Delia, No.1, Szampon koloryzujący

Delia, No.1, Szampon koloryzujący

To idealny produkt dla kobiet, które w prosty i szybki sposób chcą zmienić kolor włosów lub odświeżyć ich barwę. Jego formuła nie zawiera amoniaku ani utleniaczy dzięki temu jest bezpieczny i wyjątkowo łagodny dla skóry głowy. Kompozycja odpowiednio dobranych roślinnych składników odżywczych i ekstraktów z kory drzewa chinowego, nasturcji, rumianku, morszczynu i miodu, chroni i pielęgnuje delikatną strukturę włosa, nawilża skórę głowy, stymuluje cebulki włosowe i efektywnie zwalcza ich wypadanie. Delikatna, kremowa konsystencja sprawia, że szampon łatwo się nakłada i rozprowadza oraz nie spływa z włosów.

niezłe

nie mam zastrzeżeń co do szamponetek tej firmy, ładnie pachną, łatwo i szybko się zmywają, włosy są miękkie i błyszczące - krótko mówiąc są idealne dla osób, które z ciekawości chcą zobaczyć jak będą wyglądać chociażby w ciemnym brązie, a nie chcą na dłuższą metę farbować włosów. minus za to, że przez długi czas po zejściu koloru pozostał na włosach mysi odcień, ale podejrzewam, że to normalne przy szamponetkach o wiele ciemniejszych od naturalnego koloru włosów

Używam tego produktu od: parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: cztery.

Jak na szamponetke ideał :D

Używam koloru jasny brąz. Jest świetny, nie ma żadnych rudych refleksów, kolor wygląda naturalnie.
Poza tym farba bardzo łatwo schodzi ze skóry także nie trzeba marnować czasu na smarowanie jej wazeliną czy jakimś tłustym kremem.
Zmiany w kondycji włosów po niej nie zauważyłam.
Schodzi dość szybko (po paru myciach) i w całości.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Miłe zaskoczenie

Rzadko farbuje włosy, ale skuszona ceną tej szamponetki postanowiłam zaryzykować. Wybrałam odcień 4.1 Czarna Kawa i... pokochałam mój nowy kolor włosów. Zacznę od tego, że ten szampon ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję i nie spływa z włosów. A kolor? Cudny, Głęboki, wielowymiarowy z połyskiem. Polecam!!

Używam tego produktu od: Raz
Ilość zużytych opakowań: Jedno

dno i wodorosty

ten szampon nie pokrywa dokładnie włosów, włosy są tylko trochę zafarbowane. bardzo ciężko jest domyć potem skórę głowy, wszystko osadza się na niej. nikomu nie polecam tego beznadziejnego produktu

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo fajny

wg mnie jedynym jego minusem jest to,ze jest to szampon koloryzujacy,a nie farba,bo gdyby nia byla,to na pewno by zostala moim kwc. farbuje od kilku lat wlosy na rudo,wiec normalnym jet fakt,ze po tak dlugim czase farby slabo mi juz przyjmuja,a przez to i szybciej sie wyplukuja. wtedy siegam wlasnie po te saszetki i po problemie. kolor jest bardziej intensywny, lsniacy, wlosy sa w miare miekkie.
ogolem bardzo dobry produkt za smieszne pieniadze

Ilość zużytych opakowań: około 10

Dobre bo polskie

Po dredach, lokach i innych rewelacjach na głowie, postanowiłam wyspokojnieć i jak typowa kobieta nie jestem zbyt zadowolona z naturalnego odcienia moich włosów, który nie jest zbyt intensywny, a jestem posiadaczką średniego brązu z refleksami (a jak wiadomo włosy "podbijają" kolor oczu czy karnacji).

Nie miałam ochoty na farbowanie i na "efekt hełmu", lubię naturalność, więc wybrawszy się do Rossmana w oko wpadły mi szamponetki Delii.
Po długiej batalii z wyborem koloru, wybrałam w końcu czarną kawę (bodajże numer 4.1), było troszkę chlapania, brudnych ręczników, ale efekt fajny, głęboki kolor, włosy gładkie i błyszczące i bardzo miłe w dotyku. Żałuję,że efekt nie utrzymał sie nieco dłużej niż te kilka myc, ale to jednak szampon.

