Biomadent, Konopny płyn wybielający do płukania jamy ustnej

Biomadent, Konopny płyn wybielający do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony do codziennego stosowania jako uzupełnienie pielęgnacji. Wzmacnia i chroni szkliwo oraz zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.

-odświeża oddech
-wspiera wybielanie
-usuwa zanieczyszczenia
-usuwa nalot na zębach
-zawiera ekstrakt z nasion konopi
-zawiera fluor
-nie zawiera alkoholu
-95% składników aktywnych pochodzenia naturalnego

Nie jest źle

Konopny płyn wybielający do płukania jamy ustnej to produkt zamknięty w przezroczystą, plastikową butelkę o pojemności 500 ml z białą, solidną nakrętką. Płyn ma przezroczystą barwę i aż 95% składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Jak producent zapewnia płyn wspiera wybielanie, odświeża oddech i chroni szkliwo, po części tak jest... ale przez ten czas do stosuję ten płyn nie zauważyłam efektu wybielania, z pewnością odświeża oddech, ale nie na długo i chroni szkliwo. Płyn ma bardzo słodki smak, jest on przeznczony do codziennego użytku i co ważne posiada krótki skład. Jest to produkt o dużej wydajności, odpowiedni dla wegetarian i dla wegan. Nie zawiera alkoholu, co można wyczuć podczas stosowania go.

Słabiutko

Na początku myślałam, że ten płyn okaże się spoko. Było to dla mnie coś nowego i ciekawego. Jednak po zużyciu całej butli muszę stwierdzić, że ten płyn jest bardzo słaby. Po pierwsze ma przedziwny smak. Na początku jakoś to znosiłam ale z czasem stawał się coraz bardziej męczący. Po drugie miał to być produkt wybielający. Nie bardzo wierzę w takie rzeczy, no ale nazwa sugeruje że płyn będzie rozjaśniał zęby. Oczywiście nie zrobił żadnej różnicy jeśli chodzi o odcień zębów. Po trzecie ten płyn wcale nie przedłuża świeżości w ustach. A mam wrażenie, że nawet skraca stan odświeżenia który daje pasta do zębów. Skoro ten płyn nie robi tak podstawowej rzeczy to po co go w ogóle stosować. Jedynym plusem jest to, że nie ma w sobie alkoholu i nie wykręcało mi buzi podczas używania.