On the Wild Side, Huile De Soin Cheveux (Organiczny olejek do pielęgnacji włosów)

Ten w 100% naturalny organiczny olejek do pielęgnacji włosów o delikatnej konsystencji naprawia włosy, wygładza je oraz nadaje im połysk i elastyczność dzięki nowej generacji roślinnych silikonów. Zawiera dziki dziurawiec o właściwościach zmiękczających i dyscyplinujących, olej z dzikiej róży i olej śliwkowy. Jak z niego korzystać? Na suchych włosach wystarczy kilka kropel, aby zmiękczyć i zdyscyplinować włosy zniszczone, kręcone lub puszące się. Jest to niezbędny poranny gest dla łatwej i naturalnej stylizacji oraz delikatnie pachnących włosów. Dodatek: kilka kropli na włosy u nasady i na długości jako maska na noc, aby je zrewitalizować. Odpowiednie do włosów zniszczonych, farbowanych, kręconych i puszących się. Filozofia On The Wild Side: organiczne, w 100% naturalne produkty do pielęgnacji włosów na bazie dzikich roślin. Dlaczego rośliny dziko rosnące? Nasze aktywne składniki pochodzą z dzikich zbiorów, co jest praktyką tradycyjną i stosowaną przez przodków. Pochodząca z natury, dzika roślina rośnie w swoim własnym tempie, a zatem ma bogatsze składniki aktywne niż roślina uprawna.