Luba, Papier toaletowy nawilżany `Woda rumiankowa`

Luba, Papier toaletowy nawilżany `Woda rumiankowa`

Pojemność 50 szt

Nawilżany papier toaletowy z serii Luba Eco Family to jedna z trzech wersji nowych papierów toaletowych oferowanych przez polską markę Luba. Ekologiczny papier toaletowy może być spłukiwany w toalecie, a jego formuła zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Każdy listek nawilżanego papieru toaletowego wyprodukowany został na tkaninie w 100% biodegradowalnej. Używając nawilżanych papierów toaletowych Luba nie wpływasz negatywnie na procesy zachodzące w przyrodzie, nie zaśmiecasz swojego otoczenia, a komfort korzystania z toalety jest o wiele większy, niż przy używaniu tradycyjnego papieru toaletowego.

Nawilżany papier toaletowy Luba Eco Family był testowany dermatologicznie, dlatego możesz bez obaw korzystać z niego wraz z całą rodziną. To idealny sposób na zachowanie czystości i świeżości po skorzystaniu z toalety.

nawilżające, odświeżające
pakiet
50 - 100ml
Skóra
normalna

Niezbędny w toalecie, o wiele delikatniejszy niż klasyczny papier

Papier nawilżany Luba kupiłam w jednym z hipermarketów bo w mojej toalecie zawsze jakiś musi być ze względu na znacznie delikatniejsze działanie niż klasycznych papierów toaletowych.

Papier zapakowany jest w plastikową torebkę z otworem na przylepiec, przez który wyciąga się pojedynczo listki. Przylepiec ma dość trwały klej dzięki czemu dobrze przywiers końca opakowania więc nie ma ryzyka wysychania papieru. Szata graficzna jest tutaj naprawdę urocza, grafika rumianku jest trafiona i przyznaję, mi wpadła w oko dzięki czemu papier znalazł się w moim koszyku. Na opakowaniu są wszystkie niezbędne informacje.

Sam papier wykonany jest z miękkiego materiału, bardzo delikatnego dla skóry. Ponadto jest on bardzo dobrze nasączony i przez to wilgotny dzięki czemu używanie go jest naprawdę przyjemne, ponieważ nie powoduje otarć, podrażnienia. Listki są odpowiedniej wielkości dzięki czemu nie ma problemu ze spłukaniem ich w toalecie. Ja sama nie wyobrażam już sobie już higieny bez użycia tego typu papieru. W moim odczuciu produkt ten dobrze odświeża, przywraca komfort, świeżość, dobrze oczyszcza, a skóra i okolice intymne są przy tym nawilżone. Fajny jest tu dodatek wody rumiankowej i fakt, że spory procent składników jest naturalny. Myślę, że zostanie w mojej łazience na dłużej.

Papier ten nie spowodował żadnych reakcji alergicznych, pieczenia, swędzenia, nic złego się nie dzieje. Nie miałam też przygody z zatkaną toaletą.

Wydajność zależy od tego jak często i ile razy się używa, u mnie opakowanie starcza na niecały miesiąc.

Kupiłam za około 5 zł i kwota ta nie jest jak dla mnie jakoś bardzo wygórowana tym bardziej, że produkt ten jest naprawdę przyjemny w używaniu.