Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Volume & Lift & Separation (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.61/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa maskara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Full Volume Lift Up Separation mascara:
- imponujące pogrubienie, efekt 360,
- rzęsy uniesione do 45 stopni,
- perfekcyjna separacja bez efektu grudek.
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST 16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi, że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin

Zawsze wracam

Pierwszy raz dostałam go w prezencie i już po jednej aplikacji stwierdziłam, że to najlepszy tusz, jaki w życiu mialam. Zdradziłam go tylko raz i uznalam, że nigdy więcej... :)
Tusz bardzo przypomina mi Collistar infinito jeśli chodzi o szczoteczkę, a także kolor opakowania... można powiedzieć, że to taki jego polski odpowiednik. :)

+Cena
+polska marka
+dostępność (jest nawet niekiedy w biedronce za 6,99!)
+długo zostaje na rzęsach
+mega czarny
+przy 2-3 warstwach tworzy spektakularny efekt sztucznych rzęs
+zagęszcza rzęsy, nagle robi się ich milion ;)
+delikatnie wydłuża i podkręca
+nie osypuje się ( no chyba, że jest już stary)
+świetna, elastyczna szczoteczka z podwójnym grzebykien

-zdarza się, że skleja rzęsy- ale można go rozczesać

jestem mile zaskoczona

Mascara świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Daje im po prostu efekt WOW. Wyglądają świetnie, są podkręcone. Trwałość również jest rewelacyjna. Spokojnie utrzymuje się cały dzień bez żadnego uszczerbku.

świetny

Ten tusz to moje odkrycie! Póki co żaden drogeryjny tusz mu nie dorównuje. Świetnie wydłuża i pogrubia rzesy. Kosztuje grosze - na promocji kupilam go za ok 10 zł. Co prawda nigdy nie lubiłam silikonowych szczoteczek, ale ta naprawde daje rade.

pogrubiająco-podkręcająca maskara

Tusze tylko od Eveline!
Przetestowałam chyba z sześć różnych maskar tej firmy i nigdy się nie rozczarowałam.
Najniższa ocena jaką wystawiłabym najsłabszej z nich, to 4.

Jest to naprawdę dobry tusz, choć nie jest on moim ulubionym.

Tusz w kolorze głębokiej czerni posiada silikonową szczoteczkę, która dociera nawet do najkrótszych włosków. Szczoteczka ładnie rozdziela i podkręca rzęsy. Dodatkowo delikatnie je pogrubia. Nabiera idealną ilość produktu na włoski.

Nie osypuje się, nie rozmazuje i nie tworzy grudek nawet przy nakładaniu kolejnej warstwy. Nie uczula.

Zdecydowanie lepiej wygląda przy nałożeniu drugiej warstwy. W przypadku pierwszej efekt pogrubienia jest delikatny.

Tusz jest tani i łatwo dostępny.

Dobry i skuteczny

Tusz posiada elegancką szatę graficzną w odcieniach złota i czerni. Sztoteczka jest sylikonowa, z jedną stroną wyprofilowaną na okrągło. Dzięki niej aplikacja tuszu jest prosta, można ładnie podkręcić i unieść rzęsy ku górze. Efekt jak po zalotce. Tusz ma kolor głębokiej czerni. Nie tworzy grudek. Nie osypuje się. Delikatnie pogrubia rzęsy. Nie powoduje alergii.

Kolejny dobry tusz z eveline.

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tuszu firmy eveline. Każdy z nich ma u mnie mocną czwórkę.
Ten jest zamknięty w eleganckim złotym opakowaniu z czarnymi napisami. Szczoteczka jest silikonowa, średniej wielkości z ząbkami o różnej długości.
Producent twierdzi, że tusz jest pogrubiający, ale według mnie to maskara wydłużająco-podkręcająca rzęsy.
Szczoteczka jest odpowiedniej wielkości dzięki czemu dotrzemy nią do każdej rzęsy. Pięknie je rozdziela i wydłuża.
Jeśli chodzi o trwałość to nie widzę efektu pandy pod okiem. Nic się nie kruszy i nie rozmazuje. Ciężko ją domyć płynem micelarnym. Czerń tuszu jest głęboka, ładnie podkreśla oko.
Tusz jest tani, ogólnodostępny. Nie wiem jednak czy kupię bo mam ochotę na inny kolejny tusz z eveline.

