Cien, Brunette Dry Shampoo (Suchy szampon do ciemnych ocieni włosów)

Cien, Brunette Dry Shampoo (Suchy szampon do ciemnych ocieni włosów)

Szybki i prosty sposób, żeby uzyskać efekt odświeżenia i objętości w kilka sekund.
Wystarczy kilka rozpyleń, aby włosy znów wyglądały na świeże, puszyste i uniesione od nasady - bez użycia wody.
Formuła absorbuje sebum i zanieczyszczenia.
Idealny do użycia w podróży lub po treningu.

I tak i nie

Suche szampony kupuję w celu usztywnienia i dodania objętości włosom, gdy robię kucyk lub kok. Kiedyś kupowałam głównie Batiste, ale od jakiegoś czasu biorę tańsze opcje.
Swego czasu zaraziłam się do szamponów dla brunetek, bo kupiony przeze mnie gagatek (nie pamiętam już jakiej marki) pozostawiał brązowy pył w całej łazience i brudził skórę. Tu jest zdecydowanie lepiej, ale to wciąż nie mój ideał.
Opakowanie to typowa puszka. Brązowy pukiel włosów i ciemna kolorystyka. Wygląda ładnie i działa sprawnie.
Zapach jest taki hmm... Niby delikatnie orientalny, ale jednocześnie duszący i dość chemiczny, miewałam lepsze.
Spray faktycznie jest brązowy, ale na szczęście nie brudzi, nie farbuje. Plus za to, że nie pozostawia białej warstwy.
Działanie jest takie trójkowe - raczej nie postawi na nogi brudnych włosów. Nie usztywnia też jakoś szczególnie. Miewałam gorsze sztuki, ale też i lepsze, także sięgnę pewnie po niego, gdy nie będę miała na oku tańszej opcji.
Czysty, delikatnie odświeżając i niedrogi - do ideału mu brakuje, ale krzywdy nie zrobi.