Oriflame, HairX, Styling Gloss Booster Spray (Nabłyszczający lakier-spray do włosów)

Wgładza i nabłyszcza: nawilża włosy i nadaje im połysk (81%) bez efektu obciążania. Zawiera kompleks Powershine, dzięki któremu włosy odzyskują energię (79%) i lepiej sie układają. *Testy konsumenckie z udziałem 54 kobiet w wieku 18-45 lat, stosujących produkty do stylizacji włosów.

Skład: Alcohol Denat., Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Aqua, Panthenol, Parfum

Cena: 19,90(12,90)zł / 50ml
/bw/

Nie polubiłam ;/

Niestety zawiodłam się na tym produkcie i stanowczo go nie polecam. Jedynym plusem tego kosmetyku jest tylko zapach- jest dość przyjemny i z pewnością nie drażni ale to na tyle. Kupiłam ten kosmetyk z myślą o nabłyszczeniu włosów- dodam, że moje włosy są w dość dobrej kondycji. Jednak efekt nabłyszczenia jest dość marny a do tego skleja włosy. Sprawia, że fryzura staje się ochlapnięta i w żaden sposób jej nie utrwala. Więcej nie kupię tego produktu

zawiodłam się

Niespełnione obietnice.

Jedyne plusy to ładny zapach i opakowanie (ale to mi dają perfumy ;) )

Nie nabłyszcza. Włosy po nim wyglądają jak tłuste (nie daj panie dotknąć włosów, nim całkiem wyschnie!). Nie utrwala wcale.

A szkoda, bo liczyłam na fajny efekt. :(

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

działa jak nafta kosmetyczna, ale jest wygodniejszy w stosowaniu

Kupiłam oczywiście ze zniżką - i całe szczęście, bo efekty ten spray daje takie same jak nafta kosmetyczna za 5zł.

+ lekko nabłyszcza
+ eliminuje elektryzowanie się
+ nie obciąża włosów
+ jest świetny w stosowaniu - nie trzeba zmywać, a dyfuzor tworzy delikatną mgiełkę, więc po użyciu włosy nie są mokre (dlatego daję pół gwiazdki więcej niż nafcie)
+ wygodne, estetyczne opakowanie

- jest mało wydajny
- słabo dostępny
- w sumie dość drogi
- opis na opakowaniu jest zrobiony tak minimalną czcionką, że nawet w okularach nie da się odczytać

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Edit 22.03.2012: Im dłużej spray stosuję, tym bardziej mi się podoba. Na dłuższą metę działa jednak dużo lepiej niż nafta. Nafta po kilku razach tak mi natłuściła już i tak tłuste włosy, że obniżyłam ocenę, naftę oddałam mamie, a sama nie zamierzam jej więcej stosować. Za to ten spray - owszem!

Poza tym zapomniałam napisać, że ślicznie pachnie. :)

niespełnione obietnice.

Nabłyszczacz, który nie nabłyszcza. W dodatku wysusza włosy. Gdyby chociaż spełniał funkcję lakieru, byłoby nieźle, ale tutaj też się nie sprawdza. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Rozczarowanie...

Kupiłam, bo chciałam dodać blasku moim matowym włosów, ale ten lakier nie zrobił NIC. Żadnego blasku :( Nawet nie spełnia funkcji lakieru i nie utrwala, więc nie wiem po co to. Obojętnie z jakiej strony i jakiej odległości bym tym nie psikała, włosy są brzydko posklejane. To jedyny efekt, a szkoda.

świetlisty blask

Mam zupełnie odmienne zdanie od recenzentki niżej. Używam sprayu już od dłuższego czasu i moich włosów nie wysusza, nie dzieje się z nimi nic niepokojącego. Pięknie nabłyszcza i wygładza włosy. Efekt jest szczególnie ładny po użyciu prostownicy. Włosy wyglądają jak z reklamy. Trzeba rozsądnie go dawkować, bo może trochę obciążać. Plus także za śliczny zapach. Jednak używam go sporadycznie, tylko na specjalne okazje, właśnie przez ten alkohol w składzie. Używany często może wysuszyć włosy, wolę tego nie sprawdzać.

Stanowczo odradzam

Moim włosom nie nadał żadnego błysku.
Zero. Wielkie zero.

A najgorsze w nim jest to, że
UWAGA
PRZEOKROPNIE wysusza włosy,
łamią się po nim, kruszą, wypadają...

Nie niszczcie sobie nim włosów...

Połowę gwiazdki daję za b. ładny zapach :-)

Używam tego produktu od: 4-5 razy

Super!

Zużyłam już dwa opakowania tego produktu, jestem w trakcie trzeciego. Nabłyszcza jak trzeba, nie wysusza włosów, ładnie pachnie. Jest trochę mało wydajny ale to mi nie przeszkadza :)

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Takie nic

Kupiłam z myślą, że będzie to taki fajny gadżet na zakończenie układania fryzury - sądziłam, że włosy faktycznie będą ładnie połyskiwały... a ty takie rozczarowanie.(Zaznaczam, ze moje wlosy sa w dobrej kondycji, nie wiem jak sprawdzi sie na zniszczonych) Jedynym plusem jest zapach - faktycznie bardzo przyjemny. Jednak to zdecydowanie za mało aby kupić go ponownie. Nie polecam

Używam tego produktu od: tydzien