BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

Minimalizuje widoczność porów.

Lekka, beztłuszczowa konsystencja idealnie współgra z problematyczną skórą, zapewniając komfort i matowy efekt. Kosmetyk świetny dla każdego typu karnacji.

bazy pod makijaż twarzy
matujące, na rozszerzone pory / maskujące
w tubie

super, ale droga

Bardzo fajna baza, ma delikatnie brązowy odcień, silikonową konsystencję, przyjemna w dotyku i faktycznie daje efekt wygładzenia (skóra mieszana, przetłuszczajaca się w strefie T). Przy nakładaniu trochę mi się kółkowała na nosie. Mam miniaturę z kalendarza poadwentowego i chętnie będę używać, ale nie kupię jej bez promocji - jest dość droga, a podobną tańszą ma inglot. Niemniej jednak miniaturka świetnie się sprawdzi na podróże, więc na pewno będę używać.

Ulubiona!

To moja ulubiona baza z pewnością! Pierwszy raz podebralam kolezance i od tej pory musialam miec swoja! Jest genialna! Idealnie przygotowuje skore pod makijaz, jednak trzeba pamietac aby po pielegnacji odczekac az wszystko sie wchlonie. Moze to oczywistosc ale ja dopiero niedawno to odkrylam, ze jak nie odczekam az kremy sie wchlona, to strasznie sie kulkuje ???? czasem nawet uzywam jako baze matujaca, bo jest mega dlugotrwala.

Mocne 2

Zachęcona wieloma recenzjami na internecie of course kupiłam tą bazę mając duże oczekiwania. Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami. A więc oczekiwałam zmatowienia i ukrycia widoczności porów. Matowiła na trochę, co do porów - nie zakryła ich całkowicie, ale zniwelowała widoczność. Podkład rozprowadzał się i utrzymywał jak zawsze. ALE to co dyskwalifikuje ten produkt totalnie to to, że już po jednym użyciu zapycha moją cerę i powstają na niech niedoskonałości. Gdyby nie to, używałabym jej na wielkie wyjścia, a tak leży w szufladzie i nawet jej nie tykam, bo później 2 tygodnie leczę te "cuda", które po niej mi wyskoczyły.

Dobra ale nie za tę cenę

Szczerze mówiąc podoba mi się ta baza. Mam bardzo rozszerzone pory i całkiem ich nie zakrywa. Ale i tak bardzo ładnie je wypełnia i niweluje. Podkład na niej nie wygląda ciężko, nie ciastkuje się i nie wyświeca się nadmiernie. Nie przedłuża też mocno makijażu. Podkład utrzymuje się porównywalnie jak bez tej bazy. Raczej nie używałabym jej na co dzień z obawy o zapchanie. Jedynym moim problemem jest jej cena. Jest to po prostu baza sylikonowa. Jest dobra, ale na rynku można znaleźć podobne bazy za ułamek ceny.

Jest dobra, ale za droga!

Słyszałam wiele dobrego o tej bazie dlatego się skusiłam na jej zakup, mimo wysokiej ceny. W skrócie, baza jest bardzo dobra, ale nie ma efektu wow, a w opakowaniu jest bardzo mało produktu, więc uważam, ze nie jest warta swojej ceny.
Rozwijając opinię baza ma brązowy kolor, jednak spokojnie, nie barwi i nie zostawia, żadnego koloru. Konsystencja jest mocno kremowa, a przy rozsmarowaniu czuć silikonowe właściwości, jednak po wchłonięciu skóra w dotyku jest normalna. Dobrze współgra z podkładem, ale nie uważam, że bardzo wydłuża trwałość makijażu, inne produkty dają podobny efekt. Jeśli chodzi o zmniejszenie widoczności porów, to zgadzam się, są mniej widoczne i jakoś ogólnie skóra wygląda lepiej. Jednak cena wciąż zniechęca. Za te pieniądze chciałoby się czegoś nadzwyczajnego i przyznaję nie poczułam tego. Jednak przy jakiś promocjach, chętnie wrócę do tego produktu.

Zalety:
- konsystencja,
- działa na zmniejszenie widoczności porów,
- wydłuża trwałość makijażu, ale podobnie jak inne kosmetyki tego typu,
- współgra z kosmetykami do makijażu.

Wady:
- wygórowana cena!
- małe opakowanie, więc niewydajny produkt do ceny.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie takie cuda jak się spodziewałam

Od dawna chciałam przetestować tą bazę i w końcu się udało. Dostałam próbkę do zamówienia w Douglas.
Mam cerę mieszana z przetłuszczającą się strefą T i rozszerzone pory. Byłam mega ciekawa jak wypadnie na mojej skórze.

