Essence, Pure Skin, Anti-Spot Patches (Antybakteryjne plasterki przeciw wypryskom)

Pojemność 24 szt

Przezroczyste, antybaktkeryjne plasterki wysuszają wypryski. Nakleja się je bezpośrednio na wyprysk i pozostawia na 8-10 godzin.

maja tylko jedna zalete

Plastry nakladalam 3 dni pod rzad i zadnych efektow nie bylo. Nie zmniejszaly niedoskonalosci tych malych ani duzych. Ciezko bylo je zdjac z twarzy,zadnej ropy nie wyciagaly.
Plusem tego produktu jest to ze nie moge dotknac niedoskonalosci.

Na małe niespodzianki

Tak, jak wyżej, lepiej spisują się na niewielkich niespodziankach, z większymi pryszczami mają kłopot. Kupiłam z ciekawości, ale raczej nie ponowię zakupu. Po pierwsze, mam dużo mniejsze problemy z cerą dzięki antybiotykom od dermy, a po drugie to takie "niepotrzebne coś", które można śmiało zastąpić dobrą maścią na wypryski (cynkowa, benzacne czy inną).

Ilość zużytych opakowań: jedno,jak sobie o nich przypomniałam

Niezłe

Co prawda są to moje pierwsze plasterki,ale moim zdaniem sa całakiem niezłe. Dobrze radzą sobie z drobnymi krostkami, gorzejz wiekszymi,ale przynajmniej gulki sie zmniejszają.

Bardziej szczegółowa opinia na moim blogu :

Nie wybija się pośród innych

Zauważyłam działanie tych plasterków ale wydaje mi się, że nie jest ono rewelacyjne. Na pewno nie wysuszają jak to obiecuje producent, natomiast wyciągają ropę z wyprysków ale żeby efekt był dobry to trzeba nakleić 2 plasterki dzień po dniu. Także w przypadku awaryjnej sytuacji tuż przed jakimś ważnym dniem raczej się nie sprawdzą. Lepiej radzą sobie z niewielkimi niespodziankami. Ogólnie ani nie polecam ani nie odradzam, ponieważ plasterki działają ale raczej powoli.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego