Delia, No.1, Szampon koloryzujący

Delia, No.1, Szampon koloryzujący

To idealny produkt dla kobiet, które w prosty i szybki sposób chcą zmienić kolor włosów lub odświeżyć ich barwę. Jego formuła nie zawiera amoniaku ani utleniaczy dzięki temu jest bezpieczny i wyjątkowo łagodny dla skóry głowy. Kompozycja odpowiednio dobranych roślinnych składników odżywczych i ekstraktów z kory drzewa chinowego, nasturcji, rumianku, morszczynu i miodu, chroni i pielęgnuje delikatną strukturę włosa, nawilża skórę głowy, stymuluje cebulki włosowe i efektywnie zwalcza ich wypadanie. Delikatna, kremowa konsystencja sprawia, że szampon łatwo się nakłada i rozprowadza oraz nie spływa z włosów.

całkiem niezla, polecam

Użyłam szamponetki kolor jasny brąz, celem uzyskania ombre hair- mam wlosy rozjasnione- pojawiły sie odrosty, więc uzyłam szamponetki nakładając na odrosty i dalej mniej więcej do połowy ich długości. W czesniej używałam w tym celu szamponu palete kolor ciemny blond, niestyty ten rozjasniał wlosy, mimo, ze nie powinien- odrosty jednak były widoczne. Szamponetki okazały sie o wiele bardziej przydatne. Efekt jak prawdziwe ombre- polecam.\\\\Trzyma się do trzech myć- przy najmniej u mnie

Cena dobra, produkt nie koniecznie.

Używałam tego ja i moja koleżanka. Ja mam długie włosy, kolor ciemny blond pomieszany z brązem i rudym. Szamponetka ma przyjemny zapach i konsystencję, ale praktycznie nic nie farbuje. W przypadku nas obu, jedynie lekko sie rozjaśniły. Cena jest świetna, ale u mnie i u mojej przyjaciółki się ten produkt nie sprawdził. Jej ilość też jest niewielka. Nie starcza na długie włosy (do łopatek).

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zależy.

Oceniam szamponetkę w kolorze rudym.
No to tak. Zawsze używałam tych z Joanny. Ale nie było żadnych rudych odcieni, więc wybrałam tą wachając się ponieważ nie znałam firmy. Wystarczyły spokojnie 2-3 saszetki na włosy prawie do pasa. Nic nie jest idealne, wszystko ma plusy i minusy, więc:
+ cena
+ wydajność
+ kolor
+ z skóry głowy i szyi łatwo się zmywa
- krótko się trzyma, wiadomo, że myjąc włosy codziennie nie będzie mi się trzymać zbyt długo... nawet tygodnia nie wytrzymała ._.
- pomarańczowa woda, ale wiadomo musi się jakoś zmywać.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 6 + 2 czekają

nie dla mnie

Oceniam kolor rudy. Mam włosy w kolorze blondu, trochę wpadający w rudy i chciałam ten kolor trochę "podkręcić", tylko tak żeby wyglądał naturalnie, a nie jakaś marchewa czy Michał Wiśniewski :P Na opakowaniu napisane jest bodajże żeby trzymać szampon na włosach około pół godziny, ja trzymałam zapobiegawczo 5 min, bo stwierdziłam że lepiej powtórzyć farbowanie, niż potem płakać i nie wychodzić z domu :P no więc po 5 minutach wyszedł OSTRY RUDY WPADAJĄCY W CZERWIEŃ! dlatego odradzam jeśli chcecie wyglądać naturalnie, bo co mogłoby mi wyjść jakbym trzymała pół godziny? no ale przejdźmy do plusów i minusów
+ cena (ok. 4 zł)
+ dostępność
+ zapach
+ nie spływał z włosów
+ dosyć szybko się zmywa

- NIENATURALNY KOLOR
- wysuszył mi włosy
- trochę za mało go było w opakowaniu jak na moje (przed łopatki) włosy

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu

Rewelacja !!

Oceniam szmponetke Srebrny blond. Moje włosy właśnie przeszły rozjaśnianie z czarnych włosów na blond,oczywiscie wyszedł blond ale żółty jak kurczak dosłownie...ale niema się co dziwić z czrnych włosów nie można spodziewać sie cudów,ogólnie dążyłam do włosów platynowych więc kombinowałam to palette jakaś platynka to Loreal, to jakaś Joanna i tak przez około 2 msc żadna farba nie zmieniła moich włosów w platyne juz nie wspomne o tym,że je bardzo zniszczyłam. Kiedyś przypadkowo kupywałam w rossmanie odżywke do włosów i wpadła mi w oko ta właśnie szamponetka na początku kolor włosów na opakowaniu mnie przeraził ale zaciekawiła mnie nazwa SREBRNY BLOND i postanowiłam wypruobwać i nie żałuje moje żółtę włosy są wkońcu platynowe i lśniące jestem w takim szoku że nie mogę opanować zachwytu :) Wiadomo,że każda z nas ma inne włosy jedna chwali druga nie ale na moich włosach ta szamponetka zdziałała cuda i napewno będę do niej teraz wracać nie niszcząć moich włosów i przy nie wydawać fortuny.

