Paese, Akrylowy utwardzacz do paznokci

Paese, Akrylowy utwardzacz do paznokci

Nowoczesna formuła preparatu na bazie polimeru akrylowego zapewnia bardzo twardą i trwałą barierę ochronną płytki paznokcia. Po nałożeniu utwardzacza na paznokcie powstaje powłoka w dotyku przypominająca twardość sztucznego paznokcia , która skutecznie chroni je przed urazami mechanicznymi. Zastosowany na lakier przedłuża jego trwałość o 3 dni.

Nareszcie znalazłam, to czego szukałam! Top dzięki któremu porzuciłam hybrydy.
Jest rzadki, nie smuży, utwardza, bardzo ładnie błyszczy, wydłuża trwałość lakieru, nie śmierdzi, wydajny, nie bąbluje, nie pęka.
Tani i idealny.

Bardzo dobry utwardzacz

Wcześniej używałam słynnej odżywki z Eveline, ale musiałam z niej zrezygnować ze względu na dość szkodliwy skład... Zdecydowałam się na utwardzacz z Paese i nie żałuję. Odzywka rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru, a także sprawia że kolor staje się tak jakby bardziej żywy... dzięki temu uzyskujemy efekt jeszcze bardziej połyskującego lakieru. Dodatkowo potrafi wyrównać drobne niedoskonałości, które mogą się zdarzyć podczas malowania paznokci. Płytka pomalowana tą odżywką jest bardziej twarda i bardziej odporna na urazy, więc muszę przyznać, że za tą cenę... Otrzymujemy naprawdę wiele pozytywnych rzeczy. Jedynym minusem jest to, że utwardzacz jest mało wydajny, ale poza tym gorąco polecam ten produkt.

Ja i moja siostra jesteśmy z niego bardzo zadowolone.
Manicure utrzymuję się do tygodni bez problemu.
Miałam kłopot z lakierami po dniu odpryskiwały. Nawet nie wytrzymywał 3 godzin. A po kąpieli to pół już nie było.
Wydajny. Cena też przestępna bo tylko 16 zł. A naprawdę działa cuda.
Na stopach utrzymuję się dłużej, ale wiadomo, to stopy.

Zawsze będę do niej wracać

Miałam już dosyć swoich wiecznie połamanych i rozdwojonych pazurków. Więc gdy byłam w sklepie kosmetycznym zainwestowałam te 8 zł w tę odżywkę i to był strzał w dziesiątkę. Po nałożeniu dwóch warstw paznokcie ładnie błyszczą oraz jak zapewnia producent mają zapewnioną mocną barierę przed urazami mechanicznymi. Moje paznokcie są wzmocnione, nie łamią się, rozdwajanie się zredukowało w znacznym stopniu. Jest również bardzo wydajna, pomimo, że stosuję ją najczęściej co dwa dni, a także bardzo często zmieniam warstwy codziennie, nadal zużyłam tylko pół buteleczki.
Polecam z całego serca <3

Plusy:
+ Ładny wygląd paznokcia po nałożeniu
+ Nie posiada drażniącego zapachu
+ Paznokcie są twardsze od razu po nałożeniu
+ Redukcja rozdwajania się
+ Nadała paznokciom ładny, zdrowy odcień

Minusy:
- Po nałożeniu dwóch warstw podczas niektórych czynności, odżywka odchodzi od paznokcia

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa buteleczki

Po prostu KWC ;)

Jest po prostu świetny! Zachęciły mnie opinie innych wizażanek i nie żałuję, że go kupiłam

-świetnie nabłyszcza
-utrwala lakier, u mnie trzymał się 6 dni
- nie tworzy &quot;bąbelków&quot; na pomalowanym paznokciu, tak jak lakier nawierzchniowy z eveline
- jest niedrogi, bo kupiłam go za 13zł w hurtowni kosmetycznej

Ilość zużytych opakowań: początek jednego

ŚWIETNY

+ intensywnie nabłyszcza
+ przedłuża trwałość lakieru
+ lakier nie odpryskuje i nie ściera się na końcach
+ jest stosunkowo tani
+ nie robią się &quot;bąble&quot;

- nie zauważyłam

Cudo w małej butelce

Utwardzacz ten znalazł się w moim posiadaniu dzięki wyprzedaży kosmetycznej mojej koleżanki. Za trzy złote dostałam pełne opakowanie bez jednego mililitra. W zasadzie to nie był mi do niczego potrzebny, ale jak dają za grosze - to biorę! To mój pierwszy kosmetyk tej marki.

