Luba, Papier toaletowy nawilżany `Woda rumiankowa`

Luba, Papier toaletowy nawilżany `Woda rumiankowa`

Nawilżany papier toaletowy z serii Luba Eco Family to jedna z trzech wersji nowych papierów toaletowych oferowanych przez polską markę Luba. Ekologiczny papier toaletowy może być spłukiwany w toalecie, a jego formuła zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.

Każdy listek nawilżanego papieru toaletowego wyprodukowany został na tkaninie w 100% biodegradowalnej. Używając nawilżanych papierów toaletowych Luba nie wpływasz negatywnie na procesy zachodzące w przyrodzie, nie zaśmiecasz swojego otoczenia, a komfort korzystania z toalety jest o wiele większy, niż przy używaniu tradycyjnego papieru toaletowego.

Nawilżany papier toaletowy Luba Eco Family był testowany dermatologicznie, dlatego możesz bez obaw korzystać z niego wraz z całą rodziną. To idealny sposób na zachowanie czystości i świeżości po skorzystaniu z toalety.

normalna
chusteczki do higieny intymnej
nawilżające, odświeżające
pakiet

Bardzo delikatny i przydatny

Papier kupiłam w hipermarkecie jako zamiennik nawilżanego Velvet.
Oceniam produkt bardzo wysoko. Jest delikatny, ma fizjologiczne ph, brak mu niepotrzebnego zapachu, odpowiednie nawilżenie bez zasychania, opakowanie szczelne i przystępna cena.
Jak dla mnie jeden z niezbędników w codziennej toalecie.

Dobry, ale...

Papier bardzo dobrze nawilża okolice intymne. Przy używaniu nie piecze, nie szczypie i nie podrażnia. W składzie ma wodę rumiankową oraz ekstrakt z aloesu. Jest tani i sporo listków w opakowaniu. Mam trochę wątpliwości, co do tego czy są odpowiedniej wielkości. Gdyby były trochę większe i troszkę grubsze to byłabym z nich całkiem zadowolona. A tak to trzeba uważać, żeby sobie ręki nie pobrudzić. Za tę cenę miałam papier z o wiele większymi listkami.

Duża paczka, wygoda w stosowaniu, dobra cena.

Nawilżający papier toaletowy woda rumiankowa zapakowany jest w poręczną saszetkę na przylepiec. Listka są w kolorze białym, dobrze nasączone esencją rumiankową i kwasem mlekowym. Delikatny dla skóry wrażliwej i okolic intymnych. Płatki są odpowiedniej wielkości z łatwością idzie je spłukać w toalecie. Podczas stosowania nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych, zero szczypania i podrażnień. Na wielki plus opakowanie zawiera aż 50 sztuk listków papieru, niska cena, dostępność, walory pielęgnacyjne i odświeżające, 98% składników pochodzenia naturalnego, papier jest w 100% biodegradowalny, przebadany dermatologicznie. Kilka wersji do wyboru min. woda rumiankowa, woda lawendowa oraz woda aloesowa.

Niezbędny w toalecie, o wiele delikatniejszy niż klasyczny papier

Papier nawilżany Luba kupiłam w jednym z hipermarketów bo w mojej toalecie zawsze jakiś musi być ze względu na znacznie delikatniejsze działanie niż klasycznych papierów toaletowych.

Papier zapakowany jest w plastikową torebkę z otworem na przylepiec, przez który wyciąga się pojedynczo listki. Przylepiec ma dość trwały klej dzięki czemu dobrze przywiers końca opakowania więc nie ma ryzyka wysychania papieru. Szata graficzna jest tutaj naprawdę urocza, grafika rumianku jest trafiona i przyznaję, mi wpadła w oko dzięki czemu papier znalazł się w moim koszyku. Na opakowaniu są wszystkie niezbędne informacje.

Sam papier wykonany jest z miękkiego materiału, bardzo delikatnego dla skóry. Ponadto jest on bardzo dobrze nasączony i przez to wilgotny dzięki czemu używanie go jest naprawdę przyjemne, ponieważ nie powoduje otarć, podrażnienia. Listki są odpowiedniej wielkości dzięki czemu nie ma problemu ze spłukaniem ich w toalecie. Ja sama nie wyobrażam już sobie już higieny bez użycia tego typu papieru. W moim odczuciu produkt ten dobrze odświeża, przywraca komfort, świeżość, dobrze oczyszcza, a skóra i okolice intymne są przy tym nawilżone. Fajny jest tu dodatek wody rumiankowej i fakt, że spory procent składników jest naturalny. Myślę, że zostanie w mojej łazience na dłużej.

Papier ten nie spowodował żadnych reakcji alergicznych, pieczenia, swędzenia, nic złego się nie dzieje. Nie miałam też przygody z zatkaną toaletą.

Wydajność zależy od tego jak często i ile razy się używa, u mnie opakowanie starcza na niecały miesiąc.

Kupiłam za około 5 zł i kwota ta nie jest jak dla mnie jakoś bardzo wygórowana tym bardziej, że produkt ten jest naprawdę przyjemny w używaniu.