Timotei, Wymarzona Objętość, Odżywka do włosów

Timotei, Wymarzona Objętość, Odżywka do włosów

Odżywka Timotei Wymarzona Objętość dodaje włosom objętości i witalności naturalnego, zdrowego wyglądu. Specjalna receptura do cienkich i delikatnych włosów wzbogacona ekstraktem z pestek guarany oraz ekstraktem z różowego grejpfruta o lekkiej konsystencji nie obciąża włosów pozostawiając je niesamowicie miękkie w dotyku.

Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Paullinia Cupana Seed Extract, Maltodextrin, Glycerin, Propanediol, Citrus Paradisi Fruit Extract, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalol, CI 14700, CI 19140

Cena: 6,99zł / 200ml
/s/

Bardzo dobra odżywka w niskiej cenie.

Szukałam jakiejś dobrej odżywki w przystępnej cenie, która doda objętości moim włosom oraz ładnie pachnie - wybór padł na Timotei.

Plusy odżywki:
- ładny zapach,
- faktycznie widać objętość,
- włosy są sypkie, miękkie oraz błyszczące,
- nie obciąża włosów,
- jest dość wydajna,
- cena,
- dostępność.

Co do minusów, to odżywka nie odżywia w żaden sposób włosów, ale nie tego od niej oczekiwałam.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

tak wiele za tak niewiele!

Zdecydowanie jak do tej pory mój KWC! mam cienkie delikatne włosy <aczkolwiek gęste> , które szybko się przetłuszczaja u nasady. Dzięki temu cudeńku za naprawde smieszne pieniądze moje włoski są naprawde dłuzej swieże <nawet jesli przesadze z ilością odzywki nałozonej na wlosy!> do tego slicznie pachną, są nawilzone, sypkie, wyglądają na zdrowsze i faktycznie zyskuja na objętości! Obecnie mam od niej przerwę, bo zauważyłam, iz chyba przestała na moich włosach działac <przyzwyczajenie?> Jednakże juz planuje jej kupno ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

faktycznie działa

Osobiście nie kupiłabym nigdy odżywki, która dodaje włosom objetości, ponieważ moje włosy najlepiej wyglądają po odzywkach wygładzających, tak więc kompletne inna bajka. Ta akurat trafiła w moje ręce za sprawą pomyłki kupującego, ale skoro już ją dostałam i wypróbowałam, to podzielę się spostrzeżeniami :)

+odżywka naprawdę dodaje włosom objętości, co zdaje się być największym jej plusem
+bardzo owocowy, przyjemny zapach
+włosy są mięciutkie i łatwe w rozczesywaniu
+cena

Myślę, że osoby z cienkimi włosami będą zadowolone. Ja nie nakładam jej od nasady, żeby aż tak mi się nie puszyły i jest ok. Jednak to nie odżywka dla mnie, chetnie za to kupuję inne z Timotei.

Używam tego produktu od: roku (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Można wypróbować

Odżywka nie jest zła, włosy są po niej miękkie i łatwiej się rozczesują, są też bardziej puszyste, ale u mnie ten efekt utrzymuje się raczej krótko. Poza tym odżywka dość słabo nawilża włosy, moje na końcach są przesuszone i rozdwajające się. Po zastosowaniu odżywki nadal są przesuszone.
Na plus fakt, że nie obciąża włosów.
Odżywka ma miły, egzotyczno-owocowy zapach. W konsystencji jest dość rzadka, ale nie spływa z włosów - łatwo ją się rozprowadza. Jest wydajna.
Może lepiej sprawdzi się na włosach normalnych, moje mimo że przetłuszczają się u nasady, na końcach są suche i tutaj odzywka nie sprawdza się.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bdb

odżywkę tę kupiłam w promocji-do szamponu była dołączona odżywka za jedyne 3zł. o ile szampon w ogóle się nie sprawdził (nie mył dobrze włosów i szybciej się po nim przetłuszczały), o tyle odżywka okazała się bardzo fajna.

-rzeczywiście dodaje objętości, wiele osób chwali moje włosy że są takie ładne i gęste odkąd jej używam
-włosy nie przetłuszczają się po niej szybciej, mam nawet wrażenie że ogranicza ich przetłuszczanie się
-jest wydajna
-pięknie pachnie
-włosy wyglądają lśniąco, zdrowo

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Fajny ,ale do czasu

Kupiłam go ze względu ,że czytałam w gazecie ,że jest jednym z najlepszych odżywek na objętość oraz to ,ile osób chwaliło go w internecie.
Gdy go kupiłam już po pierwszym użyciu byłam oczarowana :
-super zapach
-prawdziwa objętość!
-miła w użyciu ,nie trzeba długo czekać na efekty
-objętość trzyma się długo
-nie trzeba dużo jej zużywać . ja mam długie włosy i wystarczy trochę tej odżywki ,żeby dać jej MEGA objętość

Jednak niestety .. kilka razy do użyłam i przestał działać ! włosy staly się później oklapnięte i bez objętości :(
Mam teraz przerwę i czekam ,co będzie później

dodaje objętości kosztem wysuszenia

Jest to moja druga odżywka ze stajni Timotei, poprzednio miałam tę do włosów zniszczonych (chyba z avocado?). Jeżeli ktoś nie próbował nigdy odżywek Timotei, to warto jakąś zakupić, bo to naprawdę przyjemne i tanie kosmetyki, moje włosy reagują na odżywkę Timotei lepiej niż na L\'oreala, Pantene i inne.