Dzisiaj wypróbowałam odcień ciemny brąz (3.1) i podoba mi się jeszcze bardziej niż czarna kawa.:)

Generalnie rzecz biorąc:

+niska cena
+piękne odcienie, świetnie odświeżają naturalny kolor włosów
+gładkość, połysk i miękkość, odżywienie
+ładny zapach, nie czuć chemii
+wydajny

-troszkę za szybko się zmywa, szkoda:(
-a jak się zmywa to bardzo brudzi wszystko wokół

Jednak będę wracać do tego produktu, bo mnie zauroczył mimo wszystko;)

Polecam tym,którzy tak jak ja nie chcą pozbywać się odrostów i suchych końcówek od farbowania.;)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

żrące pakudztwo, odradzam

nie wiem co mnie podkusiło, często uzywałam saszetek joanny i było ok, ale zachciało mi się intensywnego rudego (mam dość ciemne naturalne brązowe włosy więc chodziło o dodanie refleksów i żeby się zmyło do stanu wyjściowego! - bo jak wypłucze się trwała farba to zawsze jest gorzej - spłowiały kolor własny ).
Po nałożeniu refleksy były ale włosy wygladały nie specjalnie, po trzech myciach koloru nie było (tego się spodziewałam) ale włosy zostały w formie matowo-sianowatej. Myslałam że mam przywidzenia, że te saszetki nie utleniają (nie mam juz opakowania a drugiego nie kupię więc nie wiem co tam jest) ale zawsze do farbowania (saszetki) używam jednej ciemnej syntetycznej koszulki i wiele razy coś tam kapnęło - po praniu ani śladu (nie bawełna więc spiera się dobrze) tym razem po praniu ruda plama zeszła a w miejscu został0 jasne odbarwione miejsce (na topornym poliestrze, którego nic nie ruszało).
Rozpisałam się ale jeśli nie chce się mieć włosów dużo gorszych niż przed nałożeniem tego paskudztwa to odradzam.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1 (o jedno za dużo)

Super

A ja jak najbardziej polecam szamponetkę Delii, powiem szczerze ze miałam duzo watpliwosci zanim położyłam ja na włosy, trochę się o niej naczytałam na rożnych forach i opinie były na prawdę rożne. W szafie miałam jeszcze farbę loreala brąz ale skusilam sie na Delie i powiem tak, pierwszy raz wyszedł mi na prawdę dobry kolor tj [rawdziwy brąz:) Zawsze farbowałam lorealem, kupowałam przeróżne brązy jasne i naturalne i za każdym razem wychodziły czarne, a tu taka niespodziana. Kolor jest na prawdę świetny, brazik o jakim zawsze marzyłam, nawet żadna pani w salonie fryzjerskim nie potrafiła mi tak dobrze dobrać koloru który i tak po kilku myciach potrafił spłynąć z włosów. Włosy po tej szamponetcce sa na prawdę ładne, nie wypadają, kolor się wypłukuje dość szybko ale to w końcu szamponetka. dziś wybieram się po farbę z tej serii, mam nadzieje ze efekt będzie podobny:)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Raczej nie

Miałam kolor czarny, który w rzeczywistości okazał się bardziej bardzo ciemnym brązem. Kolor bardzo mi się podobał, niestety po pierwszym myciu nie było już ani śladu "czerni". Mam długie i gęste włosy, jedna saszetka wystarczyła na zafarbowanie całości. Niestety przy spłukiwaniu wypadło mi sporo włosów. Szampon jest tani, daje ładny efekt, ale według mnie nie warto go używać ze względu na (nie)trwałość.

2 mycia i po sprawie

Używałam odcienia rudego.

Szamponetka nadaje głównie poblask koloru, na moich włosach zmywa się po 1-2 myciach.