Całkiem niezły tusz

Całkiem niezły tusz. Tani i wydajny. Mam krótkie i rzadkie rzęsy. Mogę nim budować dowolną długość i objętość, jednak w przypadku tego tuszu to praco i czasochłonne. Zdecydowanie to tusz dla gęstych rzęs. Moja znajoma pomalowala nimi swoje gęste i długie rzęsy. Efekt Wow. U mnie ten efekt to raczej Ok. Taki efekt na dzień. Polecam tym, którzy mają piękne gęste oprawy oczu. Dla tych rzadszych rzęs będzie zbyt delikatny.

Bardzo dobry tusz

Jeden z lepszych tuszy których używałam. Niesamowicie pogrubia przyciemnia i wydłuża rzęsy bez brzydkiego obklejania. Jego szczoteczka jest wygodna i nabiera odpowiednią ilość tuszu, bez grudek. Dwie warstwy tego tuszu dają u mnie godny pozazdroszczenia efekt sztucznych rzęs. Trzyma się przez cały dzień bez rozmazywania czy osypywania a na koniec zmywa się bez trudu. Cudo :)

Ulubieniec

Maskary eveline po prostu zachwycają. Każda, którą testuję okazuje się hitem. Tusz dobrze podkręca, rozdziela i unosi rzęsy. Efekt jest naprawdę świetny. Super sprawdza się do chodziennego użytkowania. Nie podrażnia moich delikatnych oczu, nie osypuje się. Trwałość nie jest może oszałamiająca, ale jak na taką cenę to wystraczająca. Kosmetyk utrzymuję się ładnie na rzęsach dobrych kilka godzin. Ponadto podoba mi się opakowanie, jest złote, eleganckie, takie trochę minimalistyczne. Polecam wszystkim

Genialny tusz.

Świetny tusz! Fantastycznie wydłużający rzęsy, genialny czarny kolor.
Cena również jest bardzo korzystna!
Posiada piękna złote opakowanie.
Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego tuszu za niewielki pieniądze.

Uwielbiam

Tusz, któremu jestem wierna od wielu lat. Jak dla mnie idealny stosunek jakości do ceny. Dodatkowo nie skleja rzęs, co niestety praktycznie zawsze dzieje się, gdy próbuję z innym tuszem - nawet tej samej marki. Odpowiada mi szczoteczka i to jeden z powodów, dzięki czemu od lat kupuję ten sam tusz.

Kolejne tak od Eveline.

To moj kolejny tusz od Eveline, kupiony w Rossmanie za kilka złotych.
Kolejny raz się nie zawiodłam i jestem zachwycona tuszem od tej marki. Zaczynam ja coraz bardziej uwielbiać.
Tusz jest w eleganckim, ładnym opakowaniu typowym dla tuszu. Silikonowa szczoteczka ułatwia równomierne i precyzyjne nałożenie tuszu. Konsystencgav kosmetyku doskonale podkręca nawet długie, gęste rzęsy- testowała siostra, gdyż ja mam rzadkie i krótkie- a efekt bardzo podobny- czyli WOW!
Każda rzęsa jest ładnie oddzielona od kolejnej, tworząc efekt zmysłowo pokreślonego oka bez efektu sklejenia i ciężkości. Co najlepsze - ten tusz do rzęs może być z łatwością zmyty za pomocą bezolejowych płatków do demakijażu! Nie trzeba trzeć oczu i sie męczyć. Zmywa się z niebywała lekkością. :)