Urtekram, No Perfume, Shampoo (Nieperfumowany szampon do włosów)

Urtekram, No Perfume, Shampoo (Nieperfumowany szampon do włosów)

Szampon neutralny to neutralna formuła nieperfumowanego szamponu, dla skóry delikatnej i ze skłonnoscią do alergii. Przeznaczony do wszystkich rodzajow włosów Produkt wolny od barwników,sztucznych substancji zapachowych,nie testowany na zwierzętach. Produkt rolnictwa ekologicznego i rekomendowany przez Dunskie stowarzyszenie Astma-Allergi Forbundet Producent . Produkt w 100% pochodzenia roślinnego. 13% składników z upraw ekologicznych.

nie rozstaniemy się!!!

z szamponem tym spotkałam się jakieś 5 lat temu, kupiony po długich przeszukiwaniach internetu za czymś co mi nie podrażni skóry głowy, bo to jedyne miejsce gdzie mam bardzo wrażliwą skórę. szamponu urtekram używam więc bardzo długo. jest świetną bazą dla mojej mieszanki myjącej do włosów. dodaje do niego olejki, które mnie nie podrażniają i jest naprawdę świetny, bo sam trochę wysusza skórę. polecam go gorąco!!!

Ilość zużytych opakowań: duuuuużo

suuuuper

Używam tych szamponów od kilku lat,ten jest moim ulubieńcem :) Do rzeczy:dobrze myje,nie wysusza skóry głowy,pieni się umiarkowanie (ze względu na naturalne składniki),łatwo go spłukać,nie plącze włosów.Początki używania szamponów eko mogą być cokolwiek traumatyczne,bo nie ma na głowie kasku z piany.Dla mnie to zaleta,wiem że nie pieni się nic syntetycznego.Czasami dolewam do butelki kilka kropli olejku lawendowego lub rozmarynowego,tak dla przyjemności.Inne szampony z tej serii też uważam za dobre

Używam tego produktu od:7 lat