<b>Co o tym utwardzaczu mówi producent?</b>

<b>Pierwsze wrażenie:</b>
Nie lubię opakowania. Toporne bardzo, ciężko ten &quot;trzonek&quot; chodzi. Pędzelek fajny, akurat za jednym zamachem przejeżdża mi przez cały paznokieć. Zaraz po nałożeniu na lakier - łał! Pięknie rozjaśnia, paznokcie zdają się wręcz świecić. Nie jestem fanką matowego efektu, lubię kiedy mogę w moich pomalowanych paznokciach dosłownie się przejrzeć ;) Pierwsze wrażenie zdecydowanie na duży plus.

<b>Po dwóch miesiącach stosowania:</b>
Na sam początek tej recenzji przytoczę Wam pewien epizod. Pewnego dnia, kiedy siedziałam na wykładzie, koleżanka obok mnie zaczęła nagle wywracać moją dłonią na wszystkie strony i zachwycać się moimi paznokciami. Miałam akurat nałożony zielony lakier marki Astor, a na nim utwardzacz Paese. Koleżanka spytała, gdzie chodzę robić te akryle, bo są niesamowite. No właśnie - to żadne akryle, to Paese!
Utwardzacz spisał się znakomicie. Podtrzymuję to, co napisałam w pierwszym wrażeniu. Podbija kolor lakieru i dodaje mu blasku. Wyrównuje mniejsze bruzdy i świetnie działa na wszelkie &quot;pościelowe&quot; odbicia na lakierze. Przedłuża trwałość każdego lakieru. Odkąd stosuję ten utwardzacz, wystarcza mi malowanie paznokci raz w tygodniu. Nic nie odpryskuje, lakier jest odporny na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Zauważyłam również, że znacznie skraca czas zastygania lakieru (z kilku godzin do jednej). Widocznie utwardza płytkę paznokcia. Zauważyłam również, że odkąd go stosuję moje paznokcie przestały się rozwarstwiać i są znacznie mniej łamliwe.
Zdecydowanie mój ulubieniec i mój pierwszy Kosmetyk Wszech Czasów na Wizażu.

<b>Plusy i minusy:</b>
+ podbija kolor lakieru;
+ faktyczny efekt akrylowego paznokcia!
+ wyrównuje mniejsze bruzdy i &quot;pościelowe&quot; odbicia;
+ przedłuża trwałość lakieru;
+ skraca czas zastygania lakieru;
+ uodparnia lakier na uszkodzenia;
+ utwardza płytkę paznokcia;
+ duży pędzelek z którego nie wypada włosie;
- topornie chodzący trzonek.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie planuję szukać niczego innego

Długo zbierałam się do zakupu tego utwardzacza ponieważ na pielęgnację i urodę paznokci wydaje zdecydowanie najmniej. Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ot tak już jest. Postanowiłam jednak na początku tego roku zainwestować w coś, co nadawałoby pomalowanym paznokciom dodatkowego blasku i gładkości, a przy tym jeszcze przedłużało trwałość moim lakierom.
Zdecydowałam się na ten utwardzacz ponieważ spodobał mi się zdjęcia na blogach, na których widać było efekt jaki on daje. Kupiłam go na Allegro, za niecałe trzynaście złotych.

Jego plusy:
+ nałożony na lakier sprawia, że paznokcie zdają się dosłownie lśnić;
+ wygładza wszelkiego rodzaju bruzdy, super sprawdza się zwłaszcza na &quot;pościelowych&quot; nierównościach lakieru;
+ utwardza płytkę paznokcia oraz czyni lakier odpornym na mechaniczne uszkodzenia;
+ faktycznie przedłuża trwałość lakieru;
+ jest bardzo wydajny i nie zasycha w butelce zbyt szybko;
+ ciekawa szata graficzna buteleczki;
+ polska marka!

