Christian Dior, Hydra Life, Pro-Youth Skin Tint SPF20 (Krem koloryzujący)

Christian Dior, Hydra Life, Pro-Youth Skin Tint SPF20 (Krem koloryzujący)

Krem koloryzujący chroniący młodość cery z filtrem SPF 20.
To produkt stworzony przy współpracy artystów makijażu i specjalistów od koloru produkt. Jego stosowanie to czysta przyjemność. Zawiera on bardzo drobne pigmenty i odbijające światło perłowe mikrocząsteczki. Jednocześnie nawilża skórę i chroni ją przed promieniowaniem UV. Dostępny jest w trzech promiennych odcieniach: naturalnym, złocistym i opalonym.

Beznadziejny

Kupiłam zachęcona opinią sprzedawczyni w Sephorze. Szukałam lekkiego podkładu nawilżającego, no cóż mocno się zawiodłam. Mam cerę bardzo suchą, podkład nawilża jednak skóra się świeci, klei. Wygląda to mało atrakcyjnie. Posiadam jasną karnacje, kolor nr 01 wypada ciemny, nadaje się tylko na lato.
Przyznam, że spodziewałam się czegoś lepszego, opakowanie jest ładne i wygodne, jednak jedynym plusem podkładu jest nawilżenie nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: 1 .

Plamiące pachnidło

Podczas poszukiwania alternatywy do podkładu na lato zaopatrzyłam się w ten specyfik w odcieniu 1. Pomyślałam, jak tylko lekko się opalę będzie jak ulał. Kolor 1 jest raczej ciemny, w kolorówce MAC to ok. NC30. Kiedy wreszcie moja cera złapała nieco koloru nałożyłam ów specyfik. I co? Zamiast glow - tłusta, lepka latarnia. Ładnie pachnąca, ale jednak latarnia.

Mam cerę mieszaną. Wcale nie mocno tłustą, po prostu latem świecę się nieco mocnej. Na co dzień preferuję lekki makijaż, zatem chętnie testuje wszelkiej maści BB i kremy koloryzujące. Ten uważam za jeden z gorszych, a na pewno gorszy od tych, które miałam okazje używać. Do Galenica to nawet do pięt nie dorasta.

Krem pięknie pachnie, ale jest za tłusty. W moim przypadku wcale się nie wchłania zostawiając plamiącą, świecącą poświatę, którą po aplikacji odnajduje na swoich bluzkach, na spodniach (jak tylko lekko dotknę twarzy, a potem spodni) a nawet na torebkach. Po przypudrowaniu tworzą się nieestetyczne plamy.

Paskudztwo za ponad 150 zł

Dior się nie popisał.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego

Super!

Świetny produkt, jestem pod ogromnym wrażeniem!
Przede wszystkim to coś więcej niż krem tonujący, bowiem krycie ma całkiem dobre i mocniejsze niż takie produkty. Do tego stopnia, ze nie trzeba już na niego prócz pudru niz używać.
Perłowe drobinki odbijające światło faktycznie delikatnie widać w świetle, nadaja buzi taki promienny wygląd.
Mało tego, bardzo dobrze radzi sobie ten krem z nawilżeniem skóry, niekoniecznie jest już potrzebny pod niego krem nawilżający.
Rewelacyjnie sie trzyma na buzi cały dzień, ze znikania i świecenia zbytniego.
Przy tym maskuje częściowo zbyt widoczne pory.
Testowałam kolor 02, ale niestety jest dla mnie za ciemny. Muszę spróbować najjaśniejszego. Myślę, ze będzie w sam raz.
W przyszłości pewno zaopatrzę się w produkt pełnowymiarowy, ponieważ jest tego wart.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: próbki

Fajny

Fajny krem BB - spełnia wszystkie obietnice producenta, utrzymuje się cały dzień, ma zabiezpieczający filtr i naprawdę dobrze nawilża, wygładza cerę i rozjaśnia ją, nie nabłyszcza. Całkiem dobrze kryje.
Mimo wszystko używałam na niego jeszcze puder transparentny aby lekko zmatowić i utrwalić go.

Niestety testowałam go tylko 2 tygodnie, ale na zakup pełnowymiarowego opakowania raczej się nie skuszę, ponieważ najjaśniejsza kolorówka jest zaciemna do mojej jasnej karnacji( opaloną cerę, po dokładniejszym rozsmarowaniu jeszcze dało się jakoś pomalować aby nie było go widać, ale nad morzem mało kto zwraca na to uwagę ).

Z czystym sumieniem go mogę polecić- ale szkoda takiej małej kolorówki.

jestem na TAK :)

zachęcona w zasadzie opisem tego produktu tutaj , poszłam do douglasa i poprosiłam o próbkę , bo wydać 186zl w ciemno to tak nie koniecznie miałam ochotę no i powiem , że jest bardzoooo wydajny bo mimo iż zakupiłam ten produkt dalej używam próbki bo nie mam potrzeby jeszcze otwierać .

krem przyjemnie pachnie , ładnie się wtapia , rozprowadza się też dobrze , co do matowania to nie sama nie wiem, ja niczym nie matuję bo nie czuję takiej potrzeby

Używam tego produktu od: ok.2 tyg
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania próbki

Ciężki, nie wchłania się

Całkowicie zmieniam swoją recenzję tego kosmetyku. Recenzja nie dotyczy kremu BB, który pojawił się dopiero kilka miesięcy temu! Ja swój krem kupiłam w grudniu zeszłego roku.
Nie polecam go z następujących powodów:
- bardzo ciemny kolor (nr.1)
- zupełnie się nie wchłania
- kolor się rozmazuje, nie chce się przyjąć na twarzy, pozostawia straszne smugi!
- krem jest ciężki
- twarz świeci się non stop
- nieprzyjemne uczucie ciężkości na twarzy

plusy:
brak plusów w stosunku do marki, jakości i ceny

zużyłam niecałe 1 opakowanie w ciągu roku.

Delikatny, idealny na lato

Kupiłam w zeszłym roku, zachęcona przez konsultantkę.
I nie żałuję. Mam cerę wrażliwą, mieszaną, i na dodatek z rozszerzonymi naczynkami. Rozprowadzał sie bardzo dobrze, także bez bazy w postaci kremu nawilżającego i pokrywał zaczerwienienia. Nie podrażniał, o co u mnie łatwo i do tego może sie pochwalić miłym zapachem. Wydajny. Filtr 20. Miałam kolor 1 - naturalny, który dobrze współgrał z moją jasną karnacją. Wrócę do niego z przyjemnością na wiosnę, żeby odpocząć od podkładów.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50ml