Garnier, Mineral Deodorant, Active Dry Roll-on (Dezodorant mineralny `Upał, Stres, Sport`)

Dezodorant stworzony do ekstremalnych warunków. Dezodorant Garnier Active Dry `Upał, Stres, Sport` został wzbogacony o Mineralite, minerał pochodzenia aktywnego. Specjalna technologia antyperspirantu chroni nawet w ekstremalnych warunkach. Dezodorant ma czysty, świeży zapach mandarynki, konwalii i drzewa cedrowego.
Ochrona i poczucie suchości nawet w ekstremalnych warunkach. 48-godzinna skuteczność działania oraz skóra, która oddycha.

Cena: 10-12zł / 50ml
/bw/

skuteczny

jakoś wszystkie antyperspiranty garniera z serii mineral dobrze na mnie działają, więc recenzja może być niemiarodajna dla osób, którym z kolei one nie pasują - nie wiem od czego to zależy że mimo niskich ocen na mnie garnierki są skuteczne

*zapobiega poceniu, może nie na 48 godzin, ale nawet w upały czuję się z nim bezpiecznie. w czasie intensywnego ruchu trochę sie skóra poci, ale jest to zmniejszone o jakieś 90%. przykrego zapachu też nie ma

*zapach mydlany, mało świeży ale może być

minusy - kulka za luźna, dużo sie wylewa a do tego długo schnie. można pobrudzić ubrania, jeśli się nie czeka na wyschnięcie, ale nie bieli bardzo, raczej zostawia taką wartswę

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Nieprzyjemny

Dezodorant bardzo dziwnie pachniał na mojej skórze, nie chronił przed poceniem się, spowodował uporczywe uczulenie.
Na ubraniach zostawiał ślady. najgorzej było na drobno plecionych sweterkach, zostawiał bardzo dziwną warstwę która pod koniec dnia zmieniała się w twardą skorupę, którą trudno było wyprać.

Używam tego produktu od: około miesiąca - jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Może być

Antyperspirant jak wiele, z tego co czytałam wcale nie ma cudownego składu, a tak by się mogło wydawać po szumnej nazwie "mineralny". Ładny zapach, przystępna cena, dostępny praktycznie wszędzie. Muszę od razu zaznaczyć, że od antyperspirantu nie wymagam ochrony przed potem na 100%, uważam, że od tego jest bloker. Ten kosmetyk traktuję raczej jako coś, co zmniejszy potliwość i zniweluje zapach. W tym przypadku nie mogę na niego narzekać, dobrze się sprawdza. Jednak jego minusem jest to, że strasznie bieli. Muszę długo odczekać, zanim się wchłonie/wyschnie, a i tak nieraz pobrudzę sobie bluzkę, co potem ciężko zmyć. Poza tym ta kulka jakaś taka mało praktyczna. Produkt zbiera się na brzegach, trzeba ją regularnie czyścić. Zaznaczyłam, że kupię ponownie, bo zmieniam antyperspiranty, żeby nie przyzwyczaić skóry do jednego.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Kupiony w promocji za 5 zł z groszami, więc nie ma na co narzekać, ale jednak byl to zakup niezbyt udany.

Po pierwsze - zapach, który w opakowaniu wydaje się bardzo przyjemny dla nosa, na skórze zachowuje się zdecydowanie inaczej. Jest piekielnie silny, wychodzi z nigo męska, drażniąca nuta i wreszcie zaczyna sie kłócić z perfumami - a to jest zupełnie nie do przyjęcia! Złapałam się na tym, ż estoję na przystanku i zastanawiam się co to za nieprzyjemny zapach!

Po drugie: kulka zostawia białe ślady na czarnych ubraniach nawet po wyschnięciu.

Po trzecie i decydujące: ochrona kończy się po jakichś dwóch godzinach, a nie tak się umawialiśmy panie producencie.

Po trzech dniach udałam się po Rexonę, więc promocyjna cena okazała się wpuszczeniem w kanał.

