Bell, Fizzy Glitter Eyeliner (Brokatowy eyeliner w płynie)

Bell, Fizzy Glitter Eyeliner (Brokatowy eyeliner w płynie)

Pojemność 1 szt

Rozświetlone, uwodzicielskie spojrzenie z Fizzy Glitter Eyeliner! Brokatowo-metaliczny eyeliner w płynie o wyjątkowym, złotym kolorze doda świeżości w makijażu dziennym oraz niepowtarzalnego, mieniącego blasku w makijażu wieczorowym. Idealnie sprawdzi się także w makijażu artystycznym oraz nałożony jako top coat na ulubiony eyeliner. Wegańska formuła nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia, a cienki pędzelek zapewnia precyzyjną aplikację. Fizzy Glitter Eyeliner pobudzi wyobraźnię i pozwoli stworzyć wymarzony, trendowy look. Formuła FIZZY GLITTER EYELINER zawiera 87% składników pochodzenia naturalnego.

Tani i dobry eyeliner ! Ale ....

Bell, Fizzy Glitter Eyeliner (Brokatowy eyeliner w płynie) dorwałam go w biedrze . Mamy wiosnę, a zaraz będzie lato więc... warto poszaleć z makijażem oka !czy to na jakiś koncert , imprezę w plenerze, ślub czy na randkę wieczorem . Eyeliner pięknie się mieni w świetle dziennym , ale również wieczorem daje metaliczno-brokatowy złoty połysk na powiece ! Muszę przyznać ,że wieczorem wygląda obłędnie! Dostałam wiele komplementów gdy miałam go w makijażu oka . Komplementowały głównie kobiety ! No bo mój "stary " przez 6 lat już znudził się chyba moją mordą i nie zwraca na to większej uwagi :D żart! Na randce był zachwycony efektem na moich oczach . Nałożony jako top coat na zwykły eyeliner również daje radę , przyczepia się bez problemu . Osiada ładnie na powiece , tworząc spójną całość. Nie zauważyłam aby się kruszył , żadnego osypu podczas aplikacji też nie widzę. Jedynym jego minusem jest to ,że gdy zapomnicie ,że go macie i przetrzecie ręką *dość mocno* to może wam się ciut zetrzeć . Ale to tylko w hardcorowych sytuacjach :) podoba mi się w nim pędzelek -jest cienki ,przez co precyzyjnie sunie wzdłuż linii rzęs, dwoma ruchami można stworzyć piękną kreskę!:)