FroJo. Fruits & Vegetables, Hydrolat `Czarna porzeczka - jarmuż`

FroJo. Fruits & Vegetables, Hydrolat `Czarna porzeczka - jarmuż`

Połączenie dwóch hydrolatów z liści czarnej porzeczki i z jarmużu z dodatkiem witaminy C. Idealny dla skóry problematycznej z zaczerwienieniami. Dodatkowo posiada właściwości tonizujące, które zapewniają skórze optymalne pH.

• Brassica Oleracea (Kale) Leaf Water,
  • Ribes Nigrum (Blackcurrant) Leaf Water,
  • Ascorbic Acid

Ogranicza błyszczenie, przyjemnie odświeża i nie wysusza - fajny ;)

Kosmetyk kupiłam w ciemno, z ciekawości jak sprawdzi się na mojej skórze i się nie zawiodłam! Hydrolat ten nie ma zbyt pięknego zapachu, ale przy takich produktach najważniejsze jest działanie. Po dłuższym czasie regularnego stosowania, wydzielanie sebum rzeczywiście się zmniejszyło, a cera wyglądała dużo lepiej. Produkt jest dosyć wydajny, atomizer działa bez zarzutu, dzięki czemu hydrolat można aplikować bezpośrednio spryskując twarz.
Osobiście bardzo polecam, myślę, że może sprawdzić nie tylko do cery mieszanej, ma bardzo uniwersalne działanie i co najważniejsze, nie wysusza. Nie ma alkoholu więc nie działa drażniąco czy łzawiąco na oczy. Duży plus to jego wydajność, używam ponad miesiąc a butla jeszcze mi się nie skończyła, więc jak najbardziej warty uwagi.
Hydrolat nie powoduje wyprysków, podrażnień, czy alergii nawet na skórze tak wrażliwej jak moja. Polecam wszystkim, nie tylko na upały, ale także przez cały rok. Do tego kosmetyku będę z pewnością wracać.