Jego minusy:
- dość słaba dostępność, ale mnie w ogóle kosmetyki marki Paese ciężko jest znaleźć stacjonarnie.

OK ale bez zachwytu

Preparat jest dość drogi, ja zapłaciłam koło 20 złotych o ile dobrze pamiętam. Jego plusem jest na pewno szybkie wysychanie, nadaje paznokciom ładny wygląd, wyrównuje nierówności i utwardza je. Niestety tez nie zauważyłam przedłużenia trwałości lakieru na żaden sposób. Nie zachwyca.

Nie przedłuża trwałości lakieru

Może i rzeczywiście ciut utwardza płytkę samego paznokcia, zwłaszcza, jeśli gdzieś się naderwie. Drugim plusem jest ładne nabłyszczenie lakeiru, ale tylko przez pierwsze dwa dni po pomalowaniu.
Niestety, nie przedłuża trwałości lakieru, w sumie lepiej to robi zwykły lakier nawierzchniowy. Już drugiego dnia było widać starte końcówki.
I największy minus, rozmazuje wzory tworzone przy użyciu stempelków, wystarczy mocniej pociągnąć pędzelkiem, rozmazują się od razu. Nie ma mowy o ponownym pociągnięciu bo wszystko się rozmazuje, po prostu koszmar.
Niestety, odstawię go i zużyję być może jako warstwę bazową, choć mam do tego lakier od Nail Teka.
Nie wiem skąd biorą się te zachwyty nad tym lakierem.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Fajny, ale nietrwały

Ten utwardzacz jest bardzo wygodny w użyciu, ma świetną, choć z początku bardzo lejącą konsystencję, wygodny pędzelek i błyskawicznie schnie. W życiu nie miałam lakieru, który by tak schnął, dosłownie z prędkością światła. Gdy pokrywam ostatni paznokieć, to na pierwszej dłoni utwardzacz jest już suchutki. Ładnie nabłyszcza i bardzo dobrze utwardza płytkę, do tego nie daje po nosie jakoś bardzo. Niestety bardzo szybko odpryskuje i mam wrażenie, że płytka się przy tym kruszy i pęka, a na pewno nie zapobiega on łamaniu, nie daję rady zapuścić paznokci z tym utwardzaczem.

Z kolei użyty z lakierami kolorowymi także nie robi szału. Nie przedłuża trwałości lakierów, użyty zarówno jako top, jak i jako baza. Nie widzę też, żeby przyspieszał wysychanie kolorowych lakierów, nałożony samodzielnie owszem schnie jak już pisałam w trimigi, ale z innymi lakierami idzie to już o wiele toporniej.

Testuję go już bardzo długo i kompletnie nie widzę pozytywnych tego skutków. Zużywam ponieważ jako baza dobrze chroni płytkę przed przebarwieniami, a jako top coat ładnie nabłyszcza, no i nie lubię, jak mi coś stoi i zagraca, wolę przemęczyć się, ale zużyć. Tragiczny nie jest, ma swoje zalety, ale ja oczekuję efektów obiecanych przez producenta, tym bardziej, że kilka inneych jego produktów bardzo mi przypasowało, więc poprzeczkę automatycznie postawiłam wyżej.

Dużo lepiej u mnie sprawdziła się baza wygładzająca tej marki, zamierzam do niej wrócić.

Przy okazji muszę wspomnieć na temat ceny. Ja zapłaciłam za ten produkt 11 zł w zwykłej drogerii, podobnie kosztowała baza, nie wiem skąd taka kwota 23 zł w KWC, nie kupowałam na żadnej promocji.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Baaaardzo dobry:)

Bardzo dobry produkt!
Najlepszy, jaki do tej pory stosowałam.
Zdecydowanie wydłuża trwałość lakieru, wyrównuje niedoskonałości (np. odciśniętą poduszkę:) i nadaje piękny, lśniący połysk. Polecam serdecznie!!!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie