Ziaja, LipoCell Bloker, Oliwka do masażu antycellulit

Ziaja, LipoCell Bloker, Oliwka do masażu antycellulit

Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu.
Nie plami bielizny i jest wydajna w użyciu.
Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zmniejsza efekt "skórki pomarańczowej" i wyraźnie wygładza skórę.
Polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry z objawami cellulitu, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych.
Substancje aktywne:
Witamina A, Witamina E, Witamina F, Wyciąg z miłorzębu japońskiego

Landrynka

Ja mam ta nowa wersje - Lipo Cell Block cos tam cos tam. Efekty widac juz po tygodniu - skora jest gladziutka i lepiej "trzyma? zimowy tluszczyk:) Moze to dlatego ze tego tluszczyku u mnie nie ma specjalnie duzo, ale efekt jest wyrazny.<BR>Wymaga masowania, oczywiscie, ale jak na oliwke wchlania sie niezle.<BR>I pachnie - dla niektorych ten zapach moze byc denerwujacy, ale mi sie podoba. Pachnie jak landrynki i jeszcze troszke ziolowo:)

może być

Miałam inną wersję tej oliwki, opakowanie w kolorze łososiowo-pomarańczowym (ma nieco inny skład). Jestem zadowolona, bo bardzo dobrze nadaje się do masażu, nie brudzi pościeli, chociaż oczywiście skóra jest tłusta. Efekty w zwalczaniu cellulitu minimalne, ale przypuszczam, że to raczej skutek dobrego masażu. Ładny zapach.

ok

Idelany produkt do masażu, sam w sobie raczej nie działa antycelullitowo, wydajna, jednak jako mosmetyk nawilżający raczej słabo się sprawdza, poza tym jest ok.

super!

Recenzja zmodyfikowana 28.lutego 2005

Udany produkt.
Do zalet należą:
- delikatny zapach
- lekka [jak na oliwkę] konsystencja [kiedy dobrze się wmasuje - nie tłuści ubrań - co czyni wiele innych oliwek]
- pojemność [gigantyczna]
- korzystna cena

Używam jej na dwa sposoby:
- pod prysznicem [wsmarowuję w mokre ciało i wycieram ręcznikiem -> doskonałe pożywienie dla skóry]
- poza prysznicem :) [do masażu]
W obu funkcjach spełnia się wspaniale.

Preparat ujedrnia skórę. O działaniu antycellulitowym [czytaj: redukcja istniejącego cellulitu] nawet przez chwilę nie marzyłam - zatem się nie zawiodłam. Natomiast wierzę, że dobry masaż może wiele - a ten produkt go ułatwia [jest dość "toporny", tzn. łatwo się rozsmarowywuje, natomiast przy dłuższym masażu stawia lekki opór dzięki czemu łatwiej "wymęczyć" skórę ;)]

Zużyłam kilka butli.

Oceniam na 2.00

Stosowałam kilka lat temu.Skóra była po niej gładka ale nic poza tym. Zdecydowanie za tłusta ale jak to oliwka.Bardzo wydajna.

Oceniam na 4.00

Lubię tę oliwkę, jest naprawdę tania i ładnie pachnie.Doskonale nadaje sie do masażu jak też do normalnego stosowania.Wchłania sie faktycznie dość opornie, ale to przecież nie jest krem nawilżający i ciężko sie spodziewać , ze skóra nie zostanie trochę tłusta.

Oceniam na 1.00

Efekt antycellulitowy? Zapomnijcie. Oprocz tego, ze jest to oliwka, na dodatek strasznie zle sie wchlania, to nie ma nic innego do zaoferowania. Spodziewalam sie czegos lepszego po Ziaji, chociazby dobrej oliwki.