Maybelline New York, Great Wear (korektor)

Maybelline New York, Great Wear (korektor)

Zgłoszony przez Ofelię: Korektor o płynnej konsystencji, bardzo ładnie maskuje wszelkie 'awarie' na twarzy, dobrze się wtapia w cerę, trzyma się średnio, ale jak dotąd nie znalazłam nic lepszego - kolor udało mi się dobrać idealnie. Niestety dość szybko się starzeje i gęstnieje w buteleczne :( Jest bardzo wydodny w użyciu. No i niedrogi :)

bardzo dobry tylko....

czemu nie ma już go w sprzedaży??:(to chyba jeden z najlepszych produktow tej marki jakie dotąd używałam,wiec czemu go wycofali??:((starczał mi naprwade na baaaaaaardzo dlugo,jakoscia dorównywał tym drogim produktom a cena była bardzo atrakcyjna.maskował dosłownie wszystko-od cieni pod oczami do wielkich pryszczy:Pi do tego był trwały.tylko,ze juz go nie ma:(

Niezauważalny (efekt)

Dobry, ale nie kupię go ponownie. Cienie pod oczami miewam naprawdę ciemne, wypryski czerwone - i tak średnio je pokrywał. Nie działa matująco (na moją skórę) i nie maskuje porów. W gorącym klimacie moja buzia szybko zaczyna się błyszczeć, on na niej wtedy nie wygląda naturalnie.Zalety to to. że jest bardzo lekki, wydajny, trudno go przedawkować. Ot, taki wynalazek sobie a muzom o znikomym działaniu udoskonalającym urodę. Opisuję wersję wyprodukowaną i sprzedawaną w Stanach Zjednoczonych.

Super

Płynna konsystencja pozwala mi ładnie zatuszować sińce pod oczyma (spadek po mamie). Nie trzeba go rozcierać "na chama" ładnie sie rozprowadza. Dość długo utrzymuje. Naprawde dobry.

bardzo dobry

Doskonały korektor ale żałuję że go kupiłam bo... dobrałam zły odcień (jak zwykle za ciemny). Zostawię go sobie na powakacyjną opaleniznę. Jest bardzo trwały, matujący i doskonale kryjący (nawet zaczerwienienia i wypryski).

Całkiem niezły

Jako jeden z niewielu awaryjnie ("poimprezowo") świetnie przykrywa cienie pod oczami. I to na wiele godzin. Fajna konsystencja.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobrze zakrywa.Duży wybór bo 5 odcieni.Skóra po tym korektorze wygląda bardzo naturalnie.

Oceniam na 4.00

Dopóki nie zgęstnieje naprawdę bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Pasuje mi jego płynna konsystencja i to, że odcień nr 2 idealnie pasuje do mojej cery.