Avon, Perfect Wear, Extralasting Lip Gloss (Supertrwały błyszczyk do ust)

Avon, Perfect Wear, Extralasting Lip Gloss (Supertrwały błyszczyk do ust)

Niesłabnące, intensywne kolory oraz nawilżająca formuła nadaje ustom miękkość, gładkość i zniewalający wygląd.Supertrwały błyszczyk do ust Avon zapewni długotrwałe i wspaniałe wykończenie twoich ust. Soczysty połysk błyszczących kolorów aż do 8 godzin na twoich ustach.

Ujdzie

Błyszczyk faktycznie jest bardzo trwały, jednak ma ogromny minus- jest wybitnie kleisty, dosyć nie komfortowe uczucie.
Wydajność to jego duży plus :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Mógłby się tak nie kleić :/

Mam dość odważny odcień LINGERING PLUM.

Plusy:

To kolor śliwkowo-bordowy, jak na błyszczyk naprawdę intensywny i kryjący. Posiada złote i srebrne drobinki, które jednak nie wyglądają na ustach źle.

Jeśli chodzi o główne zadanie, jakie ma spełniać - trwałość - sprawdza się. Na moich ustach utrzymuje się dłużej niż inne błyszczyki.

Minusy:

Niestety strasznie klei się na ustach, co uważam za poważną wadę tego kosmetyku. Klejące usta to niezbyt komfortowe uczucie. :/

Wysusza usta, po jego zmyciu odchodzą mi z ust skórki, muszę je wtedy nieźle nawilżać, aby doprowadzić do normalnego stanu.

Barwa - jest cudowna, ale (co jest minusem) niezgodna z katalogiem. Liczyłam na delikatny kolor podchodzący pod fiolet, bo tak właśnie został zaprezentowany w katalogu, z którego zamawiałam. A dostałam ciemne bordo. Mam szczęście, bo mam ciemne włosy i ten kolor ładnie się u mnie prezentuje, ale dla kogoś z innym typem urody byłby nieodpowiedni. Jest dość odważny, ciemny i intensywny. Sama jeśli już go użyję, nakładam niewielką warstwę. Przy grubszej warstwie i moich naturalnie wydatnych ustach wyglądałabym chyba komicznie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

SUPER.

BŁYSZCZYK JEST BARDZO WYDAJNY, MAM GO JUŻ PONAD PÓŁ ROKU A WYDAJE SIĘ PRAWIE PEŁNY -UŻYWAM GO DOŚĆ CZĘSTO.
MA BARDZO ŁADNY ZAPACH I LŚNIĄCY KOLOR.
WYGODNY APLIKATOR
DOBRZE NAWILŻA
USTA WYDAJĄ SIĘ WIĘKSZE I PEŁNIEJSZE

JEDYNY MINUS -TRWAŁOŚĆ. PO GODZINIE ZNIKA:)

Używam tego produktu od: KWIECIEŃ 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 -PRAWIE POŁOWE ZUŻYŁAM DOPIERO

łapki opadły

Niestety ten produkt okazał się kompletną klapą.
Posiada dwie najgorsze cechy błyszczyków.
Brak trwałości i sklejanie. To wystarczy by powiedzieć nie bez względu na jego inne cechy. No chyba, ze ktos lubi sklejone usta poprawiane co godzinę.

Ilość zużytych opakowań: 0,1

BUBEL

Według mnie ten błyszczyk to tylko wydane pieniądze w błoto.
Jak nas zapewniają ma być supertrwały niestety to bzdura.
Jak dla mnie same wady:
- nieprzyjemny zapach
- zero trwałości
- strasznie się klei na ustach
- jeśli jest długo nie używany w opakowaniu robią się straszne grudki.
Nie polecam!

żadna rewelacja

Nie jest to błyszczyk supertrwały tak jak brzmi jego nazwa, wręcz przeciwnie z godzinke maksymalnie jest na ustach i to wszystko, do tego te odcienie okropne zbyt mocne jak dla mnie i wcale nie ładne miałam odcień Perpetual Pink, wydawało się że powinien być choć troche różowy ale nawet to nie przypomina różu, na dodatek zapach okropny. Jedyny plus to sprawia że usta są fajnie gładkie i tylko dlatego dałam 2,5 gwiazdki jednak nie polecam !

