Safeas, Safea, Argan Regeneration Tagescreme (Arganowy krem na dzień)

Safeas, Safea, Argan Regeneration Tagescreme (Arganowy krem na dzień)

Polecany szczególnie do skóry suchej i normalnej. Zapewnia optymalną ochronę, nawilżenie i witalność. Zawiera kompozycję z delikatnych ekologicznych olei roślinnych: argan, jojoba, sezam i za pomocą naturalnych antyoksydantów jak oset oraz liście oliwek opóźnia efekty starzenia. Poprawia elastyczność skóry, stymuluje odnowę komórek oraz wygładza.
Olej arganowy - pozyskiwany jest z orzechów drzewa Argania Spinosa, które występuje wyłącznie na półpustynnych terenach Maroka. Znacznie bogatszy od oliwy z oliwek w nienasycone kwasy tłuszczowe, głównie kwasy omega-6 i omega-9. Zawiera dużą dawkę naturalnego antyoksydantu - witaminę E. Dzięki swoim właściwościom szczególnie dobrze wpływa na suchą skórę zapobiegając oznakom starzenia. Odżywia, wspomaga odbudowę komórek i uelastycznia.
Kosmetyk naturalny, posiada certyfikat BDIH.

sucha, normalna
na dzień
nawilżające, regenerujące
bez parabenów, bez silikonów
z pompką

polecam

Wszystkie kremy serii arganowej (pod oczy, na noc, na dzień) są świetne i pasują mi wybitnie! Szkoda, że już ich nie ma....
Krem na dzień jest treściwy, gęsty, konkretnie odżywia, dobrze nawilża. Wchłania się u mnie błyskawicznie i do takiego matu, jakiego nie dał mi jeszcze żaden krem ;-) Jest świetny pod makijaż - minerały leżą na nim wyjątkow dobrze, długo i świecę się później niż zwykle.
Moja cera bardzo lubi krem arganowy :-) struktura skóry poprawia się przy dłuższym i regularnym stosowaniu, sprawia wrażenie &quot;grubszej&quot; i mocniejszej. Ma ładny koloryt i nie domaga się żadnych dodatkowych produktów nawilżająco - odżywczych.
Nie wystąpiły u mnie żadne niepożądane reakcje czy podrażnienia.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca

poprawiłam kondycję swojej cery

Do zakupu kremu namówiła mnie koleżanka, która go używa. Mimo, że jest trochę drogi, a opakowanie to zaledwie 30 ml, to jednak jest bardzo wydajny. Do tego wygodnie się go aplikuje dzięki dozownikowi w formie pompki. Ma lekką konsystencję (stosuje go pod makijaż) i dobrze się rozprowadza. Po użyciu skóra jest długo nawilżona i ma dobry wygląd.

Ilość zużytych opakowań: 0,25