Jantar, Sun, Amber Water-Resistant Sun Milk SPF 50 (Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania ciała SPF50)

Jantar sun to innowacyjna, w 100% wegańska, skuteczna formuła nawilżająca przynosząca skórze ulgę przy i po opalaniu. W recepturach Jantar Sun zastosowaliśmy:

Trzy filary ochrony przeciwsłonecznej:

Filtry UVA i UVB, które chronią skórę przed poparzeniami i zapobiegają procesom fotostarzenia, VL-IR Protect, który chroni przed skutkami promieniowania podczerwonego i widzialnego w tym zmarszczkami i przedwczesnym starzeniem, HEV Shield, który chroni przed spektrum promieniowania niebieskiego powodującego ziemisty koloryt skóry.

Booster nawilżająco-kojący na bazie:

Ekstraktu z kurkumy – poprawia koloryt i koi skórę, Masła Shea i witaminy E – ujędrniają i pomagają zachować młody wygląd skóry, Oleju kokosowego – doskonale nawilża i odżywia, Esencji bursztynowej – regeneruje i poprawia elastyczność.

Piaskoodporna i wodoodporna, zawiera kompleks Body Freshness, nawilża i regeneruje.