Używam tego produktu od: zużyte jedno opakowanie

Naprawdę trwały!

Mam odcień Perpetual Pink

Kupiłam go wyłącznie z myślą o pracy (chciałam mieć trwały efekt i nienachalny kolor):

+naprawdę trzyma się długo na ustach!! Przez 6-7 godzin pracy, gdzie nie mam możliwości choćby poprawy makijażu*** trzyma się doskonale, ładnie błyszczy- to jest jego rola i spełnia się u mnie w 100%
+ nie ściera się, nie wchłania- cały czas jest na ustach
+ nie wysusza ust, co jest ważną zaletą
+ nie jest wściekle klejący- owszem, jak błyszczyk, ale nie mam uczucia "wiecznie mokrych ust", z których coś spływa... Przy mówieniu nie lepi się, czuć go na ustach, ale nie drażni swoją onecnością. Jest to bardziej odczucie mocno nawilżonych ust.
+ bardzo ładny, naturalny kolor i efekt jaki tworzy. Nie jest to "sztuczna lalka po solarium" ani efekt plastiku ;)
+ bardzo trwałe, estetyczne opakowanie. Nie ma szans, by coś się wylało
+ pacynka z "dozowniekim" jak w tuszach- nabiera tyle produktu ile trzeba

- nie lubię jego zapachu, choć niektórym się podoba. Zbyt intensywny.
- odnoszę wrażenie, że szybko się zużywa.. ale może to tylko złudzenie, bo mam go długo

Poza tym, przy jedzeniu oczywiście się ściera, ale jakby nie do końca. Ale nie oczekiwałam tego, by się trzymał ;)

Jest to pierwszy błyszczyk, który przez czas pracy:
-trzyma się na ustach
- nie skleja ich
- nie wysusza
- nie zbiera się w załamaniach ust

I to wystarczy, bym była w tym wypadku baaardzo zadowolona.
Planuję zakup odcienia Everlasting Petal
Polecam.

Rewelacja!

Błyszczyk długotrwale utrzymuje się na ustach, niezależnie od tego co robię (czy jem, czy piję). A jego kolor i struktura pozostaje bez zmian. Bardzo gorąco polecam!!

Ilość zużytych opakowań: jedno-standardowe

Śliczny kolor, długotrwały efekt.

Czytając niepochlebne opinie na wizażu zastanawiałam się bardzo długo czy kupić ten błyszczyk. Kupiłam jednak i nie żałuję!!!!

Plusy:
* kolor - naturalny, zbliżony do koloru ust (mam Neverending Nude), idealny dla blondynek z jasną cerą
* błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nawet podczas jedzenia i picia nie zjada się całkowicie
* nie odczułam efektu "klejenia się"
* wygodny aplikator
* bardzo przystępna cena

Minusy:
* jak do tej pory nie zauważyłam :)

taki sobie

posiadam kolor Nude.

na poczatku pozytywnie mnie ten blyszczyk zaskoczyl
bardzo podoba mi sie odcien blyszczyka

a czasem zauwazylam ze blyszczyk nie jest wcale taki trwaly bo schodzi z ust pozostawiajac zaschniete na ustach drobinki...

zapach z czasem tez zaczyna byc mdlacy...

Rozczarowanie

Mam inny błyszczyk z Avonu, z którego jestem zadowolona, więc ten okazał się niemiłą niespodzianką. Kolor bardzo ładny (Neverending Nude), i to by było na tyle. Zapach chemiczny, konsystencja niesamowicie lepka, drobinki z jedzenia zostają przyklejone na ustach, efekt błyszczenia szybko schodzi a nieprzyjemna warstwa zostaje - i to długo, bo ciężko się zmywa. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

taki sobie...

Mam mieszane uczucia co do tego błyszczyka...bo tak: kolor ładny (mam Neverending NUde-bardzo naturalny,delikatny róż prypominający kolor ust,ma drobinki),efekt na ustach boski,błyszczy się jak tafla wody,ale błyszczek przeszkadza na ustach...czuć go,włosy mi się do niego przyklejają,jest strasznie lepki niestety...Dość trwały ale jednak ten dyskomfort na ustach mi przeszkadza...Raczej go nie zakupię już....

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:przy pierwszym