze jestem opalona.Nie wyłąża mi po nim zmarszczki pod oczami co jest dla mnie najgorsze-jestem mocno przeczulona.Pomalowałam się dwa razy na próbe w domu trwałosc dośc ok ale i tak zmyłam na noc po kilku godz wiec ekstrem warunków nie zaliczyłam.Delikatny i wydaje się porzadny.Nie wiem czy kupie bo pewnie za rok dwa siegne po kolejny bo ten juz bedzie stary-nie zużywam takich kosmetyków nawet w ułamku wiec nie siegam po pierwsza lige.

Używam tego produktu od:tydz
Ilość zużytych opakowań:w tr 1