Z recenzowanej tu odżywki nie jestem do końca zadowolona, ale to raczej kwestia tego, że mam włosy przetłuszczające się u nasady, a na długość dość wysuszone i zniszczone; moim zdaniem na włosach normalnych lub tłustych sprawdzi się wyśmienicie.

+ włosy są dość miękkie i błyszczące, lekkie
+ dość przyjemny zapach, ładny kolor ;)
+ poręczne i estetyczne opakowanie, dobrze się wyciska nawet resztkę produktu
+ przyjemna konsystencja: dość rzadka, ale kremowa, nie trzeba jej dużo na włosy. Nie spływa.
+ wydajna (bardziej niż wersja do zniszczonych)
+ cena, w promocji tylko 4.99!

Włosy faktycznie mają większość objętość, ale w moim przypadku nie wygląda to dobrze: owszem, są trochę odbite od nasady, ale za to reszta włosów, ta która ma tendencję do sianowatości, puszy się, a fale nie układają się tak ładnie jak przy innych odżywkach. Bez obaw, jest to kwestia moich kapryśnych włosów, jeżeli Twoje są w miarę zdyscyplinowane, to nie ma co się bać tej odżywki ;)

Odżywka nie nadaje się raczej do włosów zniszczonych czy suchych, bo słabo nawilża, tzn. przy głowie jest ok (tam mam włosy normalne/lekko tłuste), natomiast moje suche na końcach włosy dodatkowo podsusza.

Podsumowując: świetna odżywka dla włosów normalnych czy tłustych. Posiadaczkom włosów suchych, niezdyscyplinowanych czy podatnych na puszenie nie polecam.

Osobiście tej wersji więcej nie kupię, za to mam zamiar wypróbować malinową (&quot;wymarzony blask&quot;?). Na pewno też kupię odżywkę Timotei do zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Wreszcie mam ideał !

Chyba znalazłam idealną odżywkę. Ostatnia jakiej używałam zostawiała moje włosy oklapnięte, już normalnie miałam dość -,-.
Zobaczyłam tych parę recenzji na wizażu i kupiłam.
Po pierwszym użyciu normalnie nie mogłam zdjąć rąk z włosów :p cały czas je głaskałam, bo były takie miękkie, podniesione u nasady i puuuuszyste.

Plusy :
+miękkie, lśniące włosy
+są puszyste, naprawdę sprawiają wrażenie, że jest ich więcej na głowie
+podniesione u nasady
+łatwo się rozczesują
+nie przetłuszcza włosów
+cuudownie pachnie
+CENA !

Minusów brak !
Używam tego produktu od: prawie miesiąca codziennie
zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

CUDO!

Ma same zalety:

-tania
-idelanie wygładza włsoy [łatwo je rozczesać]
-cudownie pachnie
-nie obciąża
-włosy się nie przetłuszczają
-włosy się pięknie układają
-odkąd jej uzywam nei mam rozdwojonych końcówek

Czy biegniecie już do sklepu? To prawdziwa perełka!

Świetna!

Fantastyczna odżywka!

Plusy:
+ nie obciąża włosów
+ nie przetłuszcza ich
+ nadaje objętość
+ cudownie pachnie
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy są miękkie w dotyku
+ włosy są lśniące
+ jest tania

Nie spodziewałam się, że tak tani produkt może być tak świetny, jestem zachwycona tą odżywką. Jak skończy mi się szampon Biosilka to do kompletu dokupię sobie szampon z tej serii.

Dobra

Kolejna odżywka timotei którą zdecydowałam się wypróbować. Włosy rzeczywiście są po niej puszyste i uniesione u nasady(mam raczej cienkie włosy). Łatwo się ją spłukuje i nie wymaga długiego trzymania na włosach a to spory plus bo jako mama małego dziecka nie mam czasu na ceregiele z maskami etc. Włosy są po niej błyszczące i zdrowe (jednak nie jestem do końca przekonana czy to jest głównie jej zasługa bo mam naturalne włosy i całkiem zdrowe). jeden mały minusik -mam wrażenie że końcówki włosów pozostają troszkę przesuszone. Ale poza tym całkiem dobra -zwyczajna-odzywka do niezbyt wymagających włosów.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 butelki

tak jak obiecał producent...:-)

Jak dla mnie rewelacja - dawno nie miałam TAK DOBREJ odżywki do włosów!
Włosy są odżywione aż po same końce, mięciutkie, pachnące, pięknie się układają, nie są obciążone więc jest ich wizualnie więcej, nie elektryzują się (a mamy środek zimy i zazwyczaj mam z tym problem...) no i ta cena :-)

po prostu MARZENIE!

PS używam najzwyklejszego szamponu jakim jest szampon Familijny (Pollena-Savona) i myślę, że to podstawa. Po porządnym oczyszczeniu włosów każda odżywka ma pole do popisu :D

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 a nastepne dwie czekają w szafce