Niestety po raz kolejny muszę przyznać, że pod względem zapachowym i antyperspiracyjnym tylko Vichy nie ma konkurencji.

tak !

wszystkie kulki garniera mi pomagaja ale ta jest mega .
uzywam ją codziennie po kąpieli wieczorami i przez 24 h wg się nie poce

Plusy ;
+wydajna
+nie wylewa sie
+ładny zapach
+dobra cena
+ nie pozostawia białych plam
+serio działa

minusy ;
brak !

Naprawde polecam

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia ale duzoooo

Zachwycenie/uczulenie

Używałam go od prawie dwóch lat (zamiennie z paroma innymi garnierami z tej samej serii) i uważałam za perfekcyjny. Mam obsesję na punkcie potliwości, świeżości i suchości przez cały dzień dlatego początkowo był dla mnie idealny. Jednak ok. miesiąc temu podrażnił mnie tak, że dopiero teraz uczulenie w postaci czerwonych, piekących i swędzących plam pod pachami zaczyna ustępować. Mam jednak nadzieję, że był to chwilowy efekt, spowodowany nadmiernym stresem i osłabieniem organizmu i w przyszłości będę mogła do niego wrócić, ponieważ jak do tej pory był on moim zdecydowanym faworytem.

Ilość zużytych opakowań: 4/5

z nowym opakowaniem nowa dorsza formuła

używam go odkąd pojawił na sie na rynku i był moim ulubionym dezodorantem świetna skuteczność przed poceniem no i ten zapach ale niestety wraz ze zmiana opakowania jego skuteczność jest mizerna i zapach zmieniony choć nadal ładny teraz chce powrócić do jego poprzednika może choć tamten nie został zmieniony

Używam tego produktu od: odkad sie pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 8 i ostatniego moze kiedys do niego wroce

Jednorazowy na własną odpowiedzialność...

Cóż, jak w tytule uważam, że produkt można kupić, ale na własną odpowiedzialność. Ja polecać go nie będę i mimo iż był moim mocnym faworytem, pożegnałam się z nim z wielkim hukiem.
Rok temu, kiedy używałam pierwsze opakowanie tego produktu, byłam pewna, że znalazłam w końcu coś dla siebie. Pachy suchutkie przez cały dzień i jeszcze ten zniewalający zapach... Cała w skowronkach, uważałam go za mój KWC.
Kiedy nadszedł czas na drugie opakowanie przez pierwsze 2 tygodnie wszystko było w porządku, ale później spowodował u mnie uczulenia i to BARDZO DUŻE pod pachami. Całe czerwone pachy, które niesamowicie szczypały, a kiedy się je podrapało (niestety czasami mam taki odruch samoistny) ze strupków leciała przezroczysta ciecz. Wtedy też go wyrzuciłam i leczyłam swoje paszki.
W tym roku dałam mu jeszcze jedną szansę, bo może wtedy mój organizm zbyt był nim przemęczony czy coś... jednak to samo. Po PIERWSZYM użyciu klapa. Uczulenie, więc ostentacyjnie się z nim pożegnałam raz na zawsze.

Także owszem, na własną odpowiedzialność.
Opakowanie czasami się dziwnie zacinało i trzeba było się nagłowić jak je zamknąć.

Gwiazdkę daję za zapach. I to by było na tyle.
Gorąco NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Uczulacz.

Na początku byłam zadowolona z korzystania tego antyperspirantu. Szybko się wchłaniał, działał jak na antyperspirant przystało. Do tego posiadał przyjemny zapach.
Po jakimś czasie zaczęłam mieć problemy ze skórą pod pachami... Powstały mi ogromne czerwone plamy, do tego pachy mnie bardzo swędziały i bolały..

Zaraz po odstawieniu tego produktu stan skóry się polepszył, więc wiadomo, że ten antyperspirant nie był dla mnie.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Długo.
Ilość zużytych opakowań: Kilka

chroni przed potem

Dostałam w prezencie. Jestem zadowolona:

+ opakowanie fajnie leży w dłoni;
+ kulka nie zacina się i nie wylewa za dużo deo;
+ ładny zapach;
+ chroni przed przykrym zapachem cały dzień, a ostatnio pocę się mocno, a jednak cały czas czuć ładny zapach;
+ nie podrażnia wrażliwej skóry;
+ nie robi białych plam;
+ nie klei się;
+ skład (brak alkoholu);
+ dostępność i cena;

Wydajność standardowa. Polecam!

suuuuper!!!

dla mnie wprost idealny, od dawna szukałam czegoś takiego. w moim przypadku sprawdza się rewelacyjnie, super zapach i skuteczność. miałam problem z potliwością- mokre plamy i nieprzyjemny zapach. to było coś strasznego, wiele produktów przetestowałam i albo były nieskuteczne albo brzydko pachniały. gorąco polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Uczulił mnie!

Wcześniejszą moją recenzję tego produktu usunięto z nieznanych mi powodów, więc piszę ponownie.

Antyperspirantu tego używałam w zasadzie przez kilka tygodni. Na początek spodobał mi się niedrażniący zapach, taki delikatny oraz to, że nie wywoływał u mnie podrażnień po depilacji (brak alkoholu w składzie). Jeśli chodzi o jej podstawowe zadanie, czyli ochronę przed potem, tu spisywał się całkiem nieźle (choć nie do końca tak, jak obiecuje producent). Chroni przeciętnie, w normalnych sytuacjach sprawdza się dobrze, jednak nie w upale, stresie, czy na skutek wysiłku fizycznego - pociłam się jak zawsze. I na pewno nie 48h. Choć przyzwoite 24h tak.

Kiedy kończyłam pierwsze opakowanie nagle i niespodziewanie pachy zaczęły mnie swędzieć, a potem wyskoczyły mi czerwone, piekące plamy. Nie wrzucam zdjęć, żeby nie przerażać innych osób. Wyglądało to koszmarnie, więc odstawiłam na 2tygodnie i stosowałam maść przyśpieszającą gojenie się ran.

Nie byłam pewna na 100% czy to właśnie ten antyperspirant mnie uczulił, choć żadnych innych kosmetyków ani proszku nie zmieniałam, a zawsze wydawało mi się, że jak coś uczula to reakcja organizmu jest natychmiastowa - u mnie wystąpiła dopiero po kilku tygodniach. Zatem po tych 2 tygodniach sięgnęłam po nowe opakowanie tego samego Garniera i nie pozostawiło mi to żadnych złudzeń. Po kilku godzinach swędzenie, a już rano znów te same, bolące, piekące czerwone plamy :( Po jednorazowym użytku drugie opakowanie niemalże całe trafiło do kosza.

Wiem, że każdy organizm jest inny, mój zareagował tak a nie inaczej. Mimo to, ja osobiście nigdy do niego nie wrócę. Ba, nie wiem, czy sięgnę po jakikolwiek inny antyperspirant z tej firmy, choć zawsze ceniłam Garniera i mam swoje ulubione produkty.

Zalety:
+ dostępność
+ delikatny, niedrażniący zapach
+ nie piecze stosowany po depilacji
+ brak alkoholu w składzie
+ ciekawe opakowanie

+/- przeciętna cena
+/- średnia wydajność (ok 1,5 msca)
+/- nie chroni przed potem 48h a 24h
+/- nie chroni lepiej przed upałem, stresem i wysiłkiem fizycznym jak inne antyperspiranty

Wady:
- uczulił mnie
- rolka wprost uwielbia się zacinać

Choć produkt ma swoje zalety ja mu przyznaję tylko jedną gwiazdkę. Nie chroni lepiej przed potem jak inne dezodoranty i najważniejsze - coś nie do końca ok jest ze składem skoro mnie uczulił. A nic mnie nigdy nie uczuliło przed tym produktem :(

Zakup tylko na własne ryzyko.

Używam tego produktu od: używałam dwa miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, napoczęte drugie - musiało jednak trafić do kosza