Yves Rocher, Masque Nourissant Longueurs (Odżywcza maska do włosów)

Yves Rocher, Masque Nourissant Longueurs (Odżywcza maska do włosów)

Kategoria Odżywki i maski
Marka Yves Rocher

Maska do włosów "2 w 1" z wyciągiem z awokado – podwójne działanie dla suchych włosów

Marzysz o gładkich i liśniących włosach rodem z telewizyjnych reklam? Zadbaj o ich odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Kremowa maska do włosów z wyciągiem z awokado spełni wszystkie potrzeby suchych kosmyków, przywórci im dobrą kondycję i pełnię blasku! Gotowa na rewolucję w pielęgnacji?

Codzienne suszenie i mycie kosmetykami z nieodpowiednim składem, częste farbowanie czy zła dieta – wszystkie te czynniki mogą prowadzić do osłabienia i wysuszenia włosów. Na pogorszenie ich stanu mogą także wpłynąć morskie fale czy długotrwała ekspozycja na słońce, dlatego od odpowedniej pielęgnacji nie można odpocząć nawet na wakacjach! Na szczęście dobroczynne zabiegi nie muszą być czasochłonne ani kosztowne.
Maska do włosów z awokado – zdrowe włosy pełne blasku

Mini maska do włosów "2 w 1" z wyciągiem z awokado ma przyjemną kremową konsystencję, która natychmiast odżywia i nawilża suche kosmyki. W poręcznej tubce zamknęliśmy składniki aktywne wyselekcjonowane przez ekspertów Yves Rocher. Olej z awokado jest źródłem lipidów, które dostarczają włosom niezbędnych składników odżywczych. Tym samym przywraca im równowagę i walczy z przesuszeniami. Włosy są łatwe w rozczesywaniu, lśniące i zregenerowane. Małe opakowanie zostało wykonane z surowców pochodzących z recyklingu i zmieści się do każdej kosmetyczki podróżnej. Dzięki temu będziesz wyglądać pięknie na każdym zdjęciu z wakacji!
Roślinny duet dla suchych włosów: wyciąg z awokado i fruktany agawy

w tubie
<50ml