Cien, Peach Passion Deodorant Spray 24h (Dezodorant o zapachu brzoskwini i marakui)

Edycja limitowana
24 h ochrony
Formuła bez mikroplastiku, szybko się wchłania
Produkt testowany dermatologicznie
0% aluminum

Zapomniałam już dlaczego nie kupuję dezodorantów ;)

Wpadł w moje dłonie przypadkiem - zobaczyłam w Lidlu całą tropikalną serię i oczywiście musiałam wziąć chociaż jedną puszkę. Padło na brzoskwinię, którą bardzo lubię, niestety w domu doczytałam, że to dezodorant, a nie antyperspirant.
Opakowanie jest urocze, pastelowe, letnie. Spray działa bez zarzutu, pryska delikatną mgiełkę.
Zapach to największy atut - soczysta brzoskwinia z marakują, pachnie letnik, tropikalnie. Niestety, nie pachnie na skórze zbyt długo. Szybko przebija się przez niego zapach potu. Do stosowania jako "zapach", mgiełka też odpada, bo pachnie zbyt krótko.
Działanie ochronne jest niemal zerowe - nie chroni przed poceniem i brzydkim zapachem, tutaj nie ma porównania do anty.
Ale jest coś, za co pochwalę - szybko wysycha, pozostawia skórę suchą, delikatną i nie podrażnia po depilacji. To rzadkość wśród dezodorantów, a ten pod tymi względami przypomina antyperspirant.
Tani jak barszcz (5,90), ładnie pachnie i wygląda, jeśli wystarczy Ci ochrona dezodorantu, to kupuj śmiało. Jeśli na co dzień stosujesz antyperspirant, ten produkt może nie sprostać.