Efekt jest OK, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że wydam fortunę na te saszetki jak tak dalej pójdzie. Używałam ich średnio 2 razy w tygodniu, jedno opakowanie kosztuje w Rossmanie 3,99, a na moje włosy schodzą dwa. Darowałam sobie i jakoś nie tęsknię.

W porównaniu z saszetkami Joanny, po Delii włosy nie układają się jakoś rewelacyjnie, więc nic mnie już przy nich nie trzyma.

Poza tym - przypadkowe zetknięcie paznocki pomalowanych jasnym lakierem, z tą farbką kończy się okropnymi pożółkłymi przebarwieniami. Irytujące. Oczywiście po zmyciu lakieru problem znika, gorzej kiedy nie ma czasu na zrobienie nowego manicure. Nie zauważyłam czegoś takiego przy saszetkach innych firm.

Używam tego produktu od: paru m-cy
Ilość zużytych opakowań: duuużo

całkiem całkiem

od jakiś trzech lat farbuję włosy szamponetkami, gdyż raz, że boje się zniszczenia włosów farbą permamentną, dwa, obawiam się odrostów. poza Delią używałam jeszcze szamponetek Palette. I przewagą Delii nad tymi drugimi jest kolor Czarna Kawa - ciemny, chłodny brąz - Palette nie ma w swojej ofercie chłodnych kolorów, a ja źle wyglądam w ciepłych odcieniach (typowa zima).

No więc... Szamponetka ta nie trzyma się zbyt długo, po kilku myciach już nie ma śladu po kolorze, ale to w sumie chyba jest właściwością szamponów koloryzujących.

Szamponetka ta dobrze pokrywa włosy - trzy dni przed użyciem Delii miałam włosy farbowane hną - kolor wyszedł beznadziejnie, Delia doskonale i równomiernie to przykryła (nie poradził sobie z tym szampon koloryzujący Palette-ten co sie ma niby trzymać 24 mycia-miałam widoczne prześwity)
Nie zauważyłam podrażnienia wrażliwej skóry głowy (po szamponetkach palette dostawałam łupieżu i swędziała mnie głowa), poza tym łatwo jest zmyć farbę ze skóry.

Nie nadaje spektakularnego połysku, dzięki temu włosy wyglądają naturalnie. z pewnością będę używać tego szamponu często ze względu na kolor Czarna Kawa i brak refleksów.

edit: postanowiłam uzupełnić tę recenzję o moje dalsze obserwacje. Poza tymi szamponetkami i Palette używałam jeszcze Joanny i stwierdzam, że 1.sposród tych trzech Delia trzyma się u mnie najdłużej, 2. Nie niszczy mi włosów (farbuję regularnie a moje słabe włosy są w bardzo dobrym stanie, nie wypadają, nie łamią się), 3. Ma największą pojemność. Poza Czarną Kawą używałam jeszcze czerni... No cóż, kolor nie do końca spełnia moje oczekiwania, bo po pierwszym myciu włosy nie są czarne. Mnie się to nawet podoba.
Wcześniej napisałam, że kolor nie trzyma się długo. Jednak już znalazłam sposób na utrzymywanie się koloru :)
Używam tego produktu od: 2 miesiące (dwa farbowania)
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Nie polecam

Kupiłam kolor CZARNY, ponieważ od dawna farbuje swoje naturalnie ciemne blond włosy na kolor czarny. Chciałam jedynie przyciemnić lekko odrost by dać troszkę odpocząć moim zmęczonym już farbowaniem włosom. To coś zwane dalej szamponetką jedynie ładnie pachnie, to fakt! Ale nic poza tym. Spływa z głowy, ale to chyba moja wina- za mocno zmoczyłam włosy. Trzymałam tak długo jak producent każe na opakowaniu - całe 45 min. Odrost miał jedynie kolor jasnego brązu :( Nawet na jedno mycie ta szamponetka nie potrafiła "pokolorować" mojego odrostu na czarny. Ale cóż, przynajmniej zapach dłuuuugo został ;) Także nie polecam dziewczynom w podobnej sytuacji co ja.