Jest w porządku, ale na pewno nie jest to coś spektakularnego.

Baza ma delikatnie beżowy kolor. Dobrze się nakłada. Skóra w samym dotyku jest bardzo gładka, czuć silikonową powłoczkę na skórze.
Baza mimo kolory nie wyrównujqe kolorytu cery. Daje delikatne rozświetlenie gdy na skórze jest solo.

Wizualnie skóra nie wydaje się gładsza i po nałożeniu podkładu też nie widać spektakularnej gładkości i efektu baby skin.
Jednak podkład dobrze się nakłada.

Makijaż nie wygląda lepiej z tą bazą niż z jakimiś dużo tańszymi. Trzyma się w porządku. Jednak dużo tańsze bazy dają identyczny efekt.

Nic się ściera w przeciągu np.8 czy 10 godzin, bo tyle noszę makijaż.

Trochę mam wrażenie jakby skóra się dusiła i lekko pociła pod tą bazą.

Ogólnie baza, jak baza. Dobra silikonowa baza. Jednak czy warto aż tyle za nią płacić? Moim zdaniem nie.

Dobra baza, ale bez efektu wow

Posiadam produkt w wersji mini. Stosuję od kilku miesięcy. Nie używam na co dzień, a wtedy, gdy oczekuję szczególnej trwałości od makijażu lub przy specjalnej okazji.
Mam cerę mieszaną -lekko przetłuszczającą się w strefie T i normalną na policzkach.

Produkt ma świetną konsystencję -pozostawia twarz wygładzoną, daje wrażenie silikonowego wykończenia. Bardzo fajnie rozprowadza się na nim podkład czy korektor -nic się nie roluje, a ładnie wtłacza. Pory są jakby wypełnione, przez co ich praktycznie nie widać.
Baza nie wpływa w żaden sposób na właściwości podkładu/pudru/korektora, nie przyciemnia go, nie „grudkuje”. Produkt ma także realny wpływ na trwałość makijażu, wydłuża ją (w moim przypadku) znacząco. Twarz także znacznie mniej wyświeca się w trakcie dnia.

Baza jest wydajna -nie potrzeba jej wiele, bo dzięki konsystencji ładnie rozprowadza się po twarzy. Cena nie jest niska, jednak przy tej wydajności i -w moim przypadku -nieużywania na co dzień wystarcza na dość długo.

Być może sięgnę po produkt ponownie, choć (pomimo swojej poprawności) nie zachwycił mnie „aż” tak, by miał stać się hitem.

Naprawdę działa

Używam tej bazy na klientkach i na sobie od kilku lat - naprawde działa. Wyrównuje, wygładza skórę, wypełnia pory i drobne zmarszczki. Nie ma co oczekiwac po niej cudów, nic w pełni nie zastąpi zadbanej cery, niemniej Porefessional pomaga.

POREfessional

Ten produkt polubił się z moją mieszaną cerą. Fajnie wygładza i bezproblemowo łączy się z podkładami , nie wpływając na ich właściwości. Lubię jego konsystencję jednak trzeba go dość trochę wycisnąć by go "poczuć" -stąd wydajność może być nieco na minus. Jeśli jednak używać by go punktowo i na specjalne okazje to opakowanie może nam dość trochę posłużyć. Ja używam go wtedy kiedy chcę stworzyć swój makijaż na dłuższe wyjście i potrzebuję lepszego efektu niż na codzień. Nie robi mi krzywdy, za to sprawia, że przyjemniej nakładała mi się podkład, a skóra wydaje się być gładsza.

Po prostu nie

Moja cera nie polubiła się z tą bazą. Zamiast zmniejszać i wygładzić pory tylko mi je zapchała, do tego ślizgają mi się po niej podkłady. Dla mnie 3xNie.

Nie dla mnie

Baza ma ładne opakowanie, wysoką cenę i brak działania. Mam rozszerzone pory na policzkach, liczyłam że baza je chociaż trochę zminimalizuje. Niestety, nic takiego nie miało miejsca. Baza jest silikonowa, skóra pod palcami jest przyjemna po jej użyciu, natomiast nie zakrywa widoczności porów, niestety. Nie zauważyłam tez negatywnego działania, typu zapychanie, natomiast nie zmienia to faktu, że pory jak były widoczne, tak są ;)

zbyteczny produkt w mojej kosmetyczce, nie zmniejsza widoczności porów

na szczęście miałam tylko małe opakowanie. Nie spełnił moich oczekiwań co do zmniejszenia widoczności porów. Baza nie zapycha, make up jest z nią trwalszy. Konsystencja jest silikonowa.