Avon, Solutions, Plus+ Maximum Moisture, Eye Cream (Krem pod oczy)

Avon, Solutions, Plus+ Maximum Moisture, Eye Cream (Krem pod oczy)

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i dogłębnemu nawilżaniu bardzo delikatna i cienka skóra okolic oczu może cały czas pozostawać w dobrej kondycji.
Działanie:
Głęboko nawilża i sprawia, że skóra wokół oczu wydaje się jędrniejsza i gładsza.

Cena: ok. 15zł / 15ml
/s/

Słabiutki

Krem pod oczy, który właściwie nic nie robi.
Nie zauważyłam żeby skóra okolic oczu była bardziej nawilżona niż bez tego kremu.
Zapach nawet ok, bardzo delikatny.
Niewygodne opakowanie w słoiczu, z którego trzeba wygrzebywać krem, ale przynajmniej można zużyć produkt do końca.
Konsystencja nieco za gęsta, zdecydowanie wolę żelowe formuły.
W moim przypadku nawet niewielka ilość tego kremu kiepsko się wchłaniała, a zdażało się nawet, że rolował mi się niedługo po nałożeniu.
Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

może byc

Ten krem nie jest zachwycający aczkolwiek swoje zadanie wypełnia. Nawilża i uelastycznia - fakt, ma takie działanie. Niestety słabo się wchłania i ma dziwną konsystencję, w opakowaniu jest biały, po naniesieniu na skórę jakby przezroczysty. Dodatkowo brak zapachu! - dla jednych może to i dobrze (dla mnie w sumie też) lecz brak zapachu mi osobiście kojarzy się trochę z brakiem działania, ale to tylko takie wrażenie ;) I coś za co duży plus to fakt, że w ogóle nie podrażnia - nic a nic, jak na krem pod oczy przystało !
Cena taka w miarę, mogła by byc nieco niższa. Produkt w fajnym niedużym opakowaniu, ale bardzo wydajny.

zbyt lekki nawilżacz

Zużyłam już jakiś czas temu ten kremik pod oczy. Jakoś specjalnie to on mnie nie powalił na kolana swoim nawilżeniem. Na co dzień używam bardzo kryjących korektorów do tuszowania cieni pod oczami a więc potrzebne jest do tego też porządne nawilżanie.
Ma taką lekką konsystencję, trochę zbyt lekką a na noc wolę używa mocniejszych nawilżaczy (wg producenta ten krem używa należy raz dziennie). Jest przeznaczony dla skóry odwodnionej a taki krem powinien raczej miec cięższą konsystencję.

Dobrze że nie podrażnia skóry pod oczami ++++
Plusem jest też niska cena ale tylko w promocji

Ja już go nie kupię a na razie pod oczy używam hydrabio rich z bodermy na zmianę z nutritic 2,5 z lrp a czasem także nawet tisane (balsam do ust w słoiczku)

Używam tego produktu od: zuzzywałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

Fajny, tylko w sumie po co.

Kremik lekki, przyjemny i faktycznie nawilża... Tylko doszłam do wnoisku,z ę to samoz robi mi zwykły krem. Totez polecam oczywiście, ale raczej osobom o bardzo wrażliwych oczach, którym oczy szczypią przy posmarowniu zwykłym kremem do twarzy.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Bardzo mi się spodobał... ale

Od razu polubiłam ten krem :)
Jest wydajny, lekka konsystencja, nawilżać nawilża, skóra pod oczami jest odświeżona, napięta i cienie zniknęły ale... ja bym jeszcze chciała żeby podziałał trochę na zmarszczki hehe no ale nie można mieć wszystkiego...
Ogólnie krem uważam za na prawdę bardzo dobry :)

Używam tego produktu od: 3 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno w toku

taki sobie kremik po oczy

kupiłam za 12,45 (i jeszcze dostałam rabat), więc jak jest w % to jest tani :) jest wydajny :) fajna lekka konsystencja :) czy nawilża? tak, nawilża :) nie podrażnia i nie uczula :) skóra jest napięta i delikatna :) dlaczego daję mu 3,5 ?? bo to nie do końca to czego oczekuje od kremu pod oczy... jest dobry i myślę, że warto go kupić (i pewnie sama jeszcze do niego wróce) ale czegoś mu brakuje... na kolana mnie nie rzucił... ale POLECAM :)

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

ok

Dobrze nawilża, wydajny, bardzo fajny mały słoiczek. Ładnie wygładza, koi zmęczone po całym dniu i po demakijażu oczy, bo stosuję go na noc. Jak dla mnie w porządku!