Bell, Juicy Jelly Balm (Balsam do ust w sztyfcie)

Bell, Juicy Jelly Balm (Balsam do ust w sztyfcie)

Pojemność 1 szt

Juicy Jelly Balm to ratunek dla suchych i spierzchniętych ust! Soczysty kolor pozwoli wydobyć ich naturalne piękno, a kuszący, wiśniowy zapach, będzie „wisienką na torcie” owocowej przyjemności. Wegańska, komfortowa formuła zawiera olej z awokado, który intensywnie nawilża i wygładza usta, pielęgnujący olej kokosowy, który je odżywia, zmiękcza i zwiększa ich elastyczność, olej rycynowy, który zapewnia im połysk i wygładzenie oraz witaminę E, która posiada właściwości antyoksydacyjne, chroniące komórki przed wolnymi rodnikami. Juicy Jelly Balm to idealny sposób na soczyste, owocowe odżywienie o każdej porze roku. Formuła JUICY JELLY BALM zawiera 77% składników pochodzenia naturalnego.

balsam do ust
w sztyfcie
zapachowa
<10ml

Bardzo fajny balsam :)

Lubię lekkie, żelowe, ale treściwe zarazem konsystencje takich sprawek do ust. Niestety jestem posiadaczką dość spierzchniętych ust, więc lubię stanowcze nawilżenie i odżywienie.
Ten niepozorny balsam naprawdę dobrze nawilża usta, choć właśnie wydaje się być nieco żelowy. Nie od razu się wchłania (może też dlatego, że go nie żałuję i nakładam dużo :D), ale za to działa skutecznie i długotrwale. Przy tym ma naprawdę fajny, słodki, owocowy zapach - no wprost kocham takie kosmetyki do ust :)) Niby jest czerwony, ale na ustach jest dość transparentny, nieco tylko podbija naturalną czerwień wargową. Czy będzie wydajny - nie wiem, na razie nie uszło go zbyt wiele, a nękam go mocno od dwóch tygodni. Ale za doświadczeniem zrobiłam sobie już zapas, bo dorwać go to nie lada wyczyn, zwłaszcza, że w Warszawie w wielu Biedrach pozabierali mi szafy Bell, a swoje zakupy robiłam... znacznie dalej. To przykre, bo limitki z Bell naprawdę znikają szybko, zwłaszcza, że rzucają na sklep po 3 sztuki produktów. Ale warto na niego polować, naprawdę fajna opcja na lato.