Używam tego produktu od: tydzień temu
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Uratowała mnie nie raz ;)

Na szamponetki tej firmy natknęłam się już jakiś czas temu po nieudanej dekoloryzacji, po której miałam rudo-brązowe włosy. Nie chciałam się tak pokazywać ludziom bo aż wstyd ;) więc kupiłam coś, co nie zniszczy bardzo moich i tak zniszczonych włosów. Padło właśnie na Delię. Kolor ciemny brąz, od tamtej pory mój ulubiony. Piękny odcień, nie za ciemny, błyszczący, nawet po kilku myciach wygląda ładnie. Teraz znów do niego wróciłam po nieudanych eksperymentach z blondem. Najpierw kupiłam ciemny blond ale nie złapał pomimo trzymania na włosach prawie godzinę (za to pół gwiazdki w dół). Później postanowiłam znów użyć ciemnego brązu, który jak zwykle nie zawiódł. Wyszedł ładny, nawet na moich żółto-rudych włosach ale jak dla mnie, przyzwyczajonej do jasnych włosów, za ciemny. Niespodzianka przyszła później, po kilku myciach kolor stał się jasnobrązowy, czyli taki na jakim mi zależało. Na pewno użyję jej jak tylko ten kolor się całkowicie spłuka bo nie chcę męczyć włosów farbą a ta szamponetka nie niszczy włosów i co najważniejsze jest bardzo wygodna w nakładaniu i mogę sobie sama pofarbować włosy. Nie wiem tylko czy spłukuje się z włosów całkowicie, ale dowiem się jak jeszcze kilka razy umyję włosy ;)

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Taka sobie...

Produkt ten kupiłam by odświeżyć kolor włosów pomiędzy trwałym farbowaniem. Farbuje włosy na rudo, więc i tym razem użyłam koloru rudego. Szczerze mówiąc szamponetka przesuszyła mi włosy o wiele bardziej niż farba, którą normalnie używam. Po koloryzacji włosy były bardzo szorstkie, a ich kolor pozostawiał wiele do życzenia.
+cena
+szybko się zmywa
minusy:
-wysusza moje włosy
-kolor nie wyszedł zbyt intensywnie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania/ mam bardzo długie włosy

Całkiem, całkiem...

Postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Miałam na głowie blond (taki jakby herbaciany?). Kupiłam szamponetkę ciemny blond.
Zapach ładny, nakładanie wygodne - tylko nie wiem czemu mnie się nic na głowie nie pieniło :/, kolor złapał równo i jest dość ładny. Nie tak ciemny jak na opakowaniu, ale mnie się podoba.
Pewnie kupię ponownie, bo tak jak wspomniałam chce wrócić do swojego koloru i chciałabym troche dać odpocząć włosom od farb.

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz
Ilość zużytych opakowań: brak

Marchewka

Pamiętam tę szamponetke z gimnazjum :) Coś mi strzeliło do głowy i postanowiłam ufarbować się na rudo. Najpierw próbowałam Palette, i efektu praktycznie niet, zdesperowana poszłam do drogerii z zamiarem kupienia "najbardziej rudej" szamponetki; i tak trafiłam na Delię.
Wygodnie się nakładało, wszystko fajnie. Kolor włosów to istna marchewka! Ja akurat farbowałam swoje naturalne, jaśniutkie blond włosy, wiec nic dziwnego, że kolor tak bardzo chwycił... pamiętam, że przestraszyłam się aż tak jaskrawych włosów, próbowałam je zmyć jeszcze kilka razy tego dnia, a kolor ani drgnął ;) I trzymał się z tego co pamiętam długo, około dwóch miesięcy (mimo codziennego mycia włosów), a później jeszcze jakiś czas miałam rudawy odcień na głowie.
Na plus zapiszę też to, że praktycznie w ogóle nie zniszczył mi włosów.
Cena też bardzo przyjazna.
Myślę, że spokojnie mogę ją polecić, tylko ostrzegam wszystkie jasnowłose- rudy wychodzi naprawdę żarówiasty ;)

Używam tego produktu od: 4 lata temu

PORAŻKA TOTALNA

Szampon połozony na jasne, wypłowiałe rudo żółte:) Nie przyjął sie wogóle. Kupiłam średni blond (dośc ciemny na zdjęciu) Trzymałam na włosach ok. 1 godziny(!!!) Jako mokra papka na włosach wydawało się, ze będzie OK, ciekawy kolorek dosc ciemny. Po zmyciu, spłukaniu..nie pozostało z kolorku NIC. Cała farba spłynęła wraz z wodą! Strata czau i szkoda tylko całej celebry.NIE POLECAM! Było to moje drugie podejscie do produktu (kiedys próbowałam z brązem) i drugie - kompletna porażka!

Polecam gorąco :)

Kolor wychodzi piękny! Ja używałam rudego i brązu. Na moje długie włosy do łopatek użyłam dwóch, bo mimo, że jedna szamponetka wydaje się być wydajna, gdy się rozprowadzi, lecz nie chwyta kolor tak dobrze, jak przy użyciu dwóch :) Włosów także nie niszczy, schodzi do zera po ok 3 myciach. Jestem zdecydowanie na TAK! :)

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

strzał w dziesiątke !

uzywalam juz wielu szamponetek . od marion do palet , jednak te z firmy Delia były najlepsze . nie mam takich zbytnio zastrzezen . jedyne co mi sie nie podobało to to ze szampon spływa z włosów , jednak nie wiem tylko czy to nie czasem z mojej winy . uzywam przewaznie koloru \'czarna kawa\' . ostatnio postanowilam zrobic ekperyment a mianowicie .. zmieszałam kolor rudy i ciemny brąz . musze powiedziec ze kolor wyszedł znakomicie . cana jak najbardziej na tak ! co do rekawiczek to zawsze przy koncu zawijam gumką recepturką . koloryzacja wlosów nie wywołała pieczenia czy innych skutków . jak najbardziej tak ! Polecamm ;)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